Erkekler neden güzel kızlara iyi, çirkin kızlara karşı kötüler?

Erkekler güzel kızlara hep iyi ve centilmenler ama çirkin kızlara karşı hep kötü ve kabalar. Güzel bir kız huyu pis olsa kimse ses çıkarmaz. Çirkin kız ne kadar iyi biri olursa olsun kezban olur. Kendimden bile örnek verirsem dar elbise giyip, makyaj yaparsam erkekler ne kadar bana karşı centilmen oluyor yok ama sade hatta rüküş olursam bir o kadar kaba oluyorlar. Siz erkekler neden bu kadar iki yüzlüsünüz ayıptır sorması?

2|3
10|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın kanka yol bile vermiyorlar çirkin yayalara gtlkler

1|0
    0|0
    • ar yoksunları işte. otobüslerde yaşlıya, sakata, hamileye yer vermezler ama tost arası eriyen kızlara yer verirler

• teşekkür eig için bir tane okuldan arkadas vardı gitti butun kızları n ödevini yptı bnmkini ypmadı o geldi aklıma sinirlendm allah a bırakıyorum boyle insanlar ı

Erkekler Ne Diyor 15

• Tespitiniz gayet güzel bu insanlıkla alakalı bişeydir ben guzele hoş cirkine zulüm olmam herkes neyi hak ediyorsa onu veririm. bende şunu farketmistim kızlar üzerinde ; mesla yolda gidyosunuz karşıdan gariban görünen ama içi temiz bir genc geliyo sizi durduruyo derdini bile anlatamadan sapık muamelesi yaparsınız kişiliginin önemi bile yoktur sizin için, fakat aynı hareketi iyi giyimli saclari bakımlı tirent takılan bir erkek yapsa daha yanınıza yaklaşmadan gevşemeye başlarsnz aynı cümleleri kurar fakat sapık olmaz hor görülmez, senin için demiyorum tabiki

0|0
    0|0
    • Kadin erkek demeden sapitti insanlik. yazik sonumuz kotu

• Dedimya insanin insana degeri hoşuna giden algılardan dogdugu için oluyor bunlar, sende ince düşünebilen birisin sanırım

• Sizin suçunuz bu. Kendinizin değerini her koşulda bilip savunun ki herkes kadın ya da bayan değil birey olarak saygı duysun. Hemcinslerin kendilerini o kadar değersizleştirdiler ki bugüne kadar. Sevgilisi olan ya da evli bir erkekle bile bile birlikte olan bir sürü insan var bu sitede soruyolar doğru mu yapıyorum diye. Hepsi sizin suçunuz güzelim!

0|0
    0|0
    • başka kızlar malsa benim suçum ne

• Toplumsal yaşam böyle birşey. Ülkenin yüzde 45i malsa benim suçum ne? Hülooo

• Katılıyorum çocuğa.. Ancak herkes öyle değildir muhabbeti de sıktı.

• Guzrl kiz zuppenin biri olursa hic tavizim olmaz. ama cirkin biride hareketiyle kendine olan bakimiyla davranislariyla saygi kazanir. yani ilk tanismada estetik olarak olan farkdan dolayi etkiler ama kimin zamanla saygimi kazanacagi hareketleriyle olur

0|0
    0|0
  • Sarışın çok güzel bir kız arkadaşımda oldu esmer ve kimilerine göre çirkin denebilecek bir kız arkadaşımda oldu sonuc mu sarışın güzelliğine güvenen kaprisli kız uf oldu esmer bakımlı ve karakterli kıza kölesi oldum ve hayatimin aşkını yaşadım tadı ve kokusu hafızam da bir ömür silinmedi silinmeyecek

0|0
    0|0
  • Ayni sizde oylesiniz hatta fazlasi

0|0
    0|0
  • Lütfen herkesi buna katma. 😁

0|1
    0|0
  • çirkin kız yokki

0|0
    0|0
  • Yapanlara sormak lazim

0|0
    0|0
  • beni tanımamıssın :D

0|0
    0|0
  • Erkek beyni sevişmeyi kadın beyni sevilmeyi ister genetik birşey

0|0
    0|0
    • Peki cirkin bir kiza kötü davranmayi gerektiren ne

• Oda insanların olgunlasmamasindan kaynaklı.

• yok o senin zanın

0|0
    0|0
  • sorması ayıp değil

0|0
    0|0
  • bakın bu bir dramdır

0|0
    0|0
  • Erkek işte

0|0
    0|0
  • Çirkin erkeklere bakiyonuz sanki :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sanıklar.
    O yüzden öyle yapylar

1|1
    0|0
  • Harbi ya

1|0
    0|0
  • çıkar ilişkisi.

1|0
    0|0
  • Malesef bende anlayamiyorum.

1|0
    0|0
  • Tipten kaybediyolar

1|0
    0|0
  • Hiçte öyle değil

0|1
    0|0
  • Tam tersi cirkin kizlara artniyetsiz davranirlar

0|0
    0|0
  • Çünkü erkekler gözleriyle kadınlar ise kulaklariyla sever

0|0
    0|0
  • Banada genelde aynısı oluyor ama çekici ve hos gözüktüğün zaman erkeklerin beyni otomatik olarak baska sey düsünüyor ve ona göre hareket ediyor bunu erkekler yanlıs anlamasın şahsen bende gömlek kot pantolon spor ayakkabılı vs yani özenen bir erkek görsem gözümle resmen tecavüz ediyorum kızlarda pek farklı sayılmaz :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...