Bir baba kızına tecavüzü hak ediyorsun der mi?

Soruyorum arkadaslar bir insan nasıl bu yakıstırmayı yapabilir bir gün bayramda dar paca bir pantolon giymistim dizime kadarda bir tunik pantolonu uzerimde yırttı neden pacaları dar diye cevap verdim bagırdım 1 paket tuzu zorla ağzıma döktü ama yine susmadım ezdirmedim kendimi elimden telefonumu aldı duvara fırlattı sırf dar paca pantolon giydim diye bana 'sonra niye tecavuz ettiler diyolar' dedi ojeye kızar tırnaklarını sökerim der ve daha bir dünya şey ben hakkımı helal etmiyorum hergün gebermesi icinde dua ediyorum annem benim en buyuk destekcim ama onunda gucu yetmiyor ben 1 en fazla 2 yıla gidicem calısıp ev tutucam o benim sadece biyolojik babam

2|0
26|25

En İyi Erkek Görüşü

• Baba koruyucu rolünü oynuyor. Hoş görmek lazım ve tabiki onun dediğini yapmakta lazım yaklaşım çok önemli. o örnekleme yapmış belki biraz tadını ve dozunu kaçırmış Şiddetin çıkma noktasıda evladın somurtkan ve sorumsuz tavırlarıdır.
    Hayvan gibi didişip insancık tavırlarla ortak kararlar almak bir aileyi aile yapan en önemli etkenlerdir. Şevk ve şehvet noktalarının bariz şekilde sokakta sergilemek karşıdaki insanın iç dünyasının tepesindeki şeytanı harekete geçirir buna engel olmak zordur.
    Ve olaylar gelişir bir dünya zından olur.
    Baban onun önüne geçmek için ona verilen rolü oynuyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tamam korkuyordur diyorsunuzda insan kızını düzgün bir şekilde uyaracağı halde böyle yapar mı? Pantolonu yırtmak yerine ağzına tuz dökmek , telefonu fırlatmak yerine , bak kızım dışarıda neler oluyor şöyle giyin falan desin. İnsan kızının psikolojisinide düşünür. Küçükken amcamda Bayramda pantolon giydim diye kızıyla beni eve yolladı gidin etek giyin deyip. Hala unutmuyorum. Tabi şimdi ailem dışında hiç kimse bana müdahale edemez ayrı konu. Herkes yerini bilmeli... Bende oje sürmüştüm babam çıkar onları dedi çıkardım ve bitti öldüm mü ölmedim ama seninki gibi sert bir tavır çok kötü.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Korkuyo belkide çok korkuyo , televizyonlarda gördüğü o tecavüz olaylarının kızının başına gelmesinden korkuyo. Ama kızınada diyemiyo KORKUYORUM BE KIZIM ANLAMIYOMUSUN ! diye... Kendini bu şekilde ifade edebiliyo belki de... Bazen zamanında nefret ettiğimiz şeyler , ilerde bizim yararımıza olabilecek şeyler olabiliyor.

1|0
    0|0
  • Baban tayyip'e çekmiş.

1|0
    0|0
  • Allah sabır versin hiçbir baba kızına bu şekilde ithamda bulunamaz sanırım psikolojik sorunları var bu adamın.

1|0
    0|0
  • şimdi yazılanlara bakıyorumda herkese göre haklısın neden?
    bence sen haksızsın demek o senin biyolojik baban seni bu yaşa getirip bunları yazdırmışya gerçekten ölsün.
    sen s*ktim sene hakkını helal etmiyorum de dur sen onun hakkını nasıl ödeyeceksin önce onu söyle.
    Allah senin gibi düşünenleri kahretsin.
    daha neler diyeceğimde yazmak için uğraşan parmaklarıma yazık.

0|0
    0|0
  • Allah islah eylesin ne diyim.

senin birdefa hakkin yok onda. sen dua etde o sana hakkini helal etsin.
    sonucta senin irzina namusuna birsey yapmadi. sadece bir pantolonu yirtti diye bu kadara gerek yoktu.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun... Aşırıya kaçan bir giyimin yok... Üzüldüm... Aklındakileri yerine getirmek için iyi bir iş bulman gerek... İşin zor. Yaşın kaç?

0|0
    0|0
  • aşırı mini giysen hak verirdim babana ama pantolondan bişi olmaz ve öyle davranaması da hiç hoş değil ben kendi çocuğuma yapamam be

0|0
    0|0
  • Bişey biliyo ki diyo

1|0
    0|0
    • Bunun bir savunması olamaz bisey biliyosa duzgun bir dille alır karsısına konusur

• Ona hiç düzgün bir dille konuşmamışlar demek ki. Ona göre doğru olan buysa yapacak bişey yok

• Saçma bir babaymış

0|0
    0|0
  • Nasıl bir haysiyet ya öldürmek lazim

1|0
    0|0
  • Hayirlisi

0|0
    0|0
  • o kendince haklı bende şunu diyorum kendimce kadınların bedenlerini sergilemesi ne zaman cesaret oldu ya da ne zaman özgürlük oldu

0|0
    0|0
  • cokmu tahrik edici giyiniyorsunki? orta yolu bulun. sen alttan al. boyle tartismayin. seni sevioki giyimine karisiyor

0|0
    0|0
    • Açık giymiyorum ki diyelim giydim bir insan nolursa olsun bunu soylememeli

• kizginlik haliyle soylemistir. her soylenene bakma. biraz dedikelrini yapmaya calis. bosuna tartismayin

• hem yasin kac senin? hangi sehir orasi?

