Kendi ülkesini kötüleyen milletimiz, bunu neden yapıyorsunuz?

KS'de fazlasıyla Türkiye'yi kötüleyen yorumlar görüyorum. Kendi ülkesini kötüleyen insanimiz, bu ülke vatanın sahip çık!.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• kendi halkına zarardan başka bir şey vermeyen ülkeyi her türlü kötülerim kimse kusura bakmasın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Insan değil onlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Adamın biri birgün doktora gider hocam bende aşağılık kompleksi var der bir kaç durumunu anlatır, insanları kötüleyen, kendini düşünen biridir adsn

0|0
    0|0
    • Adamın biri birgün doktora gider hocam bende aşağılık kompleksine kapılıyorum der bir kaç durumunu anlatır, insanları kötüleyen, kendini düşünen biridir adam.

Doktor cevap verir, kompleksli değilsiniz düpedüz Aşağılık birisin der.
      O kişiler de aşağılık kişiler işte.

• Boş boş kötülemiyoruz sonuçta. Tenha yerlerde dolaşsınız tecavüz edilme riskiniz var fakat kalabalık ortamlarda da bomba ihtimali var.
    Ben bu ülkenin vatandaşı olarak,
    -vergimi veriyorum
    -çalışıyorum
    -okuluma gidiyorum
    -çevremi temiz tutuyorum
    Benim görevlerim bu kadar! vatana sahip çıkamam.

0|0
    0|0
    • Bu sadece Türkiye'de olmuyor. Türkiye'de yaşayan türkler doyumsuz, sabırsız, ve memnun etmesi zor bir millet.

• Napalım sahip çıkp. Ülkenin %45i malsa biz napalım
    O yüzdenin seçtiği bugün diğer yüzdenin başkanlık uğruna ölümüne sebep oluyorsa naaplım sokaklara mı dökülelim biz de. sahip çıkalım napalım. ya da sen napıyorsun sahip çıkp?

0|0
    0|0
    • Birlik olmadiktan sonra bişey yapamayız.

• tamam birlik olalım napalım hadi? Uzun adamı mı destekleyelim. biz de mi %45e katılalım. Sonuç? Sonuç işte o yüzde 45%'in birliğinin sonucu dün akşam Ankara! yarın belki başka bir yer!

Kızlar Ne Diyor 3

• Her yorum yapanı adam yerine koymayın. Ne olursa olsun vatansever insanlar ülkesini karalama peşinde olmaz. Sürekli ülkeyi kötüleyenlerin amacı belli.

0|0
    0|0
  • Hata yapanı kötülerim. Başka ülkeleri de kötülüyorum neden sırf sınırları içinde doğdum diye Türkiye'nin saçmalıklarını görmezden geleyim?

0|0
    0|0
  • Acıyorum onlara

0|0
    0|0
Yükleniyor...