Moraliniz bozulunca sizde aldırış etmiyormuş gibi davranıyor musunuz?

Benim moralim bozulunca, hiç birşey yokmuş gibi hatta daha fazla mutluymuşum gibi davranıyorum sizde nasıl oluyor. bu huyumdan vazgeçmek istiyorum. tepkimi vermek istiyorum ama olmuyor sizde nasıl oluyor? nasıl yenebilirim?

1|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• "Güçlü görünmeyi istemek" insanların doğasında var, insanlar her zaman "Zayıf" gözükmekten korkar, çünkü en çok zararın o zaman diliminde kendilerine geleceğini sanarlar, halbuki "doğru" insanlar ile moral bozukluğu paylaşılsa belki çözüm bulunabilir, belki çok daha mutlu olunabilir.
    Eğer dediğin tepki ise, ya kendine yakıştıramayacağın birşey vardır ortada, ya da o seviyeye düşmek istemiyorsundur.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet ama başaramıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Moral bozukluklarımı bütünlettim, cüzdana sığmıyordu zaten.

1|0
    0|0
  • ben hep umursamazım yalnız :/

1|0
    0|0
  • Yok yeaa ne bozulucam?

haşırt.

0|0
    0|0
  • Ben moralimi bozan kimse onun en nefret ettiği şeyleri yapıyorum mesela ailem moralimi bozarsa akşama kadar küfür ediyorum tabi sinirleniyorlar bir dahakine dikkat ediyorlar

0|0
    0|0
  • Yok ben moralim bozulunca içime kapanıyorum ama senin yaptığın en doğrusu.

0|0
    0|0
  • Oyle davrnaiyorm

0|0
    0|0
  • Genelde kafa dagitmwyi tercihbediyorum moralim bozukken.. tepki vermek karsitarafa zarar verir sonrada duzeltmek icin cirlinirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Moralim bozulunca saatlerce yanluz yürüyüş yaparım ve bu hayatta benden değrli hiç biley olmadını kendime hatırlatırım ve ne kadar değrli okdumu düşünürüm. Sonra bir kafeye otururu bir kahfe içerim o sırada annemi arar konuşurum, çikolata alır eve gelirim ve onu yerim. İşe yarar bende ve gecer gider. Neden vazgeçmek istiyorsun ki bu huyunu sen içinden geleni yap ve kendini sev :)

0|0
    0|0
  • çok güzel umursamıyorum kendi varlıgından şuphe etmeye başlıyor

1|0
    0|0
  • aynen ben de senin gibiyim ama vazgecmek istemiyorum ya boyle iyi :l :D

0|0
    0|0
  • Ben de maymunum. Benim dertleri kime ne? Millet kendi dertlerden çıkmıyor ki seni dinlensin

0|0
    0|0
  • Bende çok yakn olduğum insanla paylaşrm mutsuzluğumu öyle durumlarda.. Onun dşnda hep mutlu görünmeye cabalarm.. Güçlü görünmeye.. Bence bu durumun gayet iyi zaaflarini bilmez kimse.. Sulu göz olup ağlayp szlayacağna mutlu ol ve karşndakini delirt 😄

0|0
    0|0
  • Morelim bozuksa; yemek yiyom. .

0|0
    0|0
  • hiç yapamam. gözlerimi pörtletirim

0|0
    0|0
    • ne güzel tepki verebiliyosun ben hep gülüp geçiyorum kendi kendimi yiyorum

Yükleniyor...