45 çocuğa dini kurumda tecavüz?

Tecavüze uğrayan genç kızlar olunca açık giyinmeseydi dolmuşa binmeseydi, geç saatte sokağa cikmasaydi. Bir çok kılıf hazır. 45 erkek çocuğa dini Ortamda tecavüze ne kılıf uyduracaksiniz. Neden sus pussunuz. Demekki erkek nefsi bu kadar pis damacanayada halleniyor, köpeğede, erkek cocuklarada. Önce neymiş din değil ahlakmiş. Din ile ahlak doğru orantilimiymiş. Degilmiş. 45 erkek çocuğa tecavüze nasıl bir yorum getireceksiniz? Merak ediyorum şu an?

2|4
11|23

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de erkek olarak iyi yırtıyoruz, kadınların zaten hiç şansı yok.
    İnsan olmaktan aciz kansız köpekler.

2|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim bu insanlığa karşı inancım kalmadı, bu nasıl açlıktır anlam veremiyorum. Allah snumuzu hayır eylesin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• En son oscar alan film "Spotlight" bu konuyu ele alıyor. Abd de yaşanmış gerçek bir olay. 200 küsur tane rahibin kilisedeki çocukların ırzına geçmesi ve bunların kardinal tarafından ört bas edilmesi. Aslında din adamlarının birbirlerinden hiç farkları yok bu konularda. Din kutsaliyetini kendilerine tezgah yapıp bu tür suçları kolayca işleyebiliyorlar. Bizde de kazısan neler çıkar altından kim bilir?

1|0
    0|0
  • Hayatımızın merkezine günahları ve Dini çekmeseydik daha modern olablirdik belkide.
    Böyle şeyler asla Gelişmiş ülkelerde yok.

1|0
    0|0
  • Dindar nesili şike şike yetiştiriyorlar

1|0
    0|0
  • tecavüz edenlern hepsi ağır orspu çocuğudur

1|0
    0|0
  • Ümmetçilerin şerefsizliği işte. Bunlar bir de bize dinsiz ırkçılar derler biz ırkçılar olarak bunlardan daha samimi Müslümanız hiçbir kızın namusuna kötü gözle bakmayız içki içmeyiz.

1|0
    0|0
  • Allah belasını versin.
    insanda psikoloji bırakmadılar

1|0
    0|0
  • Ülke ne kadar dindarlastirildikca o kadar tecavüz taciz adam öldürme gibi suçlar artti

1|0
    0|0
  • Onlara da bir kılıf bulurlar merak etme sen a. yav yobazları

1|0
    0|0
  • Tecavüzcüleri, "yaratık" olarak görüyorum.
    Tecavüz, zihnen acizliktir.
    Tecavüzün gerekçesi olmaz.
    Haberin linkini verir misin? Merak ettim.

1|0
    0|0
  • bütün sapıklıklar din adı altında yapılır hiç şaşırmadım haberi duyunca.

1|0
    0|0
  • Haklısın yani insanlar bu kadar aşağılık oldu o kadar insanlara kadınlara bunlar insan değil

1|0
    0|0
  • ya abazaları şerefsiz bunlar ya

1|0
    0|0
  • Haberler yalanlarla dolu.

0|0
    0|0
  • M. ke m. ke Müslüman mı yaptılar bu zavallıları?

0|0
    0|0
  • bizim memlekette oldu bu olay biz şok olduk o insan nekadar küfür etsekde olmuyor onu suç aletidnen asılcak baska yolu yok ha su da bir gercek adam zaten içerde gerekn yapıclaktır

0|0
    0|0
  • İdam şart

0|0
    0|0
  • Nereye varcaksn

0|0
    0|0
  • hangi din ve ırktan oldugu önemli değil çünkü insan değildir zaten bunu yapanlar

0|0
    0|0
  • Nerde olmus

0|0
    0|0
  • Sadece dini kurum diyerek bunu genelleştirmeyelim. Hükümet yanlısı bir vakıf diyelim.

Neymiş suçun bireyselliğiymiş... O suçun bireyselliği neden diğer cemaatlerde uygulanmıyor acaba. Sözkonusu hükümet yanlısı vakıf olunca hemen sümen altı edildi. Havuz kanallarında hiç haberi çıkmadı.

Eeee İmam osurursa cemaat sıçarmış. Bunların Padişah hazretleri başkanlarının yaptıkları ortada...

0|0
    0|0
  • Herkesi 1 tutmam ne kadar yanlış
    Bizimde anamiz bacimiz var tecavüz un cezası idam olmadikca bitmez

0|0
    0|0
    • Ya bırak Arabistan'da milletin gözü önünde idamlar Suriye'de idamlar. Çokmu temiz toplumlar hala aynı. İdam sorunu çözüyor mu hayır. Yapılan yerdeki örneklerine bak ne değişmiş. Fakir kesime idam zengin yapınca gormemezlikten geliniyor. Cahil toplumlar dinle yönetilen toplumlarda ne kadar idam idam diye yirtinsanizda birşey değişmiyor. Eğitim ahlak doğruluk utanma duygusu olmalı toplumlarda.

