Kadına değer vermek kılıbıklık mı oluyor?

Yahu bir tartışmada biraz savunsam hemen kılıbıkmısın damgası vuruyorlar. Ben ise sadece doğru olanın yanında oluyorum. Yeri geldimi hemcinslerimide savunurum ama bir konuda kadınları savunsak hemen kılıbık oluyoruz ne diyosunuz bu işe..

Güncellemeler:
...

2|1
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kadinina deger vermek degil bazi ciddi durumlarda kadinina soz gecirememek kilibikliktir bence

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Değer vermek değil, kadının elinde oyuncak olmak kılıbıklıktır.

0|1
    0|0
  • bunu böyle dusunen varsa ölsün ya.

0|1
    0|0
  • Böyle zihniyetsiz insanları hiç sevmiyorum aşağılık insanlar sen doğru olanı yapıyosun

0|1
    0|0
  • Yok ne alakası var asıl kılıbık onlar zihniyetsizler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayır normalde kılıbıklık olmuyor.. ama neyi savunuyorsun?
    konu nedir o detay önemli?

0|1
    0|0
    • Yahu örneğin bakıyorum o kıza bu kıza o. srupu damgası koyuyorlar kendisinin yatmadığı yok diyorum sen nesin sende o. ruspusun yediremiyor bir sürü konu var aklıma gelen bu

• haksız yere Müslüman bir kıza Zina iftirası atmak Dinen vebali olan bir günah..
      Ama gerçekten kimle ne halt ettiği belli olmayan abuksabuk bir kızsa bu bizi ilgilendirmez,
      her koyun kendi bacağından asılır, inşallah düzelir dersin.. Çünkü ilerde düzgün onu seven bir erkek bulamayacaktır, en büyük ceza bu olsa gerek.(Yanlızlık ve hep kullanılıp atılmak)

Onun dışında senin söylediğin doğru, hertürlü piçliği kitapsızlığı yapıp böyle boşboş konuşanlarda var. Kendileri ALLAH (cc)'a ne hesap verecekler onu düşünsünler.

• Kanka burası türkiye normaldir

0|1
    0|0
  • Bu soruyu burda böyle açmanda bir itnelik var reis. Yoksa ben savınurum. O An biri derse sen kılıbıkmsn. Ne kılıbıklıgılımızı gördün lan teneke gel bakıyım bir şöyle ne ayaksın Olm sen derim. Dogru bildim şeyide yaparım burda sormam

0|1
    0|0
    • Dostum bende gerekeni yapıyorum zaten. Sadece bu şekilde davranan kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz onu merak ettim sorma sebebim bu

• Mesele bizim ne düşğndügümüz değilki. 10 tane yorum olsa 9 u farklı olur. Mesele senin ne düşündüğün. Ve düşğndügünü herkesin farklı yorumlarına karşı savunabilmen. Bence yani

• Görüşüne saygı duyarım

• Değer verceksin tamam da yeri gelince sahip de çıkacaksın sert de olacaksın.

0|1
    0|0
  • burası türkiye

0|1
    0|0
  • türkiyedesin :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...