Bir Ankaralı olarak içim kan ağlıyor bugün gittim ve gezdim oralarını bunu yapanlardan ne zaman hesap soracağız 😢 ?

Bugün gökyüzü ağladı hiç durmadan, bugün gezdim evimi Kızılayımı param olmadığı zamanlarda oturduğum Güvenparkımı, ne simit aldığım amca oradaydı nede bacaklarıma kapanan yaramaz boyacı çocuk telefon kulübesinin orada müşteri bekliyen hayat kadınları bile yoktu... piyango alırdım o amcadan oda yoktu ve yüzlerce güvercinim, Güvenparkta yere kıvrılan Köpekler onlar benim dostlarım onlarda yoktu 😢 gökyüzü kapkaranlık ağlıyordu hiç durmadan... Mcdonalds ta çalışan o genclerde yoktu ben nereden alacam şimdi 3.75 olan o ucuz Hamburgerimi? Nerede yiyecem Güvenpark olmadan? Devamlı bana kızan sigara izmaritini yere atma diyen o güvenlik arkadaşta yoktu, kan bağışı aracının önünde gırtlağı yırtılana kadar bağıran o kızda yoktu 😢 Ankaram bugün hiç olmadığı kadar sessiz yalnız ve hüzün doluydu Bugün hep ağladı Güzel Ankaram neredeydi o güzel insanlar hiç biri bugün yoktu...

Artık buna birilerinin dur demesi lazım bir Ankaralı olarak, herşeyden önce insan olarak sabahtan beri ağlıyorum gözümde yaş kalmadı buna dur deyecek Bir yiğit yokmu?

2|2
2|5

En İyi Kız Görüşü

• inan içim acıyor.. çok sevdiğim bir arkadaşımın snapchatte hıçkırarak saldırıyı anlatışını izledim.. bomba 2 dakika mesafesinde patlamış yaralanmamış ama içi o kadar yaralı ki.. milletçe acımız. Allahım yardımcımız olsun daha çok kötü günlerimiz olacak...

0|1
    0|0
    • Buna biz dur demeliyiz illaki ateşin bizede değmesimi lazım bugün gittiğim o güvenparkı görsen kelimeler ifade etmez be ablam içimden bu satırla döküldü maalesef :(

• Aynen abla Allah hepimizin yardımcısı olsun.

• amin kardeşim.

En İyi Erkek Görüşü

• soralım kardaşım hergün camiye gitmekle olmuyor hazreti ali ne der? zulme baş eğme der hazreti alinin sözlerini hatırlayın zulme boyun eğme kahpelik yapanı öldür der atalarımız derki kurunun yanında yaşta yanar bizim tek suçumuz yaşları yakmamamız artık yaşlarında yanma zamanı gelmiştir kardaşım ben bir acı daha kaldıramam kanlarını yerde koymıycaz allahın izniyle allah bize yardım ve sabır versin orda ölenlerede yüce rabbim rahmet eylesin kanları yerde kalmıycak inşallah kendi kardaşımın acısını yaşıycağıma kürt halkının hepsini ipe dizer tesbih diye çekerim.

0|2
    0|0
    • yaşları yakalımki göz yaşımız olmasın. konuyu açan arkadaşında sizinde ağzınıza sağlık.

• @Husus taktığın şeye bir bak? Sultanımız diyorki patlamanın olduğunu duyduğumuz halde sırf onları sevindirmemek için ferhat göçeri dinlemeye gittik diyor :) sen böyle bir basın açıklaması yapan başbakanı iktidarda tutuyorsun elim yörüğü mit müsteşharı olmuş çokmu heyyy yavrum hey :) www.cumhuriyet.com.tr/.../..._i_dinleyecektik.html

• eceli gelmiş köpek cami duvarına işermiş ı ankarayı komple düz edip tekrar kurmamız lazım baş giderse gövde dağılır türkiyenin kalbi değil Ankara başıdır başı... ankarayı düzeltemezse MİLLETİMİZ TÜRKİYE biter.

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen bugün iğrenç bir gündü

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kardeş halk bir günde nasıl her evin camına türk bayrağı astı? bir gün olacakki herkezin elinde kurban bıçakları herkezin elinde silahlar ve gördüğümüz kürdü linç edeceğiz hiç merak etme az kaldı CcC

0|1
    0|0
    • Varol kardeş Ülkücü camianın artık kenetlenip bir adım atması lazım.

• inş. en kısa zamanda hesaplar sorulur

0|1
    0|0
  • Duygulandirdin bekardes eline saglik diline saglik emegine saglik guzel yazmisin

0|1
    0|0
    • İçimden geçenler kardesim hergün gittiğim yer bir boşluk hissediyor insan :(

• Sokakları denize çıkmasa da her yol çıkardı Kızılay'a. Oraya bile gidemez olduk

0|1
    0|0
Yükleniyor...