Abime okumuş cahil diyorum. Nasıl yaklaşmalıyım ona?

Resmen okumuş cahil. Bir insanı açık kapalı olarak yargılıyor. Saç boyayıp tayt giyene bacım gözü ile bakıyor. Önceden bana karışmazdı giyimime falan şimdi resmen psikolojimi bozuyor. Sevgilisi kapalı diye açıkları resmen yollu görüyor. Zayıfım zaman zaman tayt giyiyorum üstüne uzun şeyler yakıştırıyorum kendime. taytı gectim pantolona laf ediyor. Komşumun kızı saçını kızıla boyamış bacım diyecekti bana diyor. Bana da senin gibi giyinen bacım diyorlar demişti daha önce. çıkıştım tabi ne ayıp yapmışım diyerek. Annem babamda giyimine dikkat et derler ama abim çok kırıcı. Napmalıyım ben? Ona nasıl anlatmalıyım?

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• Hata sizlerde. Boyle bir oglum olsa okutmazdim

0|0
    0|0
    • canım işte anlamıyor. Tecavüze kapalı da uğruyor ne alaka giyimli diyorum susuyor sonra aptal

• Ayni evde yasamak istemezdim, sana sabirlar

• Bende gitse de kurtulsam diyorum. Kızı olursa yandı çocuk

En İyi Kız Görüşü

• Ayni ortamda bulunma. Cahil havasi soluma.

0|1
    0|0
    • İnan uzaklaşıyorum sinirlerim bozulmasın diye

Erkekler Ne Diyor 15

• ben de türbanlıları yollu görüyorum ne olcek şimdi, abinle beni bir kapıştırsana :D :D

1|0
    0|0
    • niye genelliyorsunuz? Yollu olmayan her türbanlının hakkına giriyorsunuz böyle demekle.

• imla klavuzunuz geldi :D :D bacım yazan yerler normalde or*spu :D :D

0|0
    0|0
  • Okumakla medeni olunmuyor kültür lazım

0|0
    0|0
  • adam dogru yolu bulmuş göt baş acmak kültür se medeni olmak sa p*rno starlar herkesden daha medeni.

0|0
    0|0
    • maksat türbanda değil edepli giyinmek icin türbna gerek yok ıc camasır gozukmeyecek bir tshirt boyundan göğsünü dik tutup taşırıp cızgısını teşhir edecek sekilde yaka bölgesi acık olamayan bir tshirt giymek zor değil kalcayı kabak gibi dışarı cıkarıp streç gibi saran pantolon giymek şart değil.

• bide bşu mesele var acık olanların ailedekiler cenazelere mini etekle gidiyor sanırım dualarda iç çamaşırıyla okunuyr heralde. ...

• Şöyle kardeşim abin yaşadığı şeyler dışındaki herşeyi dışlamış yalanlıyor, senin yapman gereken ona abi bak senin fikrin diye sen yaşıyorsun diye bir başkası da aynı şekilde yaşamak zorunda değil, senin çevrende bir kişi kapalıysa diğer açıkları neden açıksın diye yargılamayıp sadece ben sevmiyorum demelisin diyerek mesela örnekler göstererek sunman lazım, dediğim gibi abine gerçek dünyayı göstermen gerek

0|0
    0|0
  • Boşver anlatmaya değmez ne kadar anlatırsan anlat o bildiğini okur fazla şey yapmamalık lazım. Sinir oluyorum şu tiplere.

0|0
    0|0
  • Es geç. Laf anlatilmaz boylelerine.

0|0
    0|0
  • Benim midem bulandi abinden, sen nasil dayaniyorsundur bu kokmus zihniyete kim bilir.

0|0
    0|0
  • okumakla cahillik gider eşeklik baki kalır..

0|0
    0|0
  • Bir bok anlatılmaz öyle abilere.
    Kendisi gibi tüm erkekleri çomar zannediyor.
    Senin gibi giyinen bacım diyorlar ne demek seninde sağlam bir türkçe dersine ihtiyacın var.

0|0
    0|0
  • yargılar sana karışmak düşmez.. düşüncesi var istediği gibi düşünebilir...

ister açık alır ister kapalı buna karışamazsın

0|0
    0|0
  • Çarpım tablosunu öğrenmek insanı adam etmiyor sadece çarpım tablosunu öğrenmiş oluyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Abin haklı.

0|0
    0|0
  • abinden bir halt olmaz bu arada cahil olduğunu sanma işine öyle geliyordur.

0|0
    0|0
  • Şu an sana ne deseler boş ,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bence abin cahil değil.
    sevgilisi abinle sevgili olaarak cahil.
    erkeğin kadına kadının erkeğe benzemesi haaram..
    pantolon erkek giysisi. tabi bunu kabul eden yok.

0|0
    0|0
  • Kendin dedin işte.. Okumuş cahil.

0|0
    0|0
  • Başını kapatsa nolur içi orospuysa de kapanmak başı kapatmakla olmuyor makyajı abartan kapalılarda var açıklardan daha açık giyinen kapalılarda var insan insan için kapanmaz Allah için kapanır kapanıp namaz kılmıyo ona sevapta bize günah mı

0|0
    0|0
  • Bacimm 😂😂

0|0
    0|0
  • Cahillik baki kalmis.

0|0
    0|0
  • Bacım mı :D

0|0
    0|0
  • ya yollu olmak zihindedir giyinişte değildir.

0|0
    0|0
  • Muhattap olma

0|0
    0|0
Yükleniyor...