Umut Bulut'a yapılan terbiyesizlik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Az önce internette denk geldim. Ankara'daki patlamada babası ölen futbolcunun acısını paylaşmak yerine, insanlığını kaybetmiş mahluklar tarafından terbiyesizce twetler atılmış. İşin daha acı yönü bunu yapanlar Galatasaray taraftarı. Diyecek başka söz bulamıyorum. İnsanlığımdan utandım.
Umut Bulut'a yapılan terbiyesizlik hakkında ne düşünüyorsunuz ?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Empati yeteneği yok bu millette son olaylar bu yeteneği iyice öldürdü

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Futbol dostluk kardeşlikti sözde, Galatasaray Fenerbahçe derbisine GS li kardeşimle kolkola gider, maç esnasında salonda ayrı yerlerde oturur maçtan sonra bir araya gelirdik, ne oldu abi şimdi insanlık kalmadı yazık ne hale geldik...
    Şaşırmıyorum aslında son günlerde patlamalarda ölen bir insana bile gebersin pislik denildiği bir zamanda yaşıyoruz, Allah sonumuzu hayretsin

0|1
    0|0
    • Dediğin gibi bir FB'li olarak ben de bir zamanlar FB - GS maçını GS'lılarla aynı tribünde izlemiştim. Bunun futboldaki rekabetle alakası yok zaten. Ki, o twitleri atanlar GS'lı. Gerçi FB'li de olsa insanlığını kaybetmiş kişilerin hangi takımlı olduğu farketmez.

• Gs liler oldum olası çirkefti zaten ama bu kadar değildi son zamanlarda iyice azıttılar o yuzden şaşırmıyorum, GS uefa kupasını aldığında Fenerbahçe formamız ile sevince ortak olmak için meydana inmiştik, Türk takımının zaferi olarak bakmıştık meseleye GS taraftarı uefa maçında sevilla taraftarı olacak kadar nefret duyabiliyor fenere karşı son zamanlarda Fenerbahçe taraftarıda çirkefleşmeye başladı.
      Kesinlikle insanlığın insan olmanın GS, lisi FB'lisi Bjk, lısı olmaz...

Kızlar Ne Diyor 7

• İnsanlıklarını yitirmişler bukadar basitleşiyolar işte

0|2
    0|0
  • internetiin verdiği saçma kural tanımazlık kimse bana karışamaz havaları

0|1
    0|0
  • Ne denebilir ki. Insanliktan nasibini almamış bazıları.

0|1
    0|0
  • Klavye yiğitliği, kendini bilmezlik ve düşüncelerim saçma da olsa dile getiririm mantığı..

0|1
    0|0
  • İnsanların acısına saygı göstermeyen insan olamaz bunlar insan değil şeytani yaratıklar bence...

0|1
    0|0
    • Mahluk dedim onlara haksızlık oldu. Senin tabirin daha güzelmiş.

• Futbol manyaklığının sonucu. Ne ara bu kadar vicdansız olduk aklım almıyor..

0|1
    0|0
    • Futbolla alakası yok aslında. O tür insanlar (!) her konuda çirkefliklerini gösterirler.

• Çok acı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sabah gördüm bende bu tür insanlarla aynı nefesi almaktan utanç duydum

0|1
    0|0
  • Artık hiç bişey e şaşırmıyorum.
    Suruçta bir önceki Ankara patlamasın da oh olsun iyi oldu zaten HDPli değil miydi teröristleri kınıyorum daha büyük bomba yokmuydu diye yorumları okuduktan sonra bunlar vız geliyor.

0|1
    0|0
  • Allah af etsin bu insanları..

0|1
    0|0
  • bir gs li olarak kınıyorum onları

0|1
    0|0
    • Ben GS'lı değilim. Zaten bunun sporla ve taraftarlıkla alakası yok. İnsanlık sorunu.

Yükleniyor...