Karizmatik erkek ile yakışıklı erkek arasında nasıl bir fark var?

"Karizmatik erkek yakışıklı değil; yakışıklı erkek karizmatik değil :) " farkından başka :)

- İşte size üç karizmatik :Karizmatik erkek ile yakışıklı erkek arasında nasıl bir fark var?
- Üç tane de yakışıklı :
Her iki erkek türü sizde nasıl bir hissiyat yaratıyor :) ?

Güncellemeler:
Kızlar erkek arkadaşınız olsun istiyorsanız, bence sigara içmeyin ve erkekler, içip de kızlara eziyet ve b o k kokulu bir hayat vermeyin ! Gerçi akıllı kızların da öyle erkeklerden uzak durduğunu biliyorum :)
Lütfen yukarıda yazdığım güncellemeyi okumayın. Bir yanlışlık oldu :)

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Karizma kişinin hal ve hareketlerinin bir de giyim tarzının bir bütün olması, karşı tarafa iyi bir izlenim vermesi zaten.
    Yakışıklılık da göreceli diye düşünüyorum ama Francısco nunki tartışılmaz elbette :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Jason Statham ve Brad pitt ikilemesi gibi.
    Karizma herşeydir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yakışıklı erkekler daha iyi bu arada Tom cruise da yakışıklı kategorisine giriyor
    61.media.tumblr.com/.../...7vJk6O1razhsgo1_500.jpg

1|1
    0|0
  • Karizmtik hal tavir giyim kusam konusma

0|2
    0|0
  • Karızmatık ılk bakısına sebep olmaybılır fakat ılk ıletısımde dıkkatını ceker cogu zaman tercıh edılesıdır cunku yakısıklı kadar rısk tasımaz sadece sanada cekıcı grlmıs olabılır
    Yaksıklı erkek ıse ıstemsız olarak baktıgın huylarından veya mımıklerınden soguyabıldıgın erkektır yanında olmasınıyı hıssettırır egoya pozıtıf etkıdır
    Ikısıde kendıne uygungormen ıcın yeterlı degıldır akıllı olusu yaklasımı karakterı bunların onune gecer

0|1
    0|0
  • Oyy Francisco Leonardo bu ikisi benim olsun dünyalar sizin :D

1|1
    0|0
  • Karizmatik :)

0|1
    0|0
  • Bunlae bana neden karizmatik ve yakisikli gelmiyor hic ya :D cok sisiriliyorlar gibi

0|1
    0|0
  • Yakışıklı erkek güzeldir
    Karizmatik erkek illa güzel değil ama bir çekiciliği vardır bence

0|1
    0|0
  • Olgunluk mantık kariyer

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Johny Deep yakışıklı değil mi yani?

0|1