İsveçli olsaydım keşke?

Bazen keşke İsveçli falan olsaydım diye düşünüyorum. Çünkü İsveç ve onun gibi ülkelerde refah düzeyi bize göre çok daha yüksek. Siz ne düşünürsünüz bu düşüncem hakkında?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Isvec gibi ulkede yasaman icin illa isvecli mi olman lazim bu biiir , ikincisi ulkemi insanlarini ve buradaki sicakligi samimiyeti dogalligi seviyorum , ucuncusu oradaki refah seviyesi elbette yuksektir lakin giderin de gelirine goredir bunuda unutma

0|0
    0|0
    • tabi ki de bize göre daha pahalı bir ülke ama mutluluk düzeyi daha yüksek orada

• Ulkemde bomba patliyor diye kacacak degilim , son nefesime kadar buradayim Allah 'in izniyle. ama su da bir gercek ki dunyadaki vatan hainlerini toplasan ulkemdekinin sayisini gecemez. ezelden beridir ulkemizin gelismesini istemiyorlar. turkiye onlar icin hep yerinde sayan bir konumda olmali , lakin yapimizda da kanimizda da bu yok. buyumeye odakli milletiz amaclari da onumuzu kesmek

• ne yazık ki öyle. büyümemizi ve gelişmemizi istemeyen çok maalesef.

En İyi Erkek Görüşü

• TÜRK olmanın bedeli cefadir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Keşke Rus olsaydım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kesinlikle katılıyorum bana göte polonya tarzı ülkeler daha mutlu insanları daha iyi bizim türkler eskiden iyidi şimdi yozlaşmış çivisi çıkmış abd ingilizlerden farkımız kalmadı

0|1
    0|0
  • Göç etmek için geç değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...