Mültecilere Bozuk Para Atanlar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Hollandalı PSV taraftarları İspanya'da mültecilere bozuk para yağması yapıp eğlendiler.

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Atan zaten essekte okadar kucumsemek. Alan ondan daha essek gurursuz insanlar 😏

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• İnsanlar tuhaf gerçekten

0|0
    0|0
  • Onları mülteciden çok romanlara benzettim

0|0
    0|0
  • O işi yapan insanların hepsi bir kuru ekmeğe hasret kalırlar inşallah, yerde buldukları demir para için ağlarlar inşallah

0|0
    0|0
  • Üzüldüm.

0|0
    0|0
  • Dünya değişik bir hâle geldi

0|0
    0|0
  • İki ucu boklu değnek gibiler

0|0
    0|0
  • Insani duyguları alınmış

0|0
    0|0
  • Bu bir dram imdb 9.5

0|0
    0|0
  • insan euro atar saçmalığa bak

0|0
    0|0
  • Yorumları okudum da, alan memnun veren memnun demişsiniz. Veren memnun ama alan istemese de memnun kalmak zorunda. Madride gitmiş olsalar bile, başlarını sokacak bir evleri yoktu haberde duyduğum kadarıyla. Bir kuruş da bir kuruştur. Hiç kimse kendi ülkesinden evleri bombalandığı için gitmek istemez. Mültecileri seviyor muyum? hayır. Çoğunlukla ,, bize sahip çıktılar" bakışıyla bakıyorlar insanlara, şımatık oluyorlar ve saygısızlar. Hepsi değil tabi.. ama genel anlamda konuya bakılırsa, parayı veren taraf, çok iğrenç.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ülkelerinden kaçmış kişiler bunlar savaşmak yerine sevişip ispanya nufusunu çoaltıyorlar birde öyle duşun

0|1
    0|0
  • Tam soru yazacaktim bununla ilgili ki, bu soruyu gordum. Avrupa'da fasizm yukseliyor. Amerika'da yasayan biri olarak, burasi icin de ayni seyi soyleyebilirim. Kokusmusluktur, insanlik sucudur.

0|0
    0|0
    • Adamlar haklı. Ki onlar suriyeli değil ama suriyelide olsa pek kınamazdım. Geçenlerde avrupada tırcılar suriyelilerin üzeirne sürüyodu tırları korkutmak için sadece o kısmı paylaşıp tırcılara küfür ediyodu millet halbuki videonun tamamını izleseler öyle olmadığını anlayacaklar. Tırcılar giderken yolda köşede suriyeliler dizilmiş her geçen tırın arkasını açıp birşeyler çalıyolar durmayanlara taş atıyolar sopayla vuruyolar yağmalıyolar resmen adamlar ne yapsın küfür edip üstlerine sürüyolardı sonuna kadar haklılar. Bizim gibi ülkelerine alıp üniversitelere sokup 1200 lira paramı vercekler. Adamlar akıllı bizim aptallar alır bizden iyi bakarlar bunlara bide. Videodakilerde ispanyol cingenesi ayrıca.

• Emperyalizmin en büyük köpeğide bizim ülke.

• Orasi malum.

• İnsanlığın ayaklar altına alındığı an..

0|0
    0|0
  • Onlar mülteci değil ispanyol çingenesi. yanlış bildilendirme insanları http://www.rerererarara.net/sozluk.php?id=1923749

0|0
    0|0
    • Ben de İspanya'nın yerli çingeneleri olduğunu söyledim haber sıcağı sıcağına izlerken ama her yerde mülteci denildiği için böyle bahsettim.

• güzel eğlence hoşuma gitti

0|1
    0|0
  • Nankör yobazlar haalaaa Atatürkün kiymetini bilmiyor.

0|0
    0|0
  • ellerine sağlık onların

0|0
    0|0
Yükleniyor...