Dışarıda çok saygın ve sevilen biriyim ama kendi evimde hor görülüyorum+1?

Merhaba arkadaşlar ben 22 yaşında hukuk öğrencisiyim. Lise dönemlerimden beri çok fazla faaliyet içerisinde bulundum. Uluslararası olsun,ülke ici olsun. Bir sürü sertifika, dil, sosyal yardım kuruluşları hani bunları kendimi övmek için söylemiyorum çalışan herkesin başarabileceği şeyler. Dışarıda çok sevilir, sayılırım ama evimde babam sürekli bana "beceriksiz, iki kelimeyi bir araya getiremiyorsun, geleceğin parlak değil, sen onu yapamazsın edemezsin" diyip duruyor. Kendime güvenim kalmıyor ve kalbim kırılıyor. Liseden beri böyleydi hiç başarılırama sevinmedi. İnsanların yanında alay etti hep ben şu an gerçekten ağlıyorum üzüntümden. Kendimi dünyanın en boş insanı gibi görüyorum ben bunları yapıyorum ama hepsi çöpe atılıyor, kıymet bilinmiyor sanki. Yaptığım esprileri, şakaları bile eleştiriyor bir dahaki sefer şöyle dersen daha komik olur diyor sanki espri yapmak bir ödevmiş gibi. Ben ne yapacağım bu durumla yaşamaya nasıl alışacağım kaç yıl oldu hala böyle...

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Lütfen babanı hayatının merkezine koyma ve onu ciddiye alma, bildiğin yolda devam et ve daha çok başarılara imza atacağına eminim...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu hep olur bu yılan hep evden çıkar

2|0
    0|0
  • Alınganlık da başladı tabi

1|0
    0|0
  • Evlenmelisiniz

1|0
    0|0
  • Baban adam olamamış maalesef

1|0
    0|0
    • Bak ben normal yaşantımda hızlı konuşurum biraz sonuçta seminerde değilim her insan biraz hızlı konuşur babama bir şey anlatıyordum herkes anlıyor etrafımdakiler babam bağırdı bana anlatma özürlüsü dedi. Amcam , yengem ve kuzenlerimin yanında. Cidden babam hakkında kötü söz söylemek istemiyorum ama çok kötü davranıyor bana.

• İnsan üvey kızına böyle davranmaz herkes aile olarak şanslı doğmuyor maalesef hakettiği aileye sahip olamıyor eğer bir işe yaramaz bir kz olsaydın seni çok seven bir baban olabilirdi hayat böyle onu öyle kabul edeceksin sana karşı ne yapsanda değişmez

Kızlar Ne Diyor 1

• benim ailemde öyle yapacak birşey yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...