Kem*lizm ve kem*listler hakkında ne düşünüyorsunuz? Neden kem*listler her önüne gelene yobaz diyorlar?

Anlamıyorum herkes kem*listler gibi hüm*nist, barış pıtırcığı, batının ahlaksızlığını çağdaşlık diye almak zorunda mı? Bir de ağzınızdan Başkomutan Mustafa Kemal Paşa'yı düşürmüyorsunuz ümm*tçiler nasıl milleti dinden soğutuyorlarsa siz de Kemal Paşa'dan soğutuyorsunuz haberiniz yok.

Samimi Atatürkçüler lütfen üstüne alınmasın.

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Ben tam olarak tarif ettiğiniz türden insanlara Kemalist olarak bakmıyorum. Atatürkçü olmak farklı bir şeydir.

0|0
    0|0
    • Kendine Atatürkçü diyenlerin yarısından fazlası tarif ettiğim gibi.

• Diyorum ki bu durum ona zemin hazırladı. Kemalizm nedir? Atatürk'ün görüş ve düşüncelerini benimsiyorum büyük ölçüde. Ayrıca benim için hayranlık bir erkeği yakışıklı bulup ondan etkilenmek ya da bir sanatçının sesine kapılıp gitmek değil. Hayran olduğum insanı benimsenirim.

En İyi Erkek Görüşü

• Kemalistlerin cogu cahildir ve Mustafa Kemal Ataturk'u falan tanimaz.

Ancak, havada karada o ummetci yobazlardan evladirlar orasi ayri.

Her cenahta problem var bizde.

0|1
    0|0
    • Ümmetçilere bakıyorum kemalistlere şükrediyorum, kemalistlere bakıyorum ümmetçilere şükrediyorum...

son zamanlarda kemalistlerden gittikçe tiksinmeye başladım güneydoğuyu kürtlere verelim diyenleri çıktı piyasaya.

• Ülke kalmaz söyleyeyim. Ülkede çeşitli unsurların bir arada yaşama kapasitesi yok edildi artık, yarın öbür gün modernler yobazları, yobazlar modernleri katlederse görürsün ülke mi kalıyor.

• Modernler ve yobazlar kürtleri öldürsün ondan sonra modernler ve gericiler olarak birbirimizi öldürelim?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Kemalizmi çok yanlış biliyor ve yanlış uyguluyor kemalistler.

0|1
    0|0
  • batının ahlaksızlığını filan alan yok. ben mesela bakireliği her zaman önem veririm.

0|0
    0|0
  • İşte ben tam ikisinin ortasındaki kişi oluyorum. Gayet doğru bir noktaya değinmişsin.

0|1
    0|0
  • gerçek atatürkçüler mhplidir

0|1
    0|0
  • İnsan karşısındakini kendi gibi bilirmiş ondan.😄

0|1
    0|0
  • Başka diyecek bir argümanları yok.

0|1
    0|0
Yükleniyor...