Bu arkadaşlığı bitirmeli mi, mesafe mi koymalı?

Merhaba çok yakın bir arkadaşım var, maddi durumu kötü ve ailevi problemleri var, eşim ve arkadaşları ile konuşup burs vermelerini sağladım, bunun dışında kendim maddi destekte bulunuyorum, ne zaman başı sıkışsa beni arar, teselli veririm ama o bir gün benim derdimi sormaz, ne zaman arasa derdini anlatmak için arar, plan yapsak dışarı çıkmam zor izin alamıyorum der, hoşlandığı çocuk söz konusu olunca istediği zaman dışarı çıkar, onun problemleri havadan bile olsa benim eşimle kavgamdan önce gelir, kısacası kullanıldığımı düşünüyorum. sizce ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım? Teşekkürler

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bilincli olarak yapmiyrdur vurdumduymaz bir karakteri vardir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mesafe koy nankor iste

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• isteyerek ya da farkında olmadan yapıyor olsa bile yükü siz çekiyorsanız bence bunun adı zaten arkadaşlık değildir, mesafe koymanız iyi olur görüşündeyim

1|0
    0|0
  • bu tarz insanların acaba karsındakını salak yerıne koyup koymadıklarını anlamak zor günahınıda alabılırsın ıcınde kotuluk yoktur ama bence hayatından cıkar kı kendı yaptıklarının karsısındakı ınsanlar tarafından farkedıldıgını anlasın artık

1|0
    0|0
    • Evet o yüzden bu konuyu konuşmak dahi istemiyorum onunla, ona yardım ettiğimi düşünüp kendini borçlu hissetmesin diye. Ama kendisi de hiç oralı değil

• valla zamanında bende de vardı ole arkads gorunen ınsanlar ama biletini kestim bir eksik bir fazla sorun yok

• Bitir

1|0
    0|0
  • Kullanılıyorsun

1|0
    0|0
  • kesin olan şey kandırılıyorsunuz maddi desyegi kestin mi bursta iptal edersen sevdigi çocuk yardım etsin sen kocanla kavga edip durma aile kurmak zordur

1|0
    0|0
    • Zaten bir dönem konuşmadım, korkusundan kalkıp eşimin arkadaşına bursunun devam edip etmeyeceğini sormuş eşim de ben de çok kızmamıza rağmen küsmedim bile anlayış gösterdim

Kızlar Ne Diyor 2

• Alenen konuş bence. "Bu arkadaşlığın sürekli dinleyen tarafı olmaktan sıkıldım" de. Madem yakınsınız bunu söyleyebilmelisin. Parayı pulu karıştırma yalnız. O bir hayır meselesi. Gündeme getirmen çok çirkin olur.

1|0
    0|0
    • Şimdiye dek asla gündeme getirmedim, başarılı bir kız okumasını çok istiyorum burada yazma sebebim ben bir şey yapmıyorum gibi görünmemekti

• Tabiki teşekkürler

• Bence arana mesafe koy çünkü sen iyilik yaparken o sana kötülük yapıyo ya da al karşına konuş

1|0
    0|0
Yükleniyor...