BİZ NE ARA BUKADAR İĞRENÇ OLDUK?

Hayatınız belden asası olmuş herşey bunu yani bu sitede o kadar iğrenceç sorular yorumlar okudumki hayretler içinde herşey dozunda güzeldir bence soğuttunuz beni herşeyden insan sevdiği kadına çocuklarının anası olacak kadının sağlığıyla oynarmı hiç hem dinende uygun değil lut kavmi helâk oldu ibret almıyormusunuz sapkınlıklarından dolayı... bu kadar iğrençsiniz ki geçici hevesleri uğruna neredeyse tuvaletini yiceksiniz yedirceksiniz kendinize gelin be Allah korkusunu bilen insanlar karşımıza çıkrsın Rabbim herşeyden önce Adam gibi sevenler kalmamış masum sevdaların yerini binalar almış iğrenç pislik insanlar yapan da yaptıranada Allah ıslah etsin..

1|1
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• bende şok oldum hemde müslüman bir ülkede

1|0
    0|0
    • Avrupaya çok güzel uyum sağlandı 👏👏👏

• ben avrupada olmama ragmen bukadar degilim

• Allah sonumuzu hayr etsin😐😐

En İyi Kız Görüşü

• adam gibi sevenler var da.
    biz hep s#refsizlerini buluyoruz veya denk geliyoruz demek ki

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hayat öyle bir hale geldiki ya onlar gibi olacaksın ya da kendi kabuğunda yalnız kalacaksın , benim bu düzene isyanım var temiz insanlara enayi gözüyle bakmasın kimse

1|0
    0|0
    • Evet geri kafalı oldum yobaz oldum yanlızımda o şekilde olmaktansa yanlızlığıda yobazlıda tercih ederim

• Boşveer dürüst temiz olmak gibisi yoktur

• Temizler temizlere...
    şimdi burda bir kaç denyo çıkıp hülolog düşünceye saygı biz özgürüz, sizenede, gericiler, yobazlar.

zaten beyni iki bacak arasında olanlar daima öndeler hep çağdaşalar. çağdaşlığınız batsın ulen :)

1|1
    0|0
  • Görmedim ben görmekte istemiyorum.

1|0
    0|0
  • batılaşıyoruz çok güzel. batıcı oluyoruz. ve aileler bu süreçte hiç yol göstermiyor. ananelerimizi unutuyoruz. ananelerimizi çocuklarımıza kardeşlerimize öğretmiyoruz.

1|0
    0|0
  • Valla kardeş, haklısın tamamda , sende doğru insanları çok yanlış yerde aramışsın. yanlış anlamada,
    Burda herkes gırgır şamata hesabı takılıyor. ne türden bir ciddiyet bekliyorsun ki?

0|1
    0|0
    • Amacım insanları aramak değil kategori lerin hepsine baktım bana iğrenç geldi hatta mide bulandırıcı gerçekten cinselliğin bu pislik boyutunu bilmiyordum 😠😠 istemiyorum koca falan dedim kendi kendime

• Bende gordum daha sabah sabah.
      Engel basmiş olmama ragmen igrenc seyler carpti gozume. oha dedirtecek cinsten.
      Ama napalim yani. engel olamiyoruz.
      Oyle igrencsiniz filan demeylede cozulecek mesele degil. bu insanlarin zihniyetleri farkli bir kere. en fazla allahi hatirlatirsin. oda sanaldan bir ise yaramaz. daha da azarlar gormezlikten gelirler. ben 2011 den beri burdayim. neler gordugumu okudugumu sen tahmin et. zamaninda cok ugrastim boyle tiplerle ama sonuc ne biliyor musun? Sadece inatlasiyorlar baska birsey olmuyor. o yuzden dedigim gibi. sen hatirlat gec. gerisini zorlama. hoslarina gidiyor cunku bu :/

• Haklsn..

• Adamsın adam.

1|0
    0|0
  • Soruyu soran kisiyi merak ettim bir tahmin yuruttum ama ne fayda gizli kullanıcı cikti

1|0
    0|0
  • Ne güzel konustun

1|0
    0|0
  • peki senin ne isin var Burda?

neden okuyorsun o konulari?

o konular disinda baska konularda var onlara bakmak zorunda degilsin.
    Suc Burda senin.

0|0
    0|0
    • Bütün kategorilere baktım bizler suclumuyuz yoksa her haltı yiyenler mi 2 ayaklı şeytanlar dinime küfredenin müslümanlığından şüphe ederim ben ne o hayırdır nefsinize ağırmı geldi sözlerin

• Siz adam gibi sevene bakıyormusunuz be nerde seks manyağı sapık erkek var ona aşık oluyorsunuz

0|0
    0|0
    • Eminmisin ben nefsimin kuklası olmaktansa nefsim benim kölem olsun daha iyi tercih ederim ben cıkmadım bunları okuduktan sonrada değil çıkmak evlilikten bile sogudum çok iğrenç şeyler Allah böyle birini karşıma dahi cıkarmasın herşeyin adabı var Allah c. c emrettiği gibi

• Ama gerçekler öyle çoğu kız karsktere önem vermiyor ne diyim hakkında hayırlısı o zaman

• Ecmain inşallah insanlar düşman ararsa nefislerinin hikâyesini yapsınlar en azılı düşmandır nefis üzülyorum gerçekten bukadar pisliğe battığımızı yeni öğrendim geleceğimden ilerdeki eşim olacak kişiden bile şimdiden korkar oldum beni cehenneme yaklaştıran değil cennete yaklaştıran eş lazım ki Rabbin huzuruna başı dik çıkalım birlikte evliyim karımdır herşey yaparım yaptırırm ne ya Rabbim böylelerinden uzak tutsun beni

• Dogru diyosun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bence sen o kategori engelle. Bu kategori farklı insanları çekiyor bazıları anlamak güç. Hangi şartlarda yaşıyor bilemeyiz. Rahat insan o kategoriye yazmaz, hepsi bu.

1|0
    0|0
  • yürü be

1|0
    0|0
  • Yani bu kadarını bende bilmiyordum kase sayesinde öğrendim.

1|0
    0|0
  • En başından beri böyleydik. Şeytan Allah'a karşı geldi ve bizde ona uyduk. Allah hidayete eriştirsin hepimizi

1|0
    0|0
  • Haklisin

1|0
    0|0
  • Aminnnn katılıyorum ustelik burdakiler sadece bir kismi boyleleri cevremizde de var ve neyazikki bilemiyoruz onları. Allah korusun

1|0
    0|0
  • Zaten beyinler boyleydi boşalacak yer buldular o kadar

0|1
    0|0
  • Katılıyorum sana

1|0
    0|0
  • Amin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...