Birinin siyasi görüşünü öğrenince o kişiye bakış açın değişiyor mu?

Öğrendin siyasi görüşünü. O kişiye aynı mı bakarsın kisiliğine karakterine yoksa soğuma olur mu?

1|0
25|37

En İyi Erkek Görüşü

• Hdp ile değişebilir ve de pkk ya özgürlük savaşçısı diyenlerle direk dostluğumu kestiğim doğrudur gerilla diyerek pkkya bakış açısını yumşatmaya çalışan tiplerde var onları da anlamak güç ve de Hükümet partisini destekleyip benim değerlerime küfür edecek kadar düşmüş bir adamla da arkadaş kalamam akp dostlarım var elbette onlar çizgiyi aşmadıkları için bende aşmıyorum geçinip gidiyoruz :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• vatan haini ise soğurum.. hertürlü kötülüğü yapmak için fırsat kollarım rahat vermem. ben bu zamana kadar yakama değil omuzmun üstüne sadece türk bayrağı rozeti takann bir insanım. din bayrak vatan devlet bu dörtşey hassas ve kutsal emanetlerdir. kimsenin siyasi görüşü ve ırkı beni ilgilendirmez ben ülkemin milletimin dinimin çıkarları için çalışırım ve yaşarım..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Akape'li ise kıçımı döner giderim. Ak koyunlarla anlaşamıyorum.

0|0
    0|0
  • Türkçüyse kardeşimdir...

0|0
    0|0
  • Haklı Ve Haksızın Olduğu Yerde Tarafsızım Demek İhanetten Başka Birşey Değildir. Kurdu Kuzuya Boğdurdular. Rabbim Devletimize Zarar Zeval Verdirmesin. Vermek İsteyenlerin Ocağına Ateş Düşsün İnşallah.

0|0
    0|0
  • Görüşünün ne olduğuna bağlı birazda..

Farklı görüşlerse tartışma çıkmaması adına fazla siyasi münakaşaya girmem ama pkk vs tarzı bir görüşü benimsiyorsa anında buz gibi soğurum..

0|0
    0|0
  • Değişir soğurum.

0|0
    0|0
  • Aşırı derecede yani partizanlık durumunda değilse sorun etmem, saygı duyarım. Uç noktalarda at gözlüğü takmış olanlarla mümkün olduğunca muhattap olmam.

0|0
    0|0
  • evet..
    insanın tercihleri, hayatının aynasıdır..

1|0
    0|0
  • Terörist yandaşı parti yi destekleyen bir insan ise davranışım değişir önceden can ciğer olduğum biri olsa bile. Sonuçta burası Türkiye Cumhuriyeti. Ülkenin her karışında atalarımızın ve Şehitlerimizin kanı var. Bu Ülkeyi sağcı, solcu, milliyetci, İslamcı bir parti yönetebilir ama beleşten toprak ve özerklik isteyen bir parti bırakın ülkeyi yönetmeyi ülke sınırları içinde oluşumu bile sakıncalıdır. Destekleyeni de savunanı da sevmem haz etmem. Saygılar.

0|0
    0|0
  • evet... akpli cemaatçi ya da pkklı olduğunu öğrenince ya da en basitinden koyu müslüman olduğunu öğrenince anında değişir ama o pek farketmez... ilk fırsatta onu yakarım!

0|0
    0|0
  • siyaset umurumda değil bu yüzden konuşulan ortamlarda ve çok konuşan kişilerden uzak dururum

0|0
    0|0
  • Etkiler..

0|0
    0|0
  • koyu bir aqpli ile asla

0|0
    0|0
  • Futbol takımı tutar gibi parti destekliyorsa evet değişir siyasi görüşü ne olursa olsun

0|0
    0|0
  • Hdp ise evet

0|0
    0|0
  • Yoo değişmez

0|0
    0|0
  • mhp li olmadığı sürece sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • değişir

0|0
    0|0
  • Hdpli olmadigi surece degismez

0|0
    0|0
  • Selam bile vermiyorum bidaha

0|0
    0|0
  • hdp pkk tarzı bir siyasi görüşü varsa değişir

0|0
    0|0
  • solculara garezim var

1|0
    0|0
  • Soğuma demeyelimde mesafem oluşabiliyor

0|0
    0|0
  • Değişiyor

0|0
    0|0
  • insanlari ayrsitirmadikca, insanlari bolmedikce, kan dokmedikce

tatli tatli tartirisiriz :)

0|0
    0|0
  • ülkücüyse bizdendir vatanını mılletını sevende bizdendir reis

abdullah çatlı

0|0
    0|0
  • Bakış açım değişmez faşitlik ve embesillik sezersem bir daha görmem

0|0
    0|0
  • hdp'liyse Değişir.

0|0
    0|0
  • evet. Fasistler genelde vicdansiz olurlar :)

0|0
    0|0
  • NWO yeni dünya düzeni

0|0
    0|0
  • Hdpkk haric degismez

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 24

• Değişmiyor. İşin cılkını çıkarmadığı sürece.

0|0
    0|0
  • Fazla taraftarsa ve siyasi partisine göre yargılıyorsa herşeyi soğurum

1|0
    0|0
  • Hdp olmadığı sürece değişmiyor :D

0|0
    0|0
  • Yani takmamaya çalışırım, siyasete konuşmam. Siyaset dışında başka konuları da var

0|0
    0|0
  • terörü savunun partiyi desteklemediği sürece sorun yok

0|0
    0|0
  • Terör örgütüne falan sempati duyuyorsa soğurum tabi ki. Onun dışında bakış açım değişmez.

0|0
    0|0
  • Olmamalı ama oluyor çünkü ortalık çok karışık pimi çekilmiş bomba gibiyiz hepimiz heran patlayabiliriz

1|0
    0|0
  • soğuma olmamalı sonuçta siyasalcıların amacı kutuplaşma yaratmak eğer bir doğrun varsa bile açıklayıp arkadaşlığını bozmaya değmez ben bozmadım mesela

0|0
    0|0
  • Siyasi görüşü önemli... sevdiğim biriyse ve görüş farklılığı varsa soğumam ama siyasete girmemeye çalışırım tartışma çıkmaması için (*** hainse zaten direk silerim o kişiyi) tabii yinede siyasi görüşüne bakarım

0|0
    0|0
  • Hdp li ise evet değişir

0|0
    0|0
  • Yo, ama kendi görüşünü benim görüşüm karşısında yüceltmeye çalışırsa ipler kopar

0|0
    0|0
  • Hdpliyse evet

0|0
    0|0
  • Oluyor ister istemez.

0|0
    0|0
  • Hdp li ise Allahın selamını bile vermem

1|0
    0|0
  • Evet degisiyo. Biraz dinledikten sonra zeka seviyesini olcebiliyorum.

0|0
    0|0
  • Tabiki yani herhangi bir siyasi Görüşüm yok ama sevmediğim var birkaç tane

0|0
    0|0
  • Olur...

0|0
    0|0
  • Umrumda olmaz siyasi görüşü

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Hdp hariç değişmez

0|0
    0|0
  • evet soğuyorum

0|0
    0|0
  • Hayır değişmez. Tercihleriyle değil kişiliğiyle yargılarım genelde.

0|0
    0|0
  • Çok politikayla alakam yok ama pkkyi filan tutuyorsa tabiki değişik bakar insan ozaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...