Bla Bla car ile seyahat edeniniz oldu mu?

arkadaşlar bu uygulama üzerinden seyahat edeniniz oldu mu memnun kaldınız mı bir de şu var tabi güvenilir mi? bilmeyenler için hemen açıklıyorum : Şehirler arası seyahatinizde tanımadığınız aynı güzergahtaki kişiler ile seyahat ediyorsunuz benzin parasına katkı sağlıyorsunuz cüz-i bir rakam sadece hemde yeni insanlarla tanışıyorsunuz...

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• anonim seyehat. s ayrıca benzinle bitmez o yeme içme yag benzin mazot hava filtresi yag filtresi. s

1|0
    0|0
    • hayır canım olur mu sözleşme yapıyorsun ödeyeceğin tutar yayınlanıyor öyle şey olur mu

• Hemn bir bayan olarak senin için daha iyi olur rahat rahat 45 -50 tl bişey degil çünkü Antalya İstanbul biletleri 80-95 tl

• hm anladım teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Evet ben

0|0
    0|0
    • bu kadar mı cevap , çok teşekkürler çok açıklayıcı oldu hakikaten

Erkekler Ne Diyor 9

• bu devirde babana bile güvenmeyeceksin etraf sapık katil dolu inaları şehrin göbeğinde nibüste götürüyorlar dağ başında ne olur ne olmaz hiç gerek yok

1|0
    0|0
  • riskli olabilir

1|0
    0|0
  • Güvenilir mi derken, programdan ziyade birlikte yolculuk yapacağın insan güvenilir mi acaba? sonuçta program aracılık yapıyorum.
    ben hiç kullanmadım. Kullanan arkadaşlar tecrübelerini paylaşsın bende merak ettim :)

1|0
    0|0
    • program derken bunu kast ettiğimi bildiğin halde neyi kanıtlamaya çalıştın ki?

• böyle söyle işte tamam tşkler

• yanlış anlaşıldı sanırım yazdıklarım :) rica ederim.

• BİR çeşit yolculuk dayanışması gibi denizliden istanbula giderken bır sefer yapmıstım üniversiteliler ile bırlıkte bla bla car degıldı ama o tarz bıseydı ama aynı zaten tavsıye ederım hem canınız sıkılmaz yolunuz uzunsa ;)

1|0
    0|0
  • Güvenilir değil tabi tanımıyorsun şoförlüğünü bilmiyorsun

1|0
    0|0
  • Etmeyi düşünüyorum ama edemedim

1|0
    0|0
  • bindim ama tek basına bir kızın binmesi cesaret ister çünkü tanımıyorsun

1|0
    0|0
  • hiç denemedim

1|0
    0|0
  • a bla sakın ha :D ne üdü belirsüz kişilerle aslaa...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...