Türkçüler hakkında bakış açınız?

Soru oldukça basit, Türkçüler hakkında ne düşünüyorsunuz?

-Tigir:er

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Türkçüyüm, Ülkücüyüm, Milliyetçiyim ve bundan gurur duyuyorum

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• bu devirde türkücü kalmadıki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• arapların etkisinde kalan türkiyedeki türkçüler değil de asya türkleri evet severim

0|0
    0|0
  • genel olarak severim türkçüleri

0|1
    0|0
  • Bazıları pokunı çıkartıyor, tama bizde türküz ama önce dinim gelir benim için ve ırkçılıkda yasaksır.
    Bazı tüekçüler önce ırk sonra din gelir diyorlar bu söz adamı dinden çıkartmaya kadar götürür farkında değiler.

0|0
    0|0
    • Ortodoks Gagauz ile Müslüman arap karşı karşıya olsa Gagauz'u tutarım, çünkü onlar da Ortodoks Ermeniye yardım etmek yerine Müslüman Azerbaycan Türküne yardım etti.

• Usun ilk yazdığımı anlamaya yetmediği için saçmalıyorsun. Seninle din kardeşi olacağıma hristiyan türkle kan kardeşi olurum.

• Tamam git ol hatta bir kere ver rahatlarsın belki.😁
      Hatta türk arkadaşlarınla at kanı için.😏
      Ama bu ülke müslümanların bunu hiç unutmayın ona göre haraket edin yoksa sonu kötü olur.😉

• Türkçüyüm ve bundan gurur duyuyorum.

0|1
    0|0
  • Türkün, Türkten başka dostu yoktur gibisinden kafa yapısına sahip olanlar dışında iyi insanlardır.

0|0
    0|0
    • Sen ülkücülerle karıştırmışsın, Türkçülerin hemen hemen hepsi Türkün Türkten başka dostu olmadığını savunur.

• işte sadece Türk dostu olabilir diye düşünmeleri, Milliyetçiliğe ardından ırkçılığa götürüyor.

Her neyse herkeş işine baksın

• bu ülkenin bize ihtiyacı var.

0|0
    0|0
  • adam gibi adamlar

0|0
    0|0
  • hayattaki yegane üstünlüğüm türk doğmaktır.

0|0
    0|0
  • gereksiz davranışları var. kürtleri dışlamaları hoş değil...

0|0
    0|0
Yükleniyor...