Arkadaşlar Türkiyemizi Neden Daha Tropikal bir bölgeye Taşımıyoruz?

Arkadaşlar şimdi herkes bulunduğu şehrin ucundan tutsun ülkemizi yan çevirip cebelitarık boğazından geçirip daha ılman bir bölgeye götürsek ya olmazmı? Vanda bulunan arkaşlar van gölünü streç filmle sarın dökülmesin.

Güncellemeler:
Hataya dikkat edelim ama taşırken malum orda hafif bir çıkıntı şeklinde duruyo kırılmasın Anıtkabir, Boğaz köprüsü gibi eşyaları vidalarından söküp gittiğimiz yerde tekrar birleştiririz Trakyalı arkadaşlardan ricam gelirken trakyayı almayı unutmayın Sizde bize İspanya dolaylarında yetişirsiniz ben yemek siparişi veriyom Bizim mahalledeki dönerciye 75 milyon tam ekmek arası döner 74 999 999 tane ayran söylüyorum kendime kola bana uyku yapıyo ayran

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Olur valla.

0|0
    0|0
    • Erciyes dağıyla Ağrı dağını bir Koliye koyalım sağa sola çarpmasın :D Gittiğimiz yerde de erciyesi ağrının üstüne kor dünyaya en yüksek dağ diye iteleriz

• Doğru😃.

• iyisimi yan çevirelim cebelitarıktan geçirdikmi hafif hafif iteleye iteleye ekvatora doğru gideriz :D Hem hatayıda daha düzgün biyere koyarı Kandırayıda başkent yaparız :D

• Ya ahahah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• dur dur süpermene haber vereyim de kıtayı sırtlasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...