Yolda balgam görünce öğürme normal mi?

Ya yolda yürürken yere bakarak yürürüm hep ve bazenleri malesef balgam görüyorum. Midem hemen kalkıyor ve yaklaşık 20 metre boyunca midem kasılarak yürüyorum. Size de oluyor mu yoksa ben mi çok takıyorum? Üstelik balgamınız varsa anlarım insanlık hali ama duvar dibine falan yapın ben öyle yapıyorum yolun ortasına tükürmek ne kadar iğrenç bir görüntü oluyor biliyor musunuz? ...

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ananemde aynı oyle.
    Bazen sinir etmek için o görüntüyü betimlerim :D
    Sonra sopayla döver beni :D tabi yakalayabilirse :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yo değil ben görünce fotoğrafını çekiyorum balgamla aşk falan yaşıyorum 😒

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yok valla. benimde öoğu zaman kalkıyor.
    hele o'an bi'şey atıştırıyorsam yeminle çok pis küfür ediyorum.
    önceden de çoktu ama suriyeliler geldikten sonra iyice arttı.
    yere bakmadan yürüyecez herhalde artık

1|0
    0|0
  • Cok haklisin özellikle hastayken bendende çok oluyor pecetem varsa ona tukuruyorym yoksa yola:(
    Ama ayagimla iyice eziyorum gözükmüyor yanı :)

1|0
    0|0
  • Tamam haklısın öyle aptal çok malesef ama nasıl da dikkat ettin merak ettim açıkcası iyi göz varmış

1|0
    0|0
    • denk geliyor yani ben de bilmiyorum ama yerde ıslak bir şey içinde sarı bir şey.. ıyy yıne fenalaştım

• pehhh iğrenç ya sus onların ben taa ulan pislik insanlar yere tükürülürmü cebine koyyy şerefsiz

• Günah yaptıkları. yere tükürmeyiniz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tükürüğe bile tahammülüm yok balgam görünce 7 ceddine sayıyorum. Tozla dumanla karışıp rüzgarda ağzımıza burnumuza giriyor biraz düşünce akıl olur insanda.

0|0
    0|0
    • Bende böyle 7 ceddine sayacak kadar ağzı bozuk modelleri görünce diyorum ki biraz edep terbiye olur insanda.

• 7 ceddinemi saydım yoksa? :D

Yükleniyor...