Türk erkeği neden kendini çok yakışıklı sanıyor?

Mesela türk kızları rus kızlarının İskandinav kızların kendinden güzel olduğunu kabul ediyor ama Türk erkekleri kendilerini dünyanın en yakışıklı erkeği sanıyor.

2|0
26|56

En İyi Erkek Görüşü

• yoo ben kabul ediyorum bazı ırkların erkekleri bizden çok daha iyi genel olarak. Aynı şekilde bazı ırkların kızlarıda sizden iyi.

3|1
    0|0
    • Mesela ruslar İskandinavlar almanlar türk kızından güzel bunu biz kabul ediyoruz lakin aranızda büyük bir çoğunluk rus natasaya para verip birlikte olunca kendini dünyanın en yakışıklı erkek cinsi sanıyor benim lafım onlara sana ve senin gibi olanlara değil :)

• O tiplere bende cok guluyorum:)

• k*rt erkekleriyle karıştırıyolar bizi
      "kendisini dünyanın en yakışıklı erkeği hissediyor"muş...
      k*rt erkeğinden başka kim olabilir bu=

En İyi Kız Görüşü

• Bir de kendi kızlarına kezo demezler mi pabucumun tipsizleri

11|0
    0|0
    • Teşekkürler prensesim

• Bir şey değildi canım :*

Erkekler Ne Diyor 55

• Tipsiz erkeklerin yanında güzel kızları görünce gaza geliyorlar

3|1
    0|0
  • Hiç öyle sanmıyorum

2|0
    0|0
  • Çoğu kıllı maymun böyle diyor Evet

5|0
    0|0
  • Ben mesela Sabri'nin frikiklerini beğeniyorum.

haşırt.

2|0
    0|0
  • Bahsettiğin kızlar öyle hissettiriyor çünkü

1|0
    0|0
  • En azından türk erkeklerinin bazı kısmı kendine iyi bakıyor, sporunu yapıyor, sosyal ve kültürel açıdan doyumu yaşıyor,
    Ama sen gelip 500T'ye binip yorum yaparsan evet haklısın hepsi evrim geçiren varlıklar :D

1|0
    0|0
  • yoo italyanlarda bizden yakışıklı

2|0
    0|0
  • Çünkü götleri kalkıyor 😑

1|0
    0|0
  • Evet öyle sanıyorlar sonra da gelip bize çirkin diyorlar. Fjdjs

0|0
    0|0
  • dünyanın en yakışıklı ırkıyız çünkü :/

0|2
    0|0
  • Çünkü türkiyede ego denen bir varlık var ve bu en kötü şey

1|0
    0|0
  • Sukunetim asaIetimdendir. Her Iâfa veriIecek bir cevabım var. Lâkin; Bir bakarım Iâf Iâf mı diye, bir de bakarım söyIeyen adam mı diye.

0|0
    0|0
    • Bu laf genelde 11-12 yaşındaki minnak lar söylüyor ve söylerken laf soktuğunu sanıyor onlardan bir farkın yok

• Öyle internetten bulduğun bitirim laflarla gelme buraya anca komik duruma düşüyorsun biraz orijinal olmalısın

• bişey derdim neyse...

• Kızlarımızında bizden kalır yanı yok

1|0
    0|0
  • yakışıklıyız çünkü

0|0
    0|0
  • Bak şimdi senin kafanda iki soru var bir türk erkekleri bu kadar yakışıklı olmasına rağmen yurtdışındaki hanımlar niye türk erkeklerini beğeniyor ikincisi bu cografyada yaşayan türk erkekleri o saydığın ya da aklından geçirdiğin erkekler her kimse bir bak bakalım ne kadar cesur, sadık, v. b bunları bir ögren öyle tartışalım

0|0
    0|0
  • Mesela hangi ırk?
    Irk geneli birşey söylemiyorsunuz ki?
    Sizdeki güzellik merakından ziyade yabancı merakı.
    Geçen bir üye italyan erkeği offf diye foto yükledi.
    Herif bildiğin bizim doğuda yaşayan vatandaşlarımız gibi. Ama "italyan" :D
    Yakışıklı adama yakışıklı değil demem. Ama o kadar ülke gezdim "ırk geneli" öyle birşeye denk gelmedim.

