Dün okulda bir kızla saç başa kavga ettim detaya bakın?

Bu kızlarla birbirimizi hiç sevmiyoduk daha dogrusu onlar bana sinir oluyor daha önce kaf dalaslarımız oldu dün bir erkeği bahane edip kavga çıkarttılar tam arkamı dönerken saçımdan tuttu bende tuttum baya saç başa kavga ettik herkesin içinde. Müdürle bir tane hoca zor ayırdı. Disipline falan gittik baya kızdılar rehberlik hocalarıyla konuştuk bidaha olursa herhangi bir sekilde uzaklastırma ya da okuldan atılırsınız dedi. Normalde hiç kavgaya bulaşmam ama bütün belalar beni buluyo. Sizce konu kapanır mı dün kız dökülen saçlarımın fotosunu cekip bunlarla daha koleksiyon yapıcam yazmış snapchate. Bugün falan dik dik baktılar sürekli. Sizce bu kavganın devamı olur mu psikolojim bozuldu yemin ederim cok kötüyüm gözümün önünden gitmiyor. Okul dışında kavga olur mu yoeumlarınz neler?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• kezban kavgasi hahaha

0|0
    0|0
    • Ne kezbanı ya

• Ahahah öyle değil ya elit kavgaydı bizimki sksnsmns şaka bir yana hiç sevmem kavga etmeyi dediğin gibi kezbanlık kendini ön plana atma çabaları ben istemedikce her belaya bulasıyorum o vurunca da ben beklicek değilim

• haklisin şaka yapmiştim sigkintidan

En İyi Kız Görüşü

• Cikista gorusursunuz genelde :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Okul değiştir

0|0
    0|0
  • Altı üstü bir kavga etmişsin niye psikolojin bozuluyor?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...