Moralim bozuk. Sinavim var. Siyaset yuzunden arkadsimla aram bozuldu mutsuz oldum. Nasil gecer?

Sinava az kaldi ve dun yasananlara cok uzuldum ustune birde arkadasimla siyasi tartisma yasadik. bir umutsuzluk coktu üstüme nasil gecer? Turkcem icin ozur dilerim berbat yazdim cumle kuramiyorum

Güncellemeler:
Of of bide burada oyalandim

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ah be şu arkadaşlığa siyaset sokmayın sevgili kardeşim. Siyasetin dostluğa, arkadaşlığa bir katkısı olmuyor. Siyasetçiler belki evlerinde rahat rahat otururken senden haberleri bile yokken sen en sevdiğin insanla kedi köpek gibi olabiliyorsun.

Siyaset açıldığı zaman konuyu değiştirin her zaman. Ha konuşun ama anlayışlı olarak birbirinizi destekleyerek konuşun ama öyle insanda kolay kolay bulamazsın. Biraz sinirin yatissin merhaba diye mesaj yaz sonra siyasetin aramıza girmesine izin vermeyelim diye bir mesaj yaz. İlk sen yaz alta olurum sanma dostluk daha önemli bir tarafın adım atması gerek barış için. Barışmak icin gururu on planda pek tutma sevgili kardeşim.

1|0
    0|0
    • Cok sagolun degerli yorumunuz icin. Haklisiniz. Ama ben degilim suclu. O beni sildigini ima etti arkadasliktan. Ben şok oldum dedigim sey de o kadar kotu degildi. aslinda ikimiz de ayni gorusteniz dusunun yani. O benim kadar umursamiyordur kesin.

• Tesekkurler haklisiniz. Cok dogru guleriz ilerde. Bunlar ne ki sanki dert mi aslinda degil. Iste insan kafasinda buyutuyor

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 4

• Uyuyun bu gece, yarın her şey güzel olacak diye düşünerek uyanın.

1|0
    0|0
  • siyasetin s sini bilmeden siyaset konuşmayın

1|0
    0|0
  • Alttan al insanları mutlu et, en azından moralinin bozuk oluşunu bir süre unutursun 🐣

1|0
    0|0
  • Arkadaşlar arasında konuşulmayacak tek konu siyasettir

1|0
    0|0
    • Istemeden oldu sinir etti beni. Onu umursamamaliydim cunku o beni silmis arkadasliktan bunu ima etti. Boyle sey olur mu ya

• Olur bende yaşadım ondan sonra ağzımı açmadım

• Bende dahada konusmam hicbir sekilde. O beni siliyorsa ben de silerim

Yükleniyor...