• Allah yardimcin olsun kardeşim yolun kolay olsun inşallah her daim

0|0
    0|0
  • gerçek mi bunlar :S

0|0
    0|0
  • amin insallah geberir gider karaktersiz

0|0
    0|0
  • Ulan onun ağzını burnunu kırmak vardı yaa

1|0
    0|0
  • Bu ne ya

0|0
    0|0
  • Korumuşmu oluyor bilemedim ki

0|0
    0|0
  • kendi göz koymuş

0|0
    0|0
  • gerçekten zor böyle hayvanlarla yaşamak

0|0
    0|0
  • 18 i doldurduysan babanı şikayet et polise

0|0
    0|0
  • Allah c. c ıslah etsin. Bu nasıl bir zihniyettir böyle. Hastalıklı beyinli insanlar yüzünden yer yüzü huzurdan uzak..

0|0
    0|0
  • Bir insan kızına namusum dediği insana böyle nasıl davranır ya nasıl der bu sözleri haklısın ne diyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• aslinda senin icin endiselendiginden de olabilir ama bunu yanlis ifade ediyor. konusarak olmasa bile simdikinden daha az bir tavirla daha yumsak sekilde davranabilir hic olmazsa. o dedigi de cok yanlis ama kotu niyetle demek istememistir bence.

0|0
    0|0
  • Aglattın :( öyle babamı olur be kaç o evden benim annemle babam ayrı diye üzülüyodum halime sükrettim ne biçim konusuyo öyle tecavüzü hak ediyosun ne demek kızına karşı bide ağzına 1 paket tuz dökmekte neyin nesi zehir gibi 1 paket ne demek ya kaç o evden bence oku çalış ayrı eve çık

0|0
    0|0
  • Baban senin iyiliğini istemese kendi düşüncesine göre bu yaptıklarına izin verir baban seni korumak istiyor ama biraz yanlış hatta baya yanlış bir düşünceyle tecavüz oje veya dar paça olayı değil birinin bunları ona anlatması lazım ama şimdi babanın yaşıda varsa bu zor yani anlayamaz gibime geldi sen olgun ve anlayışlı ol sabret özgür takıl ama onunla çok muhatap olma çaktırma yani bilmiyorum ama baban yaşayamayada bilirdi sırf bu yüzden babam ölsün diye dua edilmez diye düşünüyorum ne babalar var duysan belki şükredersin

0|0
    0|0
  • Şaka mı ya? Bu nası baba

1|0
    0|0
  • İstersen etek giyersin bu kimseye tecavüz etme hakkını vermez öyle babanın ben zihniyetine tüküreyim

2|0
    0|0
  • İnsaniyetini yitirmis;

Olse yaniyorum derse su vermem boylelerine.

1|0
    0|0
  • Kiz hakkedoyorsa; der!

0|3
    0|0
  • Rahatsız adam kimse tecavüzü hakediyor diye bişi yok ! Hele bide kendi öz kızına bunu nasıl söyler
    ins bu söylemlere dahada katlanma zorunlulugun kalmaz

1|0
    0|0
  • Biz de babamla bir gün postaneye oturduk. Fiyat listesine bakıyordum, ordada görevli vardı. Ne o tarafa bakıp duruyorsun dedi. Böyle babalar olduğu sürece Tecavüzcüler kendini haklı buluyor.

1|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun. Aileler insana çok zarar veriyor

1|1
    0|0
  • allah sabır versin sana.. durumun zor :( allah öyle babaları kimseye nasip etmesin.

0|0
    0|0
  • ilginç psikolijik sorunları var kesinlikle dar görüşlü

0|0
    0|0
  • Babanın tavrını savunan bazı ruh hastaları olmuş, rica ediyorum siz üremeyin.

0|0
    0|0
  • Bu zihniyet düzelmedikçe bizden bir halt olmaz

0|0
    0|0
  • Cok kötüymüş ya Allah sabır versin bacım

0|0
    0|0
  • Öyle babalar olmaz olsun adam gibi uyaramıyor mu moruk

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin kardeş

0|0
    0|0
  • Çok yanlış ve iğrenç bir cümle, Allah ıslah etsin.

0|0
    0|0
  • Baban Tayyeap olabilir mi? Şaşırmam çünkü.
    Bir kere sen çıplak da gezsen kimsenin sana tecavüz etmeye hakkı yok. Senin kendi bedenin, kendi vücudun. İstediğini giyebilir, istediğini yapabilirsin.

1|0
    0|0
  • Benim babamı tanısan kendi babanın ayaklarını öpersin. Garanti

0|0
    0|0
  • Amaan ne bicim aile o ya öyle birşey olsa var ya annem babamı bıçaklayarak öldürür herhalde. At o babayı çöpe.

1|0
    0|0
  • Allah sabır versin

1|0
    0|0
  • O nasıl bir Baba ya

1|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun...

1|0
    0|0
  • Başına bir iş gelir, elalem ne der diye korkuyordur amaçok yalnış ifade ediyor.

0|0
    0|0
    • Bunu duzgun bir dille ifade edebilir

Yükleniyor...