0|0
    0|0
  • Türk erkekleri türk kızlarından çok daha iyiler. ama tabikide çok daha iyi tipli erkeklere sahip ırklar var. Türk değilim görüşüm böyle

0|0
    0|0
  • sanmıyoruz

0|0
    0|0
  • Hic oyle birsey demedim

0|0
    0|0
  • Sence rus kızları neden Türk erkeklerini daha çok seviyor? Bizim malafat sağlam Evlenince görürsün önemli olanın ne olduğunu
    Sen git Rusla evlen sonra kendini türk erkeklerin kucağında bulmazsan bende bişey bilmiyorum

0|0
    0|0
    • İğrençsiniz

• Haspama bak
      Ulan dönüp dolaşıp yine Türke kalacaksın
      Hem Rusla evlensen yine o kucaktan o kucağa dolasacaksin onlar bizim gibi namuslarına düşkün değiller
      Her türlü kucaktaşın yani sıkıntı yapma

• İğrençsiniz derken senin gibi olanlar. Sizin türk olduğunuza şüphe ediyorum. Ama ileride gerçek bir türkle evlenicem tabiki

• dünyanın en yakışıklı erkeklerin kökleri anadolu topraklarında atıldı

0|0
    0|0
  • Rus falan hepsi hikaye bizim ülkenin kızları hem güzel hem sevgiden anlıyo seks objesi olarak bakmazsan güzelliğini görürsün

1|0
    0|0
  • Ee sanane

0|0
    0|0
  • Türk Kızlarıda Kendini Cok güzel saniyor :D

0|0
    0|0
    • Ben hiç "türk erkeği çirkin ama biz muhteşem güzeliz bütün dünyadaki erkekler bize tapıyor"kafasında olan bir kız tanımadım ancak "biz çok yakışıklıyix butun dunya kizlari bize hastaancak Türk kızı çirkin igrenc" diyen çok erkek gördüm nerdeyse hepside bu sitede

• Sen Bu Sitede Denilene aldırma fazla :)

• 500T ile sehayat etmeyene erkek demem ben🤔

0|0
    0|0
  • Valla sanmiyorum hatta cok cirkinim

0|0
    0|0
    • Dış görüşünü kötü bulabilirsin ama seni beğenen insanlar illaki vardır o yüzden kendine okadar olumsuz bakmamalisin :)

• Sagolda ben isin sakasindayim. 😉😉

• Şimdi kalkıp italyan erkeği diyecekler bende dicem ki zamanında bir turk komutan 300.000 kişilik orduyla 1 ay orda bekledi onlar hep bizim kuzenler 😉

0|0
    0|0
  • öyle zaten olan bişeyi kabul edecez tabi neden inkar edelim :)

0|0
    0|0
  • Sayenizde

0|0
    0|0
  • Bakarsan dünya birincilerine neden bunkadar türklerden çıktığını anlarsın. Kızlar siz bizleri hak etmiyor sunuz...

0|0
    0|0
    • Bu kadar öz güvenle bu kadarcık zeka kirintisiyla bu yasa gelmen büyük basari

• Ön yargılarını demişsin ama aynayı kendine tutmamissin 😂 başkalarına laf etmeden önce insan kendine bakmalı. Kendinle çelışıyorsun. Bu arada aciz hakaretini kabul etmiyorum yine yani laf sana kaldı :)

• Niye bu kadar kendini begenmisin tekisin?

• Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 25

• Çünki türk erkekleri 190 boyundaki buz mavisi gözleri olan vücutlarına bakan iskandinavya erkeklerine rakip bile değil :). Söyle düşünün. Bir türk erkeği arzulu bir kıza yollu gözüyle bakıyor. Kullanırım atarım diyebiliyor ama bir iskandinavya erkeği kadınına bakınca onun arzulu olmasını istiyor. Sayıyor, seviyor, sevişiyor. Değer veriyor. Bir iskandınayva erkeğiyle küfürsuz saatlerce konusulabilir, danışılabilir. Türk erkekleriyle 10 dakika sonra işler laçkalaşıyor. Acı gerçekler :). Türkler / kürt erekleri üstüne alınabilir.

5|1
    0|0
  • Evet sinir oluyorum. Lan bir İskandinav erkeğine bak bir de kendine mk 😡
    62.media.tumblr.com/.../...n7fLoU1razhsgo1_500.jpg
    61.media.tumblr.com/.../...06isDK1razhsgo1_500.jpg

2|0
    0|0
  • Aynen öyle bir başka milletin erkeğini övdük mü hemen atlayıp "kaçıyla birlikte oldun sanki" gibi salak saçma yorumlar yapıyolar. Burdan bile farklarını anlayabiliriz.

1|0
    0|0
    • Evet bizim bir yabancıyı beğenmemizi hazmedemiyorlar ama biz onlara saygı duyuyoruz

• Cunku erkekleri egoist yetiştiriyor aileler. Hadi babayi falan anlarim da boyle egoist cocuklar yetistiren anneye ne demeli

2|0
    0|0
  • Hiç birini kabul etmiyorum
    Istedigim an hem yakışıklıyım hem güzelim

0|1
    0|0
  • Her kızın kendilerini arzuladığını düşünüyorlar

2|0
    0|0
  • Öyle 😂😂

1|0
    0|0
  • Yakışıklı çünkü

0|1
    0|0
  • Sabah sabah noldu ki kızçe anlat bir .

