Ailenizin istekleri karşısında nasıl çıkar yol buluyorsunuz?

Bir yere gidersin erken dön derler. Uyursun geç oldu neden kalkmadın derler. Para kazanırsın biriktir harcama derler. Derler de derler... Bu bitmek bilmez yönlendirmelere karşı nasıl taktik uygulamak lazım?

0|2
14|9

En İyi Erkek Görüşü

• yol cizmiyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ailem ne derse onu yapıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ailen her zaman senin iyiliğini, sağlığını ve mutluluğunu ister.. Tsktik veya Dtrateji geliştirme peşinde uğraşacağına, az kulak ver de Kıymete bin!!!
    Ahhhhh ahhh.. zamane gençliği böyle işteee...

0|0
    0|0
  • dediklerinde haklılar, siz de çocuk sahibi olunca anlarsınız, biraz empati yapın ve kendi düşünceleriniz ile onların düşüncelerini harmanlayın, yine de sizi çok sıkmalarına izin vermeyin, tabi ki kırmadan kırılmadan

0|0
    0|0
  • yanlış anlamada ablacım 30 yaşını geçmişsin artık ne olacağını sanıyorsun? muhtemelen zatı muhteremler kaç yaşına gelmiştir artık istesen de laf anlatman zor çocuk gibi oluyorlar inatçı ve masum :))

0|0
    0|0
  • Ailemden ayrılalı 21 sene oldu be cancağzım

0|0
    0|0
  • vallahi öyle bir derdim yok.. ailem anlayislidir ve güvenirler

0|0
    0|0
  • Ben kötü bir istek/yönlendirme göremedim. Niye şikayetçisin?

0|0
    0|0
  • Laf dinlemeyi denesen. Senin kötülüğünü isityor olamazlar di mi

0|0
    0|0
  • Dogru diolar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben dinliyorum isime geleni yapiyorum gelmeyenide elimden geldigince az kirarak yapiyorum😊

0|0
    0|0
  • Aslında bunların hepsi bizim iyiliğiniz için denilen şeyler ama biraz da bizim yerimize koymamışlar kendilerini konuşmayı bilmeden yaklaşıyorlar bize. Ben bu durumlar karşısında sessiz kalıyorum uyguluyorum yoksa ben zararlı çıkarım biliyorum

0|0
    0|0
  • Kendim karar verebilirim teşekkür ederim de. İyiliğim için söylüyorsunuz biliyorum ama ben kendi otokontrolümü sağlayabilecek kapasitede bir insanım de. Ben öyle yapıyorum, ailem de sağolsun saygı duyuyor.

0|0
    0|0
  • ev idaresi bende.. ben ne dersem o olur :)

0|0
    0|0
  • Söz dinle hepsi akkılıca tavsiyeler.

0|0
    0|0
  • Hiç bilmiyorum valla bana genelde sürekli evde oturuyorum diye çık biraz gez hava al diye kızıyorlar 😂

0|0
    0|0
  • Mükemmel bir ailem var ise giriyorum annem isten cikariyor calismama izin vermiyor gez diye israr ediyor istedigim saatte cikabiliyorum istedigim saatte uyuyorum istediğim saatte kalkiyorum

0|0
    0|0
  • Çok fazla ters cevap vermediğin sürece sıkıntı yok. Aileler böyle telkinlerde hep bulunurlar. :)

0|0
    0|0
  • sinirlenirsem başedemezler ben böyle şeylere hazmedemem şahsen sert bir tavrım olur

0|0
    0|0
  • Takma

0|0
    0|0
  • Tamam ya of derim

0|0
    0|0
  • Ailem karışmaz doğru şeyler yaparım desteklerler yalnızca

0|0
    0|0
  • Tamam diye sihirli bir kelime var ne seni uzer ne onlari