Evlenir misiniz?

Kapalı olup ama sonradan açılan biriyle evlenir misiniz?

0|1
12|48

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kapalı veya açık konusuna pek takılan biri değilim. Lakin açık olmanın da belli bir sınırı var tabi. O sınırlardan özetle bahsedeyim; göğüs, sırt, bacak dekoltesi yasak. Dar bir kot pantolon giyilecekse de kalça kısmı uzun bir pardösü veya hırka ile örtülecektir. Tabi bu giyim mevzusu ortamına göre değişiklik gösterebilir. Fakat olmazsa olmaz bir husus var. Geçmişi temiz, namuslu, ve hiçbir erkekle birliktelik yaşamamış olması gerekir. Aksi taktirde dünyanın en mükemmel kadını olsun gene evlenmem !

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 47

• Nasip kısmet bu işler, kapalı olupta her türlü rezilliği işleyenler var önce insan olsun Allahtan korksun kapalı olupta, Allah korkusu olmayan insanlar var İslamiyetin ve emir ve yasaklarına uymayanlar var önce önemli olan bir insanın itikatına bakarım kapandıktan sonra açılması onunla inancı arasındaki mevzu benim için kapamıyor başını Allah rızası için kapatıyor eğer Allah katında bir günahı var ise hesabını ona verir bana değil, ben başının kapalı olup açık oluşuna değil iffetli ve bana sadık oluşuna bakarım.

0|0
    0|0
  • İlkten açık olup o şekil gelse karşıma bu dediğinden daha iyi olurdu. Fakat kapanıp açılıyorsan bilgisizce kapalılığa devam ettiğin, kuranı yeterli okumadığından dolayı olayın ciddiyetinden uzak olduğunu düşünürüm. Ayrıca açılıyorsan özenti olduğunu düşünürüm. Açıklara özenme sebebin ise daha rahat davranmak istediğinden de olabilir bilemiyorum. Yani düşüncen böyleyse nasıl güvenilir olabilrsin ki :s

1|0
    0|0
  • Sonunda doğru yolu bulmuş der, kesinlikle evlenirdim.

0|0
    0|0
  • ya bunlar evlenipp evlenmemek için sebepler değil nerden çıkarıyosunuz bunları :S

0|0
    0|0
  • Vayy bu ülkenin, vayyy bu insanların haline.. ALLAH'ın emrini YOK sayıp kapanmışken açılan kızın üzerine hazine bulmuş gibi atlayan insanlar..
    vahhhh bu erkeklere vahhh.. yazık

1|0
    0|0
  • Dış görünüşle evlenilmez zaten.. İç görünüşü karakter sahibi olacak, ondan sonra dış görünüşü karakter sahibi olacak..

Evlilik basit kararların yeri değil

2|0
    0|0
  • Evlenirim. İçi temiz olsun yeter.

1|0
    0|0
  • şahsım adına açık olup kapananla veya her daim kapalı olanla evlenirim

lakin senin denginde mevcut bulursun bir dallama

1|0
    0|0
  • Evlenirdim

Kapalı açık fark etmez.

1|0
    0|0
  • evlenirim sanırsam..

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • evlilik başına bakmaz

0|0
    0|0
  • kapalı biriyle asla evlenmem. büyük konuşmak gibi olmasın. BÜRÜKLÜLERDEN NEFRET EDİYORUM. tanıdığım bütün bürüklüler şeytandan farksız.

0|0
    0|0
  • Evlenmeyi düşünmüyorum yani hiç

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Gönül kimi severse artık

0|0
    0|0
  • bunlara takılmak anlamsız

0|0
    0|0
  • Yasım genc daha ya asd

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • açık kapalı önce den açık sonra kapalı önceden kapalı sonra açık beni ilgilendirmez ben sevgime aşkıma bakarım

1|0
    0|0
  • evlenirimmm

0|0
    0|0
  • evlenirim ne sorun olacak gerçi gönül bu konacağı yeri bilmez

0|0
    0|0
  • Allah ile onun arasında beni ilgilendirmez evlenirim

0|0
    0|0
  • Evlenirim

0|0
    0|0
  • Insan degilmi onlar?

0|0
    0|0
  • ALLAH ne derse o olur. namusluysa evlenirim

1|0
    0|0
  • Problem yok evlenirim.

0|0
    0|0
  • ruhu kaşar olmasın da gerisi önemli değil

1|0
    0|0
  • Kardes sanane sen kapalisin :)))))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 11

• o baska seylerde de donebılır kapalıyken acılmak cok tezat.. evlenmem erkek olsam mesela sadıkken sadakatsız olabılır :)

0|0
    0|0
  • Ben erkek seviyorum erkek

0|0
    0|0
  • Kocamın açık seçik olması beni rahatsız etmez😂 Elletmediği sürece sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Kapalı olup sonradan açılması koz hakkında kötü birşey değildir. Bence erkeklerde öyle görmeli bunu. Önemli olan karakter.

0|0
    0|0
  • niye evlenmesinler çok sacma bir dusunce isteyen istediğini yapar

0|0
    0|0
  • belki baskı altında kapandı bileyemyiz

0|0
    0|0
  • İnsanların düşünce yapısı değişebilir.

0|0
    0|0
  • Evet evlenirim bana uygun birisiyse tabii

0|0
    0|0
  • Ne derece açıldığına ve ne kadar sevdiğime bagli😊

0|0
    0|0
  • erkk olsam evlenmezdım net olmak gerekir bazen

0|0
    0|0
  • Yorumlara bakayım insanlar aslında hakkımda ne düşünüyor