Ayrılan sevgilimi nasıl pişman edebilirim?

3 ay ilişki yaşadığım kız arkadaşım benden ayrıldı kafası karışıkmış. halen aşığım ve geri dönmesi için onu ayrıldığına pişman etmek "keşke ben bu çocuktan ayrılmasaydım" diyecek hale getirmek istiyorum bunun için napabilirim ciddi cevaplar bekliyorum geri döndüğü zaman intikam almıyacağım çıkmaya devam ediceğim

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• İyi davran.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Düzgün saygılı gelecek için mücadele et ciddi ol emin ol etraftaki kolpacıları gördükten sonra bunu diyecektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ben kac yıllık bipolar hastasiyim hiç kafam karışık oldu diye sevgilimden ayrilmadim ahshsjsjd bahane olum bunlar bosver olur kendisi pisman uğraşma

0|0
    0|0
  • Ayrılanı pişman etmen zor özellikle de bayansa çünkü seninle ilgilenmez umursamaz genel itibari ile...

0|0
    0|0
  • unutarak yaparsın bunu çok iyi intikam yöntemidir tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Ya seni sevse ayrılmaz zaten, pişman etmek nedir yani. Boş ver gitsin. Egon okşansın istiyorsun da ne gereği var. Giden gitmiştir, gittiği gün bitmiştir de geç. Hiç bişey yapma bence en güzel ders gidene, umursamamaktır.

0|0
    0|0
  • Bence en büyük intikam hayatına çok mutlu devam etmek olur ona ihtiyacın olmadığını gözüne sok ve sakin ona yazma ama kendini hep hatırlat yani hep karşısina çık ama isteyerek yapmadığını şöyle sorarsa

0|0
    0|0
  • Fiziğin yeterince iyi değilse vücut çalış ve biraz sosyalleşmeye bak onu umutsamiyor gibi davran bekle bakalım 😇

0|0
    0|0
  • Ağır işsiz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• evlen 4-5 çocuk yap kanka seviyosa pişman olur

0|0
    0|0
  • en yakın kız arkadaşını onun evinde şaap ağırla

0|0
    0|0