Kapat

Bla Bla car ile seyahat edeniniz oldu mu?

arkadaşlar bu uygulama üzerinden seyahat edeniniz oldu mu memnun kaldınız mı bir de şu var tabi güvenilir mi? bilmeyenler için hemen açıklıyorum : Şehirler arası seyahatinizde tanımadığınız aynı güzergahtaki kişiler ile seyahat ediyorsunuz benzin parasına katkı sağlıyorsunuz cüz-i bir rakam sadece hemde yeni insanlarla tanışıyorsunuz...

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• anonim seyehat. s ayrıca benzinle bitmez o yeme içme yag benzin mazot hava filtresi yag filtresi. s

1|0
    0|0
    • hayır canım olur mu sözleşme yapıyorsun ödeyeceğin tutar yayınlanıyor öyle şey olur mu

• Hemn bir bayan olarak senin için daha iyi olur rahat rahat 45 -50 tl bişey degil çünkü Antalya İstanbul biletleri 80-95 tl

• hm anladım teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Evet ben

0|0
    0|0
    • bu kadar mı cevap , çok teşekkürler çok açıklayıcı oldu hakikaten

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• bu devirde babana bile güvenmeyeceksin etraf sapık katil dolu inaları şehrin göbeğinde nibüste götürüyorlar dağ başında ne olur ne olmaz hiç gerek yok

1|0
    0|0
  • riskli olabilir

1|0
    0|0
  • Güvenilir mi derken, programdan ziyade birlikte yolculuk yapacağın insan güvenilir mi acaba? sonuçta program aracılık yapıyorum.
    ben hiç kullanmadım. Kullanan arkadaşlar tecrübelerini paylaşsın bende merak ettim :)

1|0
    0|0
    • program derken bunu kast ettiğimi bildiğin halde neyi kanıtlamaya çalıştın ki?

• böyle söyle işte tamam tşkler

• yanlış anlaşıldı sanırım yazdıklarım :) rica ederim.

• BİR çeşit yolculuk dayanışması gibi denizliden istanbula giderken bır sefer yapmıstım üniversiteliler ile bırlıkte bla bla car degıldı ama o tarz bıseydı ama aynı zaten tavsıye ederım hem canınız sıkılmaz yolunuz uzunsa ;)

1|0
    0|0
  • Güvenilir değil tabi tanımıyorsun şoförlüğünü bilmiyorsun

1|0
    0|0
  • Etmeyi düşünüyorum ama edemedim

1|0
    0|0
  • bindim ama tek basına bir kızın binmesi cesaret ister çünkü tanımıyorsun

1|0
    0|0
  • hiç denemedim

1|0
    0|0
  • a bla sakın ha :D ne üdü belirsüz kişilerle aslaa...

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...