Arkadaslar arkadasim notlarimi istiyor uzerimden gecinmeye calisiyor biktim ya?

Ya arkadaslar ben universiteye istanbulun bir ucundan tam 2 saatte gidiyorum gidis donus 4 saat yollarda ölüyorum bir kiz var arkadasiz takiliyoruz iste bu da uzakta oturuyor gitmiyor hic okula sonra benden not istiyor. Yalnizca 1 kere verdim ama surekli yapmaya basladigini gorunce full yalan uydurmaya basladim sonra hic not olamadi benden. Oooh ne ala memleket ya a mk kizi gitmesin yayilsin evde benim sayemde gecsin baska? Ama gercekten artik yalanlarim tukenmeye basladi yuzsuz hala anlamiyor ne yapayim ben baska bu kadar yakin oldugum arkadasim da yok inadina yaptigini dusunuyorum artik deliricem ya. Bana akil verin nolur ve sizin de basiniza geliyor mu boyle seyler Cok asagilik bir sey degil mi sizce de?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Direkt soyle

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ona not vermen aslında iyilik olmuyor kötülük oluyor şöyle ki; sen o notları çıkarırken yazıyorsun ve beynin iyice öğreniyor onları fakat o sadece hazıra konup okuyor. ne kadar okusa da senin kadar anlayamaz.

0|0
    0|0
  • Sat parayla benim gibi 😂

0|0
    0|0
  • bence sen cok asagılıksın

0|0
    0|0
    • Kaybol şuradan tembel köpek seni. Senin gibilerin katledilmesi lazim ki geriye vatana millete hayirli, hirsiz olmayan gencler kalain Simdi sektir git buradan

Kızlar Ne Diyor 1

• Açıkça söyle girip derse tutsunlar notlarını ya da parayla sat, seni kullanmalarına izin verme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...