neden cogu genclerimizin ortak derdi ilişkiye girmek oldu?
Erkekler sabahları 15 yumurta akı yiyiyp aksam kol kaslarını ölçüyor, kızlarımız magazalardan en seksi kiyafetleri seçip içine girmeye çalişiyor. Saclar nasıl en havalı olur, hangi araba daha cok kızların ilgisini çeker, artık evcil hayvanın bile güzelini seçer olduk, neden? Medyanın ve populer kültürün bir etksi var mı sizce? hayatta daha önemli şeyler yok mu? Gerçek mutluluk instagramdaki dudak büzdürülen fotolara gelen begeniler mi oldu? Gece klübüne gidince neden kimse dans etmiyor sadece etrafı kesiyor?

3|2
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• o zaman modern olunuyor etiket oluyor güya içi bomboş ama bir sürü etiketli oluyorsun tıpkı çok janjanlı bir hediye kutusu gibi ama içi boş. bunun en büyük nedenlerinden birnin medayanın buna yönlendirmesi ikinci en büyük etken ise anne babaların çocukları ile ilgilenmemesi yani anne bababa olamamaları. şimdi herkes arkadaş. iyide çocuğun dışarda bir sürü arkadaşı var. anne baba babası yok. senin doldurmadığın çocuğu dışarıda başkası dolduruyor istediği gibi. genel kültür sıfır çoğrafya sıfır tarih sırıf matematik ve fen bilimlerinin hepten Allah belasını vermiş. ama sorsan bülent ersoy kimle evlenmiş kim kimle ne yapmış her şeyi biliyorlar bunada genel kültür diyorlar.

1|0
    0|0
    • ama isvecteki anne baba da arkadas gibi, cocuklarını bizimkiler gibi hiç mıncıklayıp sevmiyorlar bile ama cocuklar zehirgibi, hiç birinde iphone gormedim. Bence bizim millet biraz ac ac, onlar doymuslar,'mahallenin muhtarları''nı izleyen nesille askı emnuyu izleyen nesil cok farklı :( 90 lar guzeldi, mahallede arkadaslarımızla ekmegmizi paylasip, oyun oynardık.. allahım ölecekmiyim acaba

• o anne baba ilişkilerinde çok ince çizgi var bir çocuğa her istediğini almak yanlış hiç bişey alamamkta yanlış, çocukla konuşmak farklı dertleri paylaşmak farklı. ama arkadaş olunca iki gün sonra işin suyu çıkıyor. ben babamın aynında bırak yatmayı ayak ayak üstüne bile atmadım bişey dediğinden değil huzursuz olduğum için ama şimdikiler beraber rakı sofrasında kimsenin içteği beni bağlamaz bizde genç olduk içtik ama her şeyin bir edebi var. benim canım annem ben içerken hizmetmi edecek yok öyle bir dünya git dışarda zıkkımlan edebince gel. erkek kız arkadaş oludumu yavrum aslanım kız olunca bilmem ne sen aile düzenini bozarsan her şey bozulur net

En İyi Kız Görüşü

• Ah işte en güzel soru ve soru detayı. Çok güzel çok beğendim. Valla bu gençlik nereye gidiyor diye bağırasım geliyor.

3|0
    0|0
    • aynen, bugun nişantaşında şöyle bir gezdim herkes deli gibi alışveriş yapıyor, spor salonuna gidiyor, arabalar son model... Gecen ay berline bir festivale gittim herkes kendi halinde, kızlar geliyor takılıp gidiyor erkekler kendi halinde herkes rahat giyinmiş ne biliyim tuaf

• Dinden de gectim, hadi diyelim ki karsı cinsi etkiledi birlikte oldu , sonra? yok anam gene doymuyorlar bu kez daha fazlası, daha fazlası.. en zengin ben oliyim, etrafımdakileri eziyim, en havalı ben oliyim... Allah baska dert vermesin, hepsinin iç kin ve hırs dolmuş

• Aynen öyle içleri kırs ve kin dolu. En güzel ben olmalıyım, en güzel ben giyinmeliyim, herşeyim marka olmalı falan filan yazık ya bu nesile

Erkekler Ne Diyor 8

• Onu bilmem de ben sporu sağlıklı yaşamak ve kendimi daha iyi hissetmek için yapıyorum. Sırf bir vajina için sabah akşam yumurta süt yulaf yiyip spor salonlarında çürüyecek kadar aç bir abaza değilim.

1|1
    0|0
    • bu arada yulafı nasıl pişiriyorsunuz?

• kilo aldırıyor mu?

• Kilo almak için günlük kalori sınırını aşman gerekiyor. Bir şey kilo aldırmaz, çok tüketirsen kilo aldırır. Günlük kalorimi tamamlamak bazen de kilo açığını kapatmak için tüketiyorum evet.

• tv lerdeki dizilerde bu hayata özendirmeler var..
    yani her şekilde özgürlügün o oldugunu anlatan film kitap dizileri izleyerek büyüyen bir nesilden ne bekliyorsun

1|0
    0|0
    • bir arkadasım var kız sabahtan aksama kkadar victoria secret modellerini izliyor, elma sirkesi içip kusuyor, bu nedir yahu bu nasıl yeni nesil

• yok be ben gayet rahat biriyim :)
    üstüme giydiğime dikkat etmem.
    kilom var.
    arabam yok.
    zayıflamak ya da kas yapmak için çaba göstermiyorum.
    vs vs vs

1|0
    0|0
  • akpnin yeni nesli

1|0
    0|0
    • nesillerimiz düzgün eğitilmiyor ilkokul 4. sınıfa kadar ahlak dersi şart

• herkes birbirine hava atmak için tatile gdiyor, tokiye giriyor..
      Herkes birbirinden nefret ediyor, eskiden öyle degildi. Şu acunun programları başladı mertlik bozuldu

• Dünyanın en haklı isyanı

1|0
    0|0
  • Yaş ilerledikçe anlamsızlıği anlaşılıyo.

1|0
    0|0
  • @bodrom kendilerini kaybetmis bircogu..

0|0
    0|0
  • Sorma ya ben bıktım ot gibi yaşıyom

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...