Bayanlar Eşinizden Şiddet Görmeye Başlasanız Ne Yapardınız?

Eşiniz artık bambaşka biri. Ona baktığınızda elini tuttuğunuz, aşık olduğunuz, sarıldığınız, güvendiğiniz adamı göremiyorsunuz. Ve en kötüsü size dokunmaya kıyamayan adam size şiddet uygulamaya başladı. Bu kadar değişmesinin nedeni iş sıkıntıları borçları sizinde ona yardım etmenizi istemiyor ve psikolojisi iyice bozulmuş ve artık sizi dövmeye başlıyor. Ne yaparsınız ne gibi önlem alırsınız kendinizi nasıl korursunuz? Bu konu da KS kadınlarının bilinçli ve kendisini korumasını iyi bilen güçlü bayanları görmek istiyorum..

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• Karakola gidin şikayet edin öyle davarları.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Şiddet gören erkeklerdvar onlarada sor

1|0
    0|0
    • Onun yerine farklı bir soru sordum güncellemeye linkini koyacağım şimdi 😊

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben kendimi bildim bileli hep doğru olan şeyleri yapmaya çalıştım ki, kimsenin benimle kaba konuşmasını, annemlerin terlik atmasını falan haketmiş olmayayım. Çünkü bunlar beni çok yaralıyor. Eçim bana şiddet uygulamaya başlarsa, ona karşı sevgi ve saygı hissim biter. Kendime olan saygımı da bitirmemek için boşanırım.

1|0
    0|0
  • 1. ona nasil bir insana dönüstügünü gösteririm
    2. sorunlari nasil cözecegimizi gösteririm
    3. beraber psikolog veya psikiyatriste gideriz
    4. bosanmak

1|0
    0|0
  • Döverim onu eşek sudan gelene kadar. Gücüm yetmezse ona uyku ilacı veririm aksam yemeğinde arabanın bagajina atar amcamın çiftliğine bağlar 3 gün kalsa zaten düzelir ya düzelir ya da düzelir. Ama Allah korusun bana asla el kaldırmaz asla Kıyamaz bana sinirlendirsem evi terk eder 😊

0|0
    0|0
  • Beyimdir ne yapsa yeridir😃

1|0
    0|0
  • Artık eşim olmaması için işlemleri başlatırım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...