İçmek için bir sebebiniz var mı?

Acıdan, dertten, kederden, sevinçten, hüzünden. Siz hangi sebepten alkol alırsınız?
İçmek için bir sebebiniz var mı?

0|0
8|30

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı akşamlar kapısını çalarım, Bazen neşemi, bazen kederimi paylaşırım.
    Yalansız dolansız severim, hayat gibi gerçek ve sert olsun, isterim ki içi dışı bir olsun. E anladın artık, sek rakı, çözer beni :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Alkol Olarak Türk Milletiyiz Rakı İçeriz Bende Öyle Ama Şöyle Birşey Var Alkol Hiçbirşeyi Unutturmuyor Sadece Kısada Olsa Hani Buğulu Bir Cam Olurya Onun Arkasından İzler Gibi Oluyorum Herşeyi Azda Olsa Hafifletiyor Ne Kadar İçersen İç 1-2 Saat Sonra Herşey Yeniden Başlıyor Sanki Tazeliyor.

1|0
    0|0
  • İçmek için dğilde içmemek için bir bahaneniz var mı diye sormak lazım. Evet sebebi her ne olursa olsun içmek yanl8ş diyorum. Asıl güç ne ve neyin bizi sakinleştirip, yolumuzdan ay8rmadığını görmek ve mücadeleye dvam etmektir. İçeriz kendimizden geçeriz ve boşa zaman kaybederiz. Oysa zaman ve vakit bizlere verilen en büyük nimettir ve her anınıvdolu dolu yaşamak, ayık olmak doğru ve adaletli, tarafsız kararlar vermek lazımdır. Sevindiğimde bunu sen olduğun için yaşamalı ve anlatabilmeliyim. Yoksa içtim kafam güzel bu sana özel değil yani. Ne yaparsan yap aşk ile yap ama ayık ol ne olursun ayık...

0|0
    0|0
  • Sebebim çoook 😂😂
    http://youtu.be/oWDSNIVcZEA

1|0
    0|0
  • Genelde acidan dertten uzuntuden

1|0
    0|0
  • önceden acıdan içerdim..
    artık etki etmiyor, diye bıraktım..

1|0
    0|0
  • hayır , zaten ıcen brı degılım

1|0
    0|0
  • Anlatamadığımda dertlerimi veya yanlız kalınca ama Bayadır içmedim

1|0
    0|0
  • Alkol ve sigarayla isim olmaz.
    derdin cözümü alkolde degil o derdi verendedir ;)

1|0
    0|0
  • eğlenmek için içiyorum ben

1|0
    0|0
  • İçmek kadar sacma is yok. Gunah oldugundam falan degil. İcince ele ne geçiyor ki? Dertlerinmi ailiniyor veyahut azalıyormu , hayir. Sadece belli bir sure unutmamizi saglayam cebimizi somuren bos icatlardan birisi.

Zevk icin icen benim param bol karsim diyenler kendileri bilir sonucta zevk ama onuda yapmasinlar. Kazalar oluyor kavfalar olen yiten oluyor iyi seyler degil ki

0|0
    0|0
  • Bazen sevinçten..

1|0
    0|0
  • Sinir, stres, üzüntü, pişmanlık.

1|0
    0|0
  • Sebebim yok, içerim keyfime göre. İçince çok gülerim ben, o ciddiyet kaybolur. Sonra ayılır acıkırım.

0|0
    0|0
  • Hayatımda 1 defa alkol aldım o da 2010'da David Guetta konseri vardı orda Red Bulla karışık vodka içmiştim ama sonra çok pişman oldum : ) O yüzden asla içmem ^^

0|0
    0|0
    • neden pişman oldun?

• Pek sevmedim tadını. Daha doğrusu Red Bulldan dolayı pek bişey anlamadım :D Ama alkol falan pek bana göre değil ^^ Anlamsız geliyor.

• Sebepsiz içiyorum şu an

0|0
    0|0
  • allahım allahım incir reçeli en sevdigim aşk filmi severim içmeyi birde benim gibi içmeyi seven bir sevgilim olsa sonumuz evlılık ılee bitse her pazar evimde karşılıklı rakı içmek hayalim içmek açıyı dahada artırıyor ama boşaltır insanı içmek

0|0
    0|0
  • hayır can sıkıntısı olur içerim keyfim yerinde olur içerim yani kafama göre ama alkolük değilimdir

0|0
    0|0
  • mutluluk

0|0
    0|0
  • seviyorum içmeyi belli bir sebebi yok

0|0
    0|0
  • Çoğunlukla morelim bozuk olduğunda içerim her gece

0|0
    0|0
  • İçki içmem

0|0
    0|0
  • Ben eşeen z*kinden dolayı içiyorum..

0|0
    0|0
  • Zevk meselesi baska bir sey yok

0|0
    0|0
  • hayr

0|0
    0|0
  • Lokal anestezi ile tedavi lazım bana

0|0
    0|0
  • sebep bulmak için bile içiliyo bazen

0|0
    0|0
  • @dmladmla yuzunden iciyorum

0|0
    0|0
  • yok içmiyorum zaten
    DiyorumBen=]

0|0
    0|0
  • ewet var sen... böyle soruların kafayı sıyırtırıyor insana.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• alkol pek tüketmem tüketirsemde sıkıntından değil keyfimden neşemden :D
    not: sıkıntıdan içince abartıyorum :)

1|0
    0|0
  • Onceden uzulunce de iciyordum sevinince de ama daha cok uzgunken kafa dagitmak icin. Sonra fark ettimki icerek kendime zarar vermekten baska bir sey yapmiyormusum hem maddi hem manevi

1|0
    0|0
  • Ortaya karisik ama su aralar en cok ozlemden.

1|0
    0|0
  • Kutlamalar vs

0|0
    0|0
  • Unutmak için bir şeyleri bir gece babamla içmek isterim. Evet, kesinlikle bunu yapmak lazım.

1|0
    0|0
  • içim burulduğu zaman içerim.

1|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • acıdan

0|0
    0|0
Yükleniyor...