Bu görüntüleri izlediniz mi?

Bu görüntüler medeniyetin (!) başkenti Avrupada çekildi. Hollanda' da.. Hayatımda böyle aşağılık görüntüler izlemedim. Her gün şikayet ettiğimiz bu ülkede, onun fiyatından bunun fiyatından, maaşlarimizdan memnun olmadığımız bu ülkede böyle senaryolar TV de oynatılsa güleriz. Buna hamdediyorum.

0|1
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• yazık gerçekten. şöyle diyelim biz de;
    Ya Rab, bu uğursuz gecenin yok mu sabahı?
    Mahşerde mi yoksa biçarelerin felahı?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben böyle medeniyetin gelmişini geçmişini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yabancı medyalardan da okudum olayı gerçekten çok kötü bir olay bu taraftara kesinlikle yaptırım uygulanmalı, uygulanır da. yalnız bir avuç hadsizin yaptığı pisliği bütün batı medeniyetine mal etmen saçmalıktan ibaret. ayrıca senin ülkende çok daha beterleri olurken hayatımda böyle aşağılık görüntüler izlemedim demen şaşırtıcı. gerçi kusura bakma türk medyası göz boyamaktan başka bir şey yapmadığı için görmemen normal.

0|1
    0|0
  • Ülkenin ekonomik ve refah durumu ile insani duygular ve vicdanın alakası olduğunu düşünmüyorum. İnsan hakları konusunda en çok yaygara koparan ülkeler arasında olan Hollanda'nın (hadi genelleme yapmayalım şu videodaki insancıkların) yüzüne tokat gibi vurulması gereken bir video... Yazık çok yazık !

0|0
    0|0
  • Dünya'ya köleliği getiren ülkelerden biri olan Hollanda'dan beklendik hareket olsa da kesinlikle pire için yorgan yakılmaz. Bizde de nasıl insanlar var her gün görüyoruz. Böyle şeyler dünyanın her yerinde oluyor artık. Maalesef ki beyinler ortayı bulma yerine uç noktalarda yaşamak için çalıştırılıyor çünkü herkes prim yapma derdinde.
    Video tek kelime ile insanlık dışı, orası ayrı.

0|0
    0|0
  • Kıyametin bir an önce kopmasını düşündüm utandım insan olmamdan.

0|0
    0|0
  • Ama batı bozarmış ağzımızın tadını,
    Bozmuş bozacağı kadar bırakın şu batının adını,
    Ben o batının anasını avredını..

0|0
    0|0
  • Neymiş. Medeniyet sadece güzel caddeler yuksek binalar süslü sokaklar değilmiş. Medeniyet insanlıktır. İnsana insan gibi yaklaşmaktır..

1|0
    0|0
  • bunların neresi medeniyet? Hala medeniyeti dış görüntüde arayan dangalaklardansınız. Medeniyet akıldadır.

1|0
    0|0
  • Erkeğin erkekle evlendiği bir ülkeden ne beklersin ki bildiğin şerefsiz bunlar

0|0
    0|0
  • oldum olası batıyı sevmem

0|0
    0|0
  • hiç bir yerde istenmiyor mülteciler yapacak bişey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Boğulacak gibi hissediyorum

Ahir Zaman :(((

0|0
    0|0
  • İnsanı duyguları alınmış

0|0
    0|0
  • bacım çocuklarııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

0|0
    0|0
Yükleniyor...