Neden bu kadar çok müslüman var?

ve de hristiyan. bana cehennem korkusuyla alakalı geliyor. bende inançlıyım mesela ama illa müslüman ım dememe gerek yok. Allah veya tanrı o beni görüyor zaten. tayyip müslüman olmasaydı sevmediniz onu.

Güncellemeler:
insanları din ırk cinsiyetiyle değil karakteri dürüstlüğüne göre sevmek saymak gerekir bence
başka bir gezegende doğsaydım keşke burda sorduğum sorulara bak

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Sizin kafaniza bayılıyorum ya, Allah beni görüyor djdjdj

He görüyor, Resulüne ve diğer şartlarına inanmadığını sürece sen onu bil, o seni bilsin değişen bir şey olamayacak.

1|3
    0|0
    • iyide sizde kılmıyorsunuz ki ben inansam kılardım yani siz inanıyorum diyerek kılmıyorsunuz.

• hadi yine artıları kastın seni köfte

• 4 arti ne ki yav, bu artı kasmak mu oluyor :))

En İyi Erkek Görüşü

• Korku için müslümanlık şey gibi olmuş sınavı geçmek için çalışmak her şeyin belli bir kuralı var. Zorunlu şeyleri Allahı sevmek lazım ondan korkmak değil insan sevdiğin sevgilisinden korkmaz. Yapılan günahlardan korkan insanlar öyle söylemiş siz bir şey bilmeyen tabiri caiz ise din cahilleri öyle anlamışsınız.

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sözde Müslüman var o kadar çok.

0|0
    0|0
  • İmanı gerektiği gibi yaşasak inan huzurlu bir dünya olur ,,
    gereği gibi yaşayamadığımız için soru işaretleri oluşuyor ,,
    Allah yaşayan herkese hidayet versin :)
    Aslında senin profiline bakınca gülümsüyorum :) Kore erkekleri çok tatlı :)

0|0
    0|0
  • Cennet vaadedilmeseydi dünyada tek müslüman olmazdı. Ama biz deistler deist olmaya ateistler de ateist olmaya devam edecekti. Çünkü biz cennet için yaşamıyoruz

0|0
    0|0
    • bencede ben iyi insan olmak istiyorum çünkü vicdanımla rahat uyumak istiyorum

• Insanları bu Müslüman o Hristiyan diye ayırmam kişiligini merhametini duyarliligini severim ama bu soru bence saçma olmuş tamam merak etmişsin ama bir yerde biliyoruz ki insanlar inançlari doğrultusunda yaşıyor 😊

0|0
    0|0
    • başlık dikkat çekmek amaçlı asıl soru detayda aslında

• Bana göre de çok inançsız var kimliğinde müslüman yazan ya da müslümanım diyen herkes müslüman mı sandın... İnançsız pek çok insan da tayyibe veriyor bu ülkede inançlı oek çok insanda başka partilere veriyor ne alakası var illa sevdiğine vermek lazım oyunu adamın işini iyi yaptığını düşünüyorlar veriyorlar.

0|0
    0|0
    • tecavüzcüler de birer müslüman o zaman onlarıda sevin müslüman diye

• Yok sen anlamayı unutmuşsun.

• peki

• Bencede cehennemden kaynakli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Onun Müslüman olduğuna ben inanmıyorum. Müslüman değil demeyeceğim ama inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • bak bu konuda platonun çok güzel bir lafı var tam kelimesi kelimesine bilmiyorum sözü ama şöyle diyor Tanrı yoksa bile Tanrıya inanmak size bir şey kaybettirmez ama Tanrı varsa ve siz inanmazsanız bu size çok şey kaybettirir.

0|0
    0|0
  • İlkolkul terk misin sen? Yorumlar ve sorular o seviyede.

0|0
    0|0
    • küfürlü ve saygısız mı olmam lazım

Yükleniyor...