• Cahille tartismaya girmeyin çünkü ben hic yenemedim
      Imami gazali h. z
      Seninle tartisamam bildiğin olsun

• Evet seriatla yonetilin köpek gibi yaşayın size mustehak. Seriattan anladigin kadınları eve kapatmak keyfine göre 3 kadın almak kadınları degersizlestirmek. Başkada birşey yok seriatta. Önce ahlaklı olmayı öğrenin. Bak din adı altında neler dönüyor küçük çocuk. Birgün sanada arkadan yanaşirlar kolla kendini sadece.

• Pislikler çok maalesef bunun dinle ırkla cinsiyetle alakası yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ensar Vakfı yani baskanimiz diye yirtindiklari tayyibin vakfinda olan birsey
    Soylenene gore tayyip gundemi degistirmek icin Ankara'daki intihar saldirisina izin verdi/yapti.

2|2
    0|0
  • Ailelere degil cocuklara uzuldum. Aileler gene icinde din adi gecen her kurumun pesinde kosarlarsa olacagi budur. Kusura bakmasinlar

1|0
    0|0
  • İslam bunların inandığı dinse ben inançsız ölürüm daha iyi. Neyse ki benim inancım bunların sonunun azap olduğunu söylüyor. O günün hayaline tutunup yaşıyorum bunca iğrençliğin ortasında.

1|0
    0|0
  • Bütün şeytanlık erkeklerde

1|0
    0|0
  • "erkek çocuklarıda kıvırtmasaydı"

1|0
    0|0
  • Tecavüzu yapan yaptıran izin veren ve dahi dini cinsi ırkı ne olursa olsun kılıf uyduran insanlıktan nasibini alamamış ağır o. Çocuğudur. Bazıları bunlar Müslümansa inançsız ölürüm demiş. Bu dini provakasyon aracı olarak kullananlar da o. Çocuğundan farkı yoktur. Bir şeylere kılıf uydurmaktan vazgeçin ve bunu olduğu gibi kabul edin bir şeylere dayatmaya çalışmayın. Çözüm olarak hadım ve idamın gelmesi şart.

0|0
    0|0
    • Din ile yönetilen hangi toplum iyi durumda. Biri erkekleri köçek yapar biri 10 yaşında çocuklarla evlenir. Bu adamlara inanirsaniz sizi daha çok aptal yerine koyup ceplerini doldururlar. Fırsat veren sizlersiniz.

• Fırsat veren sizlersiniz derken böyle birşey fırsat verdiğimi düşünmüyorum. Bu adam dediğin kimler ayrıca. Sen sadece şu an provokasyon yapıyorsun. Devlet köçek yapmıyor devlet 10 yaşındaki çocukla evlendirmiyor bunlar şahısların yaptığı şeyler. Tabi önünüze her geleni gündeme atıp bir şey çıkaracağıniza bunları çıkarın yasa talep edin. Olay oldu mu kendi işinize kullanmak kolay. Dini bu gibi seyleme alet etmenin manası yok. Bir şeyi savunuyorsan dosdoğru savun bir şeyleri başkalarının önüne yem atarak değil. Ayrıca devletin dini İslamdır gibi bir madde yok anayasada. Amerikada da yok. onlar Hristiyan ne kadar pis şey varsa yapıyorlar. Türkiye çoğu müslüman. Biri Kötü bişey olunca tüm müslümanlar kötü oluyor. Bakış açınıza hayranım ya da bazı şeyleri yedirememenize. .

• Ben din ile yönetilen ülkelerden bahsediyorum. 10 yaşındaki çocuklari evlendirmek meşru ve devlet izin veriyor. Afganistan'da fakir ailelerin çocuklarını, erkekleri oynatip izliyorlar buda devletin göz uyması sonucu ve bildiği bir durum. Zamanla siz göz yumdukça bizdede böyle olacak. Kadın cinayetleri nasıl arttı ve erkekler hoc bir ceza almadan arka kapıdan çıkarılıyor. Yavaş yavaş bu durumlara alustiriliyoruz. Sen savjnuyorsun birde güzelce. Umarım şiddet senin başına gelmez hak hukuk yok demezsin. Herkese adalet bir gün lazım olur unutma

• Sinirim bozuldu bu haberi görünce

0|0
    0|0
  • haber kaynağını atar mısın acaba duydum ama tam olarak okuyamadım haberi

0|0
    0|0
  • Allah belasını versin.

0|0
    0|0
  • Hiç haberlerde göstermedi

0|0
    0|0
    • Demekki tv8 ya da beyaz tv izliyorsun.

• Hayır ama çok ses getirmedi bence daha çok yankı uyandırmalıydı. Çocukları okula göndermeye korkuyoruz

Yükleniyor...