Annem facede birisiyle yazisiyor.. napmaliyim?

Arkadaslar annem facede birisiyle yazisiyor yaklasik 3 aydir... yasini evli oldugunu gizliyor. yuzune bakmak istemiyorum artik... akil verin nolur.. napmaliyim..

Güncellemeler:
😑😑

0|0
17|29

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Annenin yaptigi sey elbette ki dogru bisey degil ama annene kizmadan once onu buna iten nedenler olabilecegini dusundun mu hic? Belki kendisini cok yalniz hissediyodur, ilgisizdir ya da baska bir sebebi vardir. Yargilamak kolay anlamaya calisip karsina alip duzgunce konusmalisin bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Annenle konus bu durumu

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç bilmiyorum ama annenle konuşmayı deneyebilirsin yargılamadan, anlamaya çalışarak.

0|0
    0|0
  • Ya bence engel olmalısın eğer ona kalkıştıysa daha kötü şeylerde olabilir aklını başına getir kızısın sen onun :(

0|0
    0|0
    • Sık sık soruyor cikip gelsem naparsin diye..

• şu an herşey sana kalmış malesef gir araya :( yani yapıcak başka şeyin gibi yok ya sen engel olmalısın kesinlikle ya düşünüyorum sen kötü kız olmassın ama onun yaptığı şu an kötü annelik farkına vardırt :(

• en iyisi senin annenin bile haberi olmadan iyi bir hacker bul anneninde profilini caldir o adaminda profilini caldir bir daha konusamasinlar

0|0
    0|0
  • Babana söyle.

0|0
    0|0
  • Bizde olsa öldürürler ama artık kimse hayatını karartmıyor babana söyle boşasın... Uğraşmaya bile değmez ve babandan en ufak bir nafaka da alamaz bildiğim kadarıyla.

0|0
    0|0
  • korkut çaktırmadan bildigini belli etmeden, anne arkadaşımın annesi babasını aldatıyormuş vs de kız kötü şeyler düşünüyor de

0|0
    0|0
  • babana söyle fursun onu :P

0|0
    0|0
  • Anne yaptığından utanmiyor musun de. ..
    Sadece bunu söyle.

0|0
    0|0
  • İcerik ne peki? Sence babani aldatan tarzda bir seyler mi?

0|0
    0|0
  • Int gecmıs e bak kımle konustugunu ogren

0|0
    0|0
  • Bence yüzüne tükür

0|0
    0|0
  • Hıç bişe yapmıycan canım bı faydası olmaz

0|0
    0|0
  • Baban biliyorum peki

0|0
    0|0
  • annene söyle acıkca

0|0
    0|0
  • Annen bekarmı?

0|0
    0|0
  • annenle karşılıklı konuş ama annenin ilk durumu demek ki bu

0|0
    0|0
  • takipte ol bence

0|0
    0|0
    • Takipteyim ama bir ise yaramiyor

• Linkini yolla bizde yazak hiaaamina :D

0|0
    0|0
  • annenin yaşı kaç

0|0
    0|0
  • beenımle konuşuyo

0|0
    0|0
  • nasıl bir igrenclik

0|0
    0|0
  • söyle gitsin babana bu konuda asla taviz verme verilmezde zaten babana yazık.

0|0
    0|0
    • Evet babama cok uzuluyorum... ama soylersem aile dagilir

• annen ailesini düşünmüyorsa sen de düşünme babanla gül gibi gecinip gidersiniz tabi güzel ayrılmaları gerekir önce

• Kadin hep kadindir..

0|0
    0|0
  • Baban nerde?

0|0
    0|0
  • babana söylede pazarlama işine girsin

0|0
    0|0
  • Annenin facesini ver bakalim baban nerde

0|0
    0|0
  • Babanin haberi var mi? Sen kac yasindasin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Bildiğini söyle ve uyar. Konuşmayı kesmezse babana söyleyeceğini söyle ki bir an önce konuşmayı kessin. Bu çok kötü bir şey, konuşmayı bırakması için tehditten başka bir yol yok maalesef.

0|0
    0|0
  • Annenin face i patlat önce bir emin ol eğer doğruysa bu konuyu annenle konuş baban varsa yanlış olduğunu söyle

0|0
    0|0
  • Çok üzgünüm :( Ama duruma el atmanız gerek. Bence karşınıza alıp konuşmalısınız. Neler duyuyoruz bir anlık sözüm meclisten dışarı ama bırakıp gidenler kaybolanlar belki karsıdakının niyetide kötüdür bilemezsiniz. En azından kim olduğunu nereden yazdığını öğrenmeniz lazım bence

0|0
    0|0
  • Birak baban hak etmiş demekki. Kadinlari sorgulamamak gerekiyor. sor bakalım neden boyle birşeye ihtiyaci varmis cinsel yasami yoktur babana asik degildir. Baban onu aldatiyordur ya da ilgi gostermiyordur. Annenin ustune gitme annesi lezbiyen olan bir arkadaşım var yargilamamak gerekiyor.

0|0
    0|0
  • E sen konusunca sorun olmuyorda annen konuşuncamı sorun?

0|0
    0|0
  • hıcbısey. annen o senın akıl mı vereceksın?

1|0
    0|0
  • Sanane annenden sen kendi hayatina bak.

0|0
    0|0
  • git annenle konus de nasıl yapablıyorsun onun vicadanının sızlamasını sagla artı nettekilere de güven olmaz anneni koru derim baban?

0|0
    0|0
  • Annenle konus duzgunce , olmadi faceini patlat bir daha giremesin.

0|0
    0|0
  • ANISI benim başıma geldi ve önce arkadaşlık diye başlayan ilişkileri haftaya evliliğe dönüyor...
    Bence otur düzgün konuş amacını sor ne yapmak istediğini

0|0
    0|0
  • Annene üstü kapalı aptal olmadığını göster aileler böyle durumlarda çocuklarıni aptal yerine koyuyolar üstü kapalı tehdit et

0|0
    0|0
  • bişey yapamazsın

0|0
    0|0
  • Onunla konuş ama sakın babana söyleme, çok kötü şeyler olabilir Allah korusun.

0|0
    0|0
  • Ana kendine gel yoksa aklını alırım de

0|0
    0|0
  • sanki arkadaşının annesi yapmış gibi ona ders verici şeyler anlat. babasına söylemeyi düşünüyomuş arkadaşım bencede söylemeli kesinlikle felan de korkut bırakması için

0|0
    0|0
  • yuhhhhh ben olsam döverim böyle anneyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...