1|0
    0|0
    • Türk erkeği çok yakışıklı türk kızı çirkin görüşlerini gördüm bir sorayım bunlar niye böyle

• Alakası yok.
      Türk kizlarina turk erkeklerine oranlarsak 10 guzel kiza 1 yakisikli duser.
      Ah sen bir ispanya turuna katilda yakisikli gör :D
      Agzım acık kaldı. Salyalarimi peceteyle sildim

• ezikliklerinden

0|0
    0|0
  • Yakisimli olanlari var Hakkaten

0|0
    0|0
  • turkiye erkeklerimiz yakisiklidir yani kizlarifa fazla guzel olduklarini iddaa ediyo simdi gayet iyiler

0|1
    0|0
  • Hicde güzel olduğunu düşünmüyorum hepsi güzel değil kendin soylemissin erkekler için olanida Türk oldukları için

0|0
    0|0
  • bence ne olursa olsun türk erkeği iyidir

0|0
    0|0
  • İtalya erkekleri daha yakisikli. Turkler hep kıllı ve hanzo.

1|0
    0|0
  • Onlarada Türk kızları böyle :))

0|0
    0|0
  • Ben kabul etmiyorum. Bu İzmir kızlarının güzel olduğunu varsayan bir kalıp gibi :D

0|1
    0|0
  • Yakışıklılar çünkü.

0|0
    0|0
    • Okadar yakisiklilarmis ki türk kızları onlara yakışmıyormus

• Onu söyleyenler Türk değildir bakma onlara.:D

• Haklısın kızlarımız üzerinden türk ırkının asagliyorlar şerefsizler

• Tüm Türk erkeklerini tanıycak kadar tecrübeli değilim çok şükür

0|0
    0|0
    • Siteye bakarak görebilirsin ayrıca türkiyede yaşıyorsun bunu anlamamak için kit olmak lazım. Terbiyesizlik yapmana lüzum yok. Hayatımda sadece bir sevgilim oldu. Nedense senin gibiler namuslu görünür ama geçmişine bakarsan istanbuldan karsa kadar sevgilisi insan zinciri olabilir

• ego bence

0|0
    0|0
  • Aynen yaa tavan yapmış egosunu her gördüğümde bunu bende sordum kendime

1|0
    0|0
  • Çoğu keko

1|0
    0|0
  • Ben bir çok ulustan erkekle ilişki yaşamış bir kız olarak şunu diyebilirim ki, türk erkeğindeki kibir hiç bir ülkenin erkeğinde yok. Evet, fransız erkeğinde bile yok. İngilizde de yok, İskandinavlarda HİÇ yok zaten türk erkeği ne kadar egolu kibirli ise onlar da o kadar alçakgönüllü. Türk erkeği kendisi 170 boyunda olup "170in altına kadın demem ben" derken elin sarışın mavi gözlü 190 boyundaki İskandinav erkeği "bence minyon kızlar çok tatlı" diyor. Kendi kadınını bu denli eleştiren, aşağılayan erkek başka ırkta millette yok. Türk kadını olarak defolup gitmeyi öneriyorum kardeşlerime.

4|0
    0|0
    • türk erkeğine çirkin demiyorum da, bir kızı değiştirmesi elinde olmayan bir özelliğinden dolayı aşağılamak avrupada insanlık ayıbı olarak geçiyor. Obez kızı dışlamak gibi değil kısa kızı dışlamak. Sizin çöpe attığınız kısa kızı avrupalı erkekler sahiplendi, bilin istedim

• Çok tanınmasalarda kıllı, esmer, sakallı, sapık, kaba olarak tanınıyorlar dünyada. İnanmayan youtube girip röportajlara baksın.

Yakışıklıları görene kadar herkes kendini brad pitt sanır bir çıksınlar yurtdışına.
    http://i.hizliresim.com/3Lv3Bj.jpg
    http://i.hizliresim.com/E8rBnD.jpg
    Yemek yapan yakışıklı 50 yaş adamları var bizdeki gibi pis göbekli, kel şişko değiller.
    http://i.hizliresim.com/o30aPq.jpg

3|0
    0|0
  • yakışıklılarda ondan misal tarık akan , kadir inanır , volkan demirel burak özçivit behlül vb vb... :D yakışıklılar.

2|0
    0|0
Yükleniyor...