Neden MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN kurduğu bu TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NDE onun adı kirleniyor?

0|1
8|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Onun gibi liderleri olamayacakları için

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Atatürk'ü bir tek paranın üzerinde resmini seven,
    gösteriş olsun diye yakasında rozet olarak taşıyan,
    mecburiyetten de oturduğu masada arkasına asan insanlar olursa...
    Kirlilik normaldir.
    Oysa Atatürk ruhunu yaşamak, yaşatmak doğru olan.
    Sahte Atatürkçüler oldukça kirlilik eksilmez.

0|2
    0|0
  • çünkü aramızdaki bazı şahıslar müslümanlıkla kafayı bozmuş durumda

1|0
    0|0
  • Nankörlüklerinden. soyları sopları Atatürk sayesinde belli. Atatürk sayesinde İçanadolu'ya hapis olmaktan kurtuldular. Süt bozuk olunca pç onur verecekti hainlere

1|0
    0|0
  • adı nasıl kirleniyor

1|0
    0|0
  • Kendisine ve Cumhuriyete en çok Kemalist ve Atatürkçü geçinen zihniyetler zarar veriyor,

0|0
    0|0
  • Müslüman Toplum ve Işık / Matematiğe ters :)

1|1
    0|0
  • bak şimdi Atatürk ne yapmış din ve devleti ayırmış neden çünkü ikisi ayrı konular neden şimdi dinden siyaset yapıp oy topluyolar ki bu yasak değil mi

0|0
    0|0
  • onun adını kirletenlere bakıyorsan ilk önce kemalistlere atatürkçülere bak

0|0
    0|0
  • Ekmek beyinli insan cok

0|0
    0|0
  • En çok Kemalistim diyenler Atanın arkasına sığınıp yemediği halt kalmıyor. Örn : CHP

0|1
    0|0
    • Ben bir CHP liyim ben bir aleviyim. benim için ilk önce ALLAH , Muhammet, Ali. dir. Şu konuya gelirsek günümüzde chp nin bir yararını bir bokunu bende görmedim ama Mustafa kemal Atatürk 'ün zamanın da kurdugu cumhuriyet halk fırkasının temennileri bu zamana dayanmaktadır yani insan her ne dilden ne ırktan nede din den olursa olsun eskiyi araştırmayı sever. Ben sonuna kadar atatürkçüyüm sonuna kadr chpliyim. Peki suna bir sorumuz var. AKP-MHP-HDP... vb. partilerin savundugu açıklamalarda hepsi zamanında yapılan acıklamalrın tersine. Peki neden hala chp karalamaları var. İSTİKLAL MARŞI nı savundugu içinmi? . ANDIMIZI savunduğu için mi. ? Mustafa kemalin çocuklara hala öğretilmesinin yönünde oldugu için mi. ? Kemal ' e ayyaş diyen insanlar sadece namaz kılmakla müslümanlıklarına bakmasınlar. Diline , eline beline sahip çıkan müslüman her zamn iyidir.

• Kesinlikle katılıyorum 👍

• Cunku yaptigi seyler bize yanlis ogretildigi icin. Soyle buyuk bir soz vardir "Saklanan sirlarin birgun mutlaka ortaya cikma gibi kotu bir huyu vardir"

0|0
    0|0
  • vatanı sevmeyen sahte dinciler yüzünden, bir vatansever ve müslüman olarak kınıyorum

0|0
    0|0
  • Kurak bu 4 s kanunu

Seversin silinirsin
    Silersen sevilirsin :(

0|0
    0|0
  • bilinmez

0|0
    0|0
  • Aptal siyasetçiler yüzünden.

0|0