Var olma çabamız ne kadar yorucu değil mi?

benide seven biri olsun sevdiğim biride olsun her çeşit arkadaşım olsun zaman zaman dışarlarda gezip tozalım aramızda sınırlar olmasın hayatı eğlenceli bir yer haline getirelim falan ne yaptıysam da yine yalnız kaldım varolamadım o mutlu arkadaş gruplarındaki gibi ya da mutlu sevgililer gibi bu ara öyle bir dışlanmış hissediyorum ki sevgili ks halkı anlatamam ülkedeki olaylar arkadaş dediğim insanların su katılmamış yobaz birer cahil olmaları... daha dün iyi anlaştığım insanların bugün selamımı vermemesi üstüne bide başarısızlıklar falan diyceksiniz ki bırak boşver bir kere bıraktım kimseyi aramadım konuşmadım ama o daha beter bir hale getiriyor sizi... olmyor

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Sana Dürüst olacağım yalan söylemeye gerek yok seven birisi kaderinde ne zaman çıkacağı belli sabretmesini bilmelisin 20 sene oldu benimde işte bekarım kimseyle çıkmadım pişman mıyım değilim ama üzülüyorum arada niye olmuyor diye arkadaşlık kavramı birbirini anlamak ve güvenden gelir bunuda sen seçersin sen kendin olursan eğer insanlar senle o şekilde anlaşır (sana rol yapıyorsun demiyorum) bazen yalnız olmak em iyi arkadaş oluyor insana

0|0
    0|0
  • siz seçici birisiniz elbet birgün sizi anlayan karşınıza çıkar çizginizden şaşmayın

0|0
    0|0
    • sanmıyorum herkes bir tuhaf düzgün konuşan 2-3 kişi anca vardır etrafımda hiçbirne tahammül edemiyorum artık hiçbiri arkadaş olmayı bilmiyor nasıl desem kızlar erkeklerle heme aik düşünüyor erkeklerde buyüzden kendilerini geri lçekiyorlar kısacası arkadaşlık nedir bilmiyorlar herkes herkesten çekinir olmuş böyle soğuk bir sınıf ortamım var çoğu dinci zaten çekilmiyor valla diğer eş dost akraba çevreside tam istediğim gibi ama kendini bir halt sanan tipler

• senin istikrarlı duruşun kararlı olman onları korkutuyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• hayat denizinde geçip giden bir gemide bulunan kişi, karşı kıyılardaki kamışlığı seyrederken, kamışlığın yürüyüp geçtiğini sanır.
    Tıpkı bunun gibi dünyadan göçüp gidiyoruz da, sanıyoruz ki dünya gidiyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...