Topluma bak hele ne hale gelmiş müstahak yaşadıklarınız can vermeniz yakında ayrılıkta olur devlette neden mi?

Açık saçık giyinen kızlar ilk sebep
Aşk deyip birlikte olan insanlar
Plajda şurada burada yarı çıplak giyinenler ve onlara bakanlar
şu van daki depremi hatırlıyor musunuz? Muta yaygınlaştı o sebepten oldu o tabi siz gelmiş yok ne alakası var diyorsunuz azıcık iman yok dur imanı geçtim azıcık zeki olsaydınız anlardınız çocuklar bile anlıyor bu gerçeği. Savaşla imanla alınan şu devletin çocuklarına bak biz müslümanız bu düşünleri yayınca gerici oluyoruz ama siz ama siz ama siz çıplak giyinmeye yiyişmeye bir kılıf bulmuşsunuz modern olacağız diye kendinizi satıyor bedeninizi insanlara sunuyorsunuz bu mu lan Türkiye bu mu lan? Bu mu? Artık bir kendinize gelin Allah rızası için bir uyanın şu rüyadan kandırıldınız gençler arkadaşlar ablalar abiler edep haya elde gidiyor anlayın şunu ! ! !

Bir söz var unutmayın : Bir devleti savaşsız kurşun harcamadan yok etmek istiyor iseniz o milletin gençlerinde zinayı ve açık giyinmeyi yayın.
Söz sizde hayat sizde söz sizde? Ben yoruldum artık dile getirmekten tek istediğim tüm türkiyede ki kardeşlerimi cennete görmek :( :'( ...

1|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkek çocukları taciz ettiler, tecavüz edip öldürdüler! Erkek çocuğun nesinden tahrik oldular madem! Bu nasıl zihniyet? Kardeşine, öz çocuğuna şehvet duydular, taciz ettiler! Türbanlı bir kızı eve gelen tamirci taciz etti! O kız kapalıydı değişen ne oldu? E hadi size göre onlar kız. Ulan bu ülkede, ördeğe, damacanaya, banka tecavüz girişiminde bulunuyorlar! Buna ne diyeceksin? Bir köpeği taciz edip boynunu kırıp öldürene ne diyeceksin! İğrençsin, iğrenç zihniyetinle kalacaksın. Geri kafalı!

0|0
    0|0
  • Vakıfda erkek çocuklarına tecavüz taciz edenler yüzünden olmasın?

0|0
    0|0
    • Anlattığım sebeplerden her zaman çeker bu ülke o dediğiniz şeylere inanmıyorum ha doğru ise her zaman olan değil ama anlattığım şeyler her zaman oluyor.

• Aekadaşim bence sen git milletin beynini değiştir o pislik tacizcilerin falan ben açiğim diye kimse beni taciz edemez ya da gece dişardayim diye tecavüz edemezler ki zaten depremlerle falan alaksi zerre yok.

• Öyle diyorsan öyle olsun iyi laftan anlayan insan yok zaten bu sitede çok az. Umarım beni anladığın zaman pişmanlık içerisinde değil de imkanın olduğu zaman olur Allaha emanet.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...