Karizmatik erkek ile yakışıklı erkek arasında nasıl bir fark var?

CanJackk
"Karizmatik erkek yakışıklı değil; yakışıklı erkek karizmatik değil :) " farkından başka :)

- İşte size üç karizmatik :
Karizmatik erkek ile yakışıklı erkek arasında nasıl bir fark var?

- Üç tane de yakışıklı :
Karizmatik erkek ile yakışıklı erkek arasında nasıl bir fark var?

Her iki erkek türü sizde nasıl bir hissiyat yaratıyor :) ?
Güncellemeler
+1 yıl
Kızlar erkek arkadaşınız olsun istiyorsanız, bence sigara içmeyin ve erkekler, içip de kızlara eziyet ve b o k kokulu bir hayat vermeyin ! Gerçi akıllı kızların da öyle erkeklerden uzak durduğunu biliyorum :)
Güncellemeler
+1 yıl
Lütfen yukarıda yazdığım güncellemeyi okumayın. Bir yanlışlık oldu :)
Karizmatik erkek ile yakışıklı erkek arasında nasıl bir fark var?