Sevmediğin bir akraba size gelse ve sürekli laf soksa tepkin ne olur?

Misafirdir deyip susar, günün bitmesini mi beklersin yoksa edepsizliğe edepsizlikle mi karşılık verirsin?

0|0
38|25

En İyi Erkek Görüşü

• Feto karşıtı olduğum için sürekli babamın kuzeni laf sokuyordu sen hukuk kazanamazsın falan sonra ikinci sene kazandım kuzenimin düğününde ne olacaksın falan dedi savcı dedim gene olamazsın seni kim savcı yapıyor falan dedi bende nasıl olsa sizinkileri şutluyorlar ya da kendileri kaçıyor merak etme dedim bize kalır oralar bozuldu sonra biraz daha laf soktum aldı eline telefonu onunla takıldı. Edep çerçevesinde lafını esirgeme

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne susarim ne edepsizce tepki veririm. Bizim de böyle sorunumuz var. Hemen üst katta oturuyor v sürekli bizde. Söyleyeceğimi saygı çerçevesi içinde söyleyip sesini kesip başka odaya gidiyorum o bizdeyken yemek yenilcegi zaman filan odamda yiyorum cikmiyorum disari.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• öyle laflar sokarım ki ona, iki gün sonra ölür..
    yapılan otopsisinde bana ait cümleler çıkar her yerinde..

0|0
    0|0
  • gelişine vole

0|0
    0|0
  • Edepsizlik yapıp kendisini rezil ediyorsa susar ve daha çok rezil etmesini izlerim keyifle. Sataşamaz, yemez yani, hadi diyelim sataştı cevabını alır ve susar zaten. Çok konuşmam aslında gerçek hayatta :D

0|0
    0|0
  • Gotu kalkarsa oturtmak sünnettir.

0|0
    0|0
  • Bende ona laf sokarım. Hemde dibine kadar. Ondan sonra ne evime geldiğinde yanına giderim ne de evine giderim.

0|0
    0|0
  • cevabını veririm :D amcam bana yapıyodu bende ona cevap veriyodum :D sonra teyzemler fealn yapmıştı öyle yine cevap vredim :D kalamam ben altta

0|0
    0|0
  • Haddini aşanı, tekme tokat döverim, kelimelerimle. Herkes, yerini de yurdunu da bilecek. Misafir de, misafir gibi olacak...

0|0
    0|0
  • bir kere ağır laf soktum, bitti

0|0
    0|0
  • yani evinize davet ettiğiniz akraba. ananızın babanızın yanında size laf sokuyor sizde susuyor musunuz?

0|0
    0|0
  • Hicbisi olmaz ugrasamam

0|0
    0|0
  • "Darbeler yesen de yüreğine affetmek en asil intikam". Demiş sagopa kajmer

0|0
    0|0
  • bende ona sokarım

0|0
    0|0
  • Sevmediğim yok laf atana iyi bir cevabı vermekten çekinmem.

0|0
    0|0
  • En başta kız kardeşlerim yapıyor öult

0|0
    0|0
  • Etrafımda sevmedigim o kadar cok akraba var ki hic biriyle görüşmüyorum. Ne mutlu bana 😝😝

1|0
    0|0
  • agzina... dicem ama olmuyor malesef susuyoruz

0|0
    0|0
  • Bende ona sokarım 💪🏻

0|0
    0|0
  • uyarırım bakarım niyeti kötü mü yoksa espri falan mı. kötüyse geldiğine pişman ederim :)

0|0
    0|0
  • Ağzınını burnunu kırarız kafasını gozunu 32 yerınden bıçaklarım :D

0|0
    0|0
  • bende tatlı tatlı karşılık verirdim

0|0
    0|0
  • git burdan

0|0
    0|0
  • sabrederim nereye kadar giderse artık

0|0
    0|0
  • cevab - i ahmak es-sukut kaidesince susarim

0|0
    0|0
  • Bende ona sokarım ve kovarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 37

• Susarım gururumu incitmeyecek şeylerle boş boş konuşuyorsa. Bir daha evime gelemez, beni göremez. Mümkünatı yok.

0|0
    0|0
  • Edepsizlik yapmadan doğru düzgün karşılık verir, terbiyesizlik yaptığını anlayıp utanmasını sağlardım.

0|0
    0|0
  • Vallahi mecbur susarım yoksa misafir gidince annem susmaaaaaz😕😕

0|0
    0|0
  • Bende ona laf sokarım hatta o bana laf sokmasada sevmiyosam yine laf sokarım akrabalar arasında pek sevilmem zaten

0|0
    0|0
  • 3 gün sonra ince mesajları vermeye başlayacağım

0|0
    0|0
  • Şakayla karışık ben de lafı sokarım.. dilimi tutamam damarıma basarlarsa ama tutabilsem daha iyi :/

0|0
    0|0
  • Ben susamam kimsenin karsisinda. Inceden devir de kötü. Misafirler misafirliklerini bilmiyomar derdim yüzüne bakardim. Hala devam etse daha agir konusurum. Kim olursa olsun

0|0
    0|0
  • altında kalmam ya da o geldiğinde dışarda olurum veya odamda kapıda kitli olur ölü taklidi yaparım :D

0|0
    0|0
  • tutar kolundan atarım

1|0
    0|0
  • lafın altında klamam bende yapıştırırım :D

0|0
    0|0
  • Bende ona laf sokarım.

0|0
    0|0
  • Yengemi tarif ettin şu an 😂 bende ona laf sokarım

0|0
    0|0
  • Bana tokat atana diğer yanagimi uzatmam. Tabiki de defol git evine derim.

0|0
    0|0
  • Sanane diye bagiririm

0|0
    0|0
  • Oyle birsey olamaz ona bir laf sokarim oturdugu yerden kalkamaZ. Devam ederse kapının onune koyarim birdaha gelemez

0|0
    0|0
  • edepsizliğin dibine vururum

0|0
    0|0
  • yaninda bulunmam bulunursam biliyorum kendimi kotu olur

0|0
    0|0
  • Şakayla karışık bende ona laf atarim

0|0
    0|0
  • Valla laf sokmakla kalmam hırsım geçene kadar uyuz ederim he susmadı mı kapı orda kardeşim

0|0
    0|0
  • Misafir diyip edepsizlik etmeden soyledigi seye gore kivrak cevaplar verip sustururum.

0|0
    0|0
  • Ben öyle laf sokmalara dayanamıyorum direk tersliyorum akraba bozuntuları kendi çocuklarına bakmıyolar gelip laf sokuyolar Allah'tan artık görüşmüyoruz insan görünümlü yaratıklar

0|0
    0|0
  • odama giderim ve o gidene kadar çıkmam

0|0
    0|0
  • Sevmediğim biri geliyorsa evde olmam.

0|0
    0|0
  • O akrabaya ne kadar önem verdiğime bağlıdır ama ya kendine göre haklıdır derim ya da şakaya vurup sorunun nerde olduğunu sorarim

0|0
    0|0
  • Gülerek konuşurum, kendi kendine sinirlenir kalkar gider.

0|0
    0|0
  • Edepsizlik yapmam ama onu yok sayarım o koyar ona...

0|0
    0|0
  • Sallamam

0|0
    0|0
  • bende laf sokardım o kimmiş lan benim evimde

0|0
    0|0
  • bana saygı göstermeyene bende göstermem kimse kusura bakmasın

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam