Türk kızı vs rus kızı karşılaştırması?

Ne yazık ki, Şahin 5 vites ve porsche 911 carrera kıyaslaması gibi.. :(( değil mi?

0|0
23|12

En İyi Kız Görüşü

• ya türk kızlarına laf atıyonuzda peki siz nesiniz? biz diyor muyuz italyan erkekleri felan

3|3
    0|0
    • banane dersen de

• kardeşim türk kızlarıda sana bayılıyordu zaten :D

• bayılıyorlardı :D

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen asd ama bazıları ruslardan guzel istisnalar olabiliyo :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• O zaman Rus kızıyla sevgili ol, olsun bitsin. Bizi de rahat bırak.

2|1
    0|0
  • Biz sizi kıyaslayamıyoruz bile düşünün. En azından kıyaslanacak düzeydeyiz. Ayrıca bu muhabbet artık cidden sıktı. Bu yoklukta olduğunuzu belli eden tavırlar fazlasıyla itici. Rus diye öldüğünüz ırk elinde olsa kafanıza düşünmeden sıkar. Siz hala bel altı düşünüyorsunuz.

0|0
    0|0
    • bel altı düşünmedim sen fesatsın

• fiziği güzel kişilikleride güzel bana göre havalı egoist değiller ben bunu kasttetmek istedim. Rusyada bulundum.

• Rusyanın etkisinden çıkamamışsın ozaman. Türkiye'de hiç bulunmamış gibi konuşuyorsunda

• kardeşim Türk kızına aşıksan niye laf atıp duruyorsun gerçekten anlayamıyorum git Rusya'da yaşa istersen git bir Rus ile evlen

0|0
    0|0
  • Şu ergen sorularınızdan bıktık

0|1
    0|0
  • Hala prim yapmalarina izin veriyorsunuz su abaza heriflerin olu taklidi yapsak homur homur edip gidecekler de hala bir laf yetistirme zekada kapisalim desen toz olurlar o yuzden anlatamazsiniz babasinin oglu oldugunu genetikmis falan basmaz 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Aynen kanka

0|0
    0|0
  • Ne alaka.

0|1
    0|0
  • Türk erkeği vs İtalyan erkeği.. bknz:
    Petibör bisküvi vs biscolata

1|0
    0|0
  • He yav he

0|0
    0|0
  • Bu yaptığın seni kaliteli göstermedi, elindekinin kıymetini bilmeyen daha iyisini bulamaz :):

0|1
    0|0
  • Rus stayla seni.

1|0
    0|0
  • Bunu diyen insanın profil resmi olmaması da ayrı bir komik

0|0
    0|0
  • Ya artik şu karşılaştırma işlerinden bir vazgeçtin (Rus kızları, türk kızları) çok sıktı artık begenmiyorsanız gidin ruslarla evlenin ozaman.

0|0
    0|0
  • Aynen kanka rus kızları da size bayılıyor

1|0
    0|0
  • ispanyol vs türk erkekleri
    lamborghini vs murat 124

1|0
    0|0
  • Hıım

0|0
    0|0
  • Hı o zaman annen şahin 5 vites oluyor

0|1
    0|0
  • Ruslar ilgimi çekmiyor benim ya, Türk derim.

0|0
    0|0
  • siz kendinizi çok mu yakışıklı buluyorsunuz?

0|0
    0|0
  • "İsveç erkeği vs Türk Erkeği karşılaştırması" ile yarışan karşılaştırma.
    Yanlış anlama, dış görünüşlerini değil kişiliklerini karşılaştırıyorum. Hiç biri "boyu 170in altındaki kıza kız demem" diyecek kadar kibirli değil.

2|0
    0|0
  • Sen bir Türk kızından boynuzu yedin diye her Türk kızına hakaret etme yetkisini nerden aldın adam ol lan abaza...

2|0
    0|0
  • Ne yapalım kanka? Allah bizi böyle yaratmış. Şahsen bakım yapıyorum, saçlarımı bana yakışan renkte boyuyorum, saçıma bakım, yüzüme bakım yapıyorum. Temizliğime dikkat ediyorum, makyajı doğal duran ama kendime yakıştırdığımı yapıyorum. Gidebildiğimce fitness yapıyorum ama onlar gibi doğuştan sarı saçlarım yok, mavi gözlerim yok, boyum 180 değil 165... buarada rus kızlar diyorsunuz harikalar diyorsunuz evlilik mevzusu olunca or... diyorsunuz. türk erkeklerinin dengesizliğimi buda. bende türk erkeklerinin çogunu çekici bulmuyorum ama süreklide bunu dile getirmiyorum.

0|1
    0|0
    • Kanka sana lafım baştan söyliyeyim elbet türk kızlarından senin gibi mükemmel kızlar vardı. sourdaki amacım ezmek değilde şaka yapmak ilgi çekmek için sormuştum bazı türk kızları var ki çok egositler havalılar ben kıl kapıyorum onlara ithafen böyle soru sordum yani sen üstüne alınma Allah gönlüne göre versin

• tamam kanka sağol :)

Erkekler Ne Diyor 11

• aynen de rus deyince, genelde aklıma lada gelir porsche değil.
    ve şahin ile lada yı da kıyaslarız sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0
  • Aynen :D

0|0
    0|0
  • Rus türk ingiliz fark etmiyor imanında tesettürlü kız kadar nurlu kız yok bu dünyada.

0|0
    0|0
  • 😂😂 modifiyeli bide😂

0|0
    0|0
  • kardeşim kaçtane slav kadınla ilişkin arkadaşlığın vs. oldu?

0|0
    0|0
  • rusla sevişirsin türkle hayatını paylaşırsın. Aklın organdaysa carrera olur o rus. Lan 2 saattir sitedeyim rus türk başlığında 1231321312 soru. Vize alın gidin lan yeter.

0|0
    0|0
  • Sen şimdi bu soruyu sorup birde buradaki kızlara yavşarsın dimi...

1|0
    0|0
  • Sen Rus istersin ama aşık olup evlendiğin kadın türk olur kanka nope ;)

0|0
    0|0
    • türk kızına aşığım zaten kardeşim ve evlenmeyide düşünüyorum :)

• İkisi de babasinin kizidir. Genlerini alan babalarina bakmak lazim.

0|0
    0|0
  • Hakikaten ya

0|0
    0|0
  • aynen kanka

0|0
    0|0
Yükleniyor...