Beyler eşiniz somurtkan biri olmaya başladı ne yapardınız?

Çook yaramaz 4 çocuğunuz var. Artık eşiniz çocuklarla uğraşmaktan yorulmuş. Sürekli mutsuz hissediyor ve somurtuyor. Sizinle pek konuşmuyor. Artık kendini iyice salmış ve içine kapanmış. Dışarı çıkmıyor asosyalleşmeye başlamış. Evinizde iyice huzur kalmamış. Ne yapardınız? Bu konu da işini iyi bilen muhteşem eş adaylarını görmek istiyorum.. 😊

Güncellemeler:
Bu bahsettiğim karakter hayal ürünü arkadaşlar. Ben 18 yaşında sınava hazırlanan biriyim öylesine sorduğum bir soru. Çevremde bu tarz insanları çok gördüm. Nasıl tepki vereceğinizi merak ettim. Karşımda bilinçli insanları görmek istediğim için sorduğum bir sorudur arkadaşlar

1|1
8|32

En İyi Erkek Görüşü

• Konuşmaya çalışırım kendi çıkmıyor diye benimle de çıkmayacak diye bir kaide yok. Uğraşırım çabalarım baktım olmuyor gelir burda soru sorarım öneri alırım oda olmazsa babasının evine postalarım

1|0
    0|0
    • Zaten bunda çabaya rağmen düzelmiyorsa boşanmak sizin için en iyisi olurdu

• O en son ihtimal. Ona gelmeden yapılacak bir sürü şey var. Bunlar şimdilik aklıma gelen şeyler. Sonuçta onunla evlendiysem az çok tanıyıp evlenmişimdir ve 4 çocuk yapmışız iyice tanımışımdır. O pozisyona gelmeden de müdahale edilebilinir..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• bir kere 4 tane çocuk yapmazdım en baştan.

1|0
    0|0
  • 4 çocuk maşallah

1|0
    0|0
  • Soğurdum

1|0
    0|0
  • Espriler yapar güldürur romantizim katardim

1|0
    0|0
  • bu devirde 4 çocuk yapacak kadar ap. tal birileri oldugunu sanmıyorum. hayır istese de yapamaz zaten para yok :D

1|0
    0|0
  • Hemen tek taş pırlanta alırım bir de güzel bir elbise sonra bodruma tatile bu coşkuya karşı hiç bir kadın bakımsız kalamaz :D

1|0
    0|0
    • Hahahahaahhahahaha doğru söze ne denir 😂

• Sebebi vardır bulurum.

1|0
    0|0
  • bir süre problemın ne olduğunu anlamak uzere konuşurum , degısen bırsey yoksa akışına bırakırım

1|0
    0|0
  • Neyin var derim

1|0
    0|0
  • Farklı günler ayırırdım. Beraber yemeğe cıkmak gibi, bazen başka yerde konaklamak, gecelik otelde kalmak, hediyeler vermek, sürprizler. Arada tatil.. 😉

1|0
    0|0
    • Eşinizin sizinleyken kendini bırakıp hayata küsmesi sanırım mümkün değil 😄

• Eş dediğin candır sonucta.. Bir ömrü somurtarak gecirmesine izin vermem 😉

• bunlar yaşanmaması için 2 çocuk en fazla 3 çocuk yapılmalı ve aralarında da 2 yaş fark olmalı ki kendini toplayabilmeli (-:

1|0
    0|0
    • Her zamanda çocuk gelişimiyle ilgili kitaplar okuma tarftarıyım. Onların düzgün yetişmesi ve annenin olabildiğince az yorulması için 😊

• ailenin desek daha doğru olur tek tarafa yüklememeliyiz bu sorumluluğu ve yükü (-: onun haricinde ben çocuklarla ilgilenmek için ikinci üniversiteyi okumayı düşünüyorum okul öncesi bölümünü de bakalım puan tutacak mı (-:

• Hiç bişey

1|0
    0|0
  • Ona göster kendini konusun konuşamıyorsanız konusturmasını öğret ;)

1|0
    0|0
  • yük hiç bir zaman tek kişi üstüne binmez yardımlaşmak şart

1|0
    0|0
    • Haklısınız tebrikler 👏🏻

• Bosarim

1|0
    0|0
  • işi nedir?

1|0
    0|0
    • Çocuklardan dolayı mesleğini bırakmak zorunda kalmış bir bayan

• Bilmiyorum hayal ürünü bunlar. Kendiniz yorumlayın

• yok yani eğer sosyal hayatı iyiyse başka biri vardır. işi iyiyse ortamı yani yine aynı durum

• 4 cocuk yapacak es olmazdimki bu duruma getirip duzeltmeye calisayim

1|0
    0|0
  • Onun seveceği şeyler yap

1|0
    0|0
    • Anlayamadım?

• Hayır onu sormuyorum bana kullandığınız o kelimesen bahsediyorum. Hani Ks nin kaldırdığı

• He evet tekrqr kullanırdım nasıl bir ruh halin varki böyle birşey sormak aklına geldi

• Esimle ilgilenirdm pozitif olmasini saglardm cocuklarla bn ilgilenirdm :))

1|0
    0|0
  • Çocukları anneme gonderiri hanimi önce kuafore sonra hafta sonu tatiline 😂😂

1|0
    0|0
  • şu an aynı durumdayım. Aramızda buz dolabı

1|0
    0|0
    • Yorumlada bakarak fikir alabilirsiniz. Onunla ilgilenin. Neşelendirmeye çalışın. Umarım yorumla işinize yarar ve aranızdaki buzlar erir

• Brad Pitt in Angelina Jolie için yazdığı mektubu oku

1|0
    0|0
  • hayat enerjisini tekrar bulmasını sağlardım heralde :D

1|0
    0|0
  • Sebebini bulmak gerek. konusmayi denerim

1|0
    0|0
  • anahtar kelime, ilgilenmek; daha fazla zaman ayırmak lazım, oturup dinlemek lazım

1|0
    0|0
  • içeceğine antidepresan koyardım

1|0
    0|0
  • Bilmemki askm

0|0
    0|0
  • Arada çocukları bırakır kaçamak yaparız. Mesela bir iki günlük kafa dinleyeceğimiz bir yerde tatil olabilir. Böyle duygusal anlar yaşayacağımız. Yani ben onu rahatlatmasını çok iyi bilirdim.

1|0
    0|0
  • Atardim yataga
    Basardim pompayi
    Hem ceza hem mükafat :)
    O yüz gülecek nokta :)

0|0
    0|0
  • Aynisi bende var 2 çocuk fakat

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 7

• Çocukları 1 haftalığına büyük annelerine bırakıp tatile çıksınlar. Hiç bir şeyciği kalmaz o kadıncağızın.

1|0
    0|0
  • 4 cocukne ya:)

1|0
    0|0
  • ala la ala ala ala çocuklarıyla ilgilenmeyen baba ala ala

1|0
    0|0
  • Bence erkek ilgilenirse kadin eski haline döner

1|0
    0|0
  • 4 çocuk mu hey maşallah adamın ömrü onlara para kazanmak ile geçecek yaş kaç abla?

0|0
    0|0
    • 18 yaşındayım ben sınava hazırlanıyorum. Merak için sorduğum bir soru

• Eşine yardimci olmali evin sorumlulugunu biraz almali

1|0
    0|0
  • maşallah teyzeeeee sendede ne şey varmış millet birine bakamıyor sende dört alkışlanacak kadinsin :D

1|0
    0|0
    • Hahahaahah ben değil kız daha 18 yaşındayım haksmdm

Yükleniyor...