20 martta bombalı eylem beklenmesi?

çıkan haberlere ve abd'nin 20 Mart pazar günü tükiyenin kan gölüne dönebilecegi uyarsı hakkında ne düsünüyorsunuz? o gün bütün türkiye de açıöğretim sınavları olacak bende girecegim. bu beni biraz korkutmadı değil. v

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu millet ölüme oy verdi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• umarım olmaz :/

0|0
    0|0
  • Artık bu kadar uyaridan sonra bir şey yapar akepe hukumeti sanırım inşallah

0|0
    0|0
  • Kader kısmet bakalım.

0|0
    0|0
  • bence saçma. eylem yapacaksa neden tarih versinlerki. Önlem alınır. istedikleri olmaz. Bence 20 martta bişey olmaz. He ama böler düşünürler diye yapadabilirler.

0|0
    0|0
  • Sanmam

0|0
    0|0
  • Nevruz kutlamaları olan her yerden uzak dur.

0|0
    0|0
  • ölümden korkma herkez birgün gebereçek

0|0
    0|0
  • Kimse birşey yapamaz gireceğim okulun Adresini vereyim yapsınlar ben Gaziantep'de oturuyorum

0|0
    0|0
  • Bugüne kadar hangi tarihi önceden bilyordun söylüyorlar mıydı ki hedef saptırmadır ileri tarihtir yani gün öyle açıkta olmaz

0|0
    0|0
  • Korkma sakin bomba patlarsa hisetmesin bisey aninda ölürsün bende korkmuyorum kaderimde varsa engel olamaz hic bisey

0|0
    0|0
    • ne biçim akıl vermek bu ya komiksiniz

• Ölecekcek ölürüruz problem yok

Kızlar Ne Diyor 6

• bu hedef şaşırtma da olabilir

0|0
    0|0
  • Nevruz Kutlamaları sebebiyle öyle bir beklenti var. Bizim devletimiz her zaman ki gibi yine hiçbir önlem almayarak bizi ölüme terk edecek.

0|0
    0|0
    • bilemezsin

• Neyi bilemem? 5 ayda 3 kere patladık biz! Ecevit döneminde yahut diğer partilerde böyle birşey yaşanmadı. Şu an böyle bir sorun söz konusuysa sebebi akpdir.

• yav hehee

• Bize silah kullanmayı ogretsinler. Devlet beceremiyor biz temizleyelim içimizdeki pislikleri. Göz göre göre yine Masumlar şehit olacak. Lanet olsun sisteme teröre.

0|0
    0|0
  • madem doğru tüm halka açıklasınlar hangi arabalar tehlikeli nerelerde dolaşmayalım... hem gö. ü bo. lu abd nerden biliyor bunu engel olsun madem...

0|0
    0|0
    • zaten plakalar açıklanmış ama hava civa da olabilir internette gezen bişey. abd'nin nerden bildiginide düsün artık..

• düşündüm ve buldum.. aslında sorgulamak bile yanlıştı zaten ;)

• ya ne dıyosun sennn

0|0
    0|0
  • Üniversitedeyim. Arkadaş grubumuzla farklı farklı illerdeyiz ve herkes kendi ili için bunu diyor. Allah hepimizi korusun

1|0
    0|0
Yükleniyor...