Eleştirilere ne kadar açıksınız?

Herhangi biri; sizin hayatınızı, doğrularınızı, yanlışlarınızı, her hareketinizi, giyiminizi yani komple sizi eleştirdiğinde ne tepki verirsiniz?

0|1
26|53

En İyi Erkek Görüşü

• Eleştiriden hoşlanmam. Yapılırsa, sınırlarımı ihlal etmedikleri sürece, uzatmadıkları, hadlerini aşmadıkları sürece seste çıkarmam belki. Ve doğrularımla, yanlışlarımla bugün bu kişi benim diyebiliyorum kendime. Yanlışlarımın da farkındayım, doğrularımın da. Kimsenin eleştirisine ihtiyacım yok. Kendi kararını verebilen, yaşını almış, aklı başında bir bireyim.

Kimsenin bana iyisin demesine ihtiyacım yok. Ve kimsenin bana kötüsün demesine de sabrım dayanmaz.

Günahlarım, hatalarım, iyiliklerim, güzelliklerim, herşeyim benim. Kimse kimseyi yargılamasın.

Bir söz vardır;

Benim hayatımı yargılamadan önce, benim ayakkabılarımı giy ve benim geçtiğim yollardan, sokaklardan, dağ ve ovalardan geç. Hüznü, acıyı ve neşeyi tat. Benim geçtiğim senelerden geç, benim takıldığım taşlara takıl. Yeniden ayağa kalk ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi. Ancak ondan sonra beni yargılayabilirsin.

Bunu beceremeyenler sussun !

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 52

• hakaretin aşağılamanın olmadığı mantık içeren her türlü görüş ve düşünceye açık ve pozitif bir insanım.. asla düşüncelerden ötürü insanlara saygısızlık yapmadım yapmam...

1|0
    0|0
  • Prensip olarak:
    Tüm eleştirileri dinler kendi kararlarımı uygularım

1|0
    0|0
  • S**tir salah derim ne tepki vercem :D Eleştiren istediği kadar eleştirebilir ^^ Bir kulağımdan girer örekinden çıkar ^^ Umrumda bile olmaz.

1|0
    0|0
  • sen bu soruyu sorarak kendini kültürlü mü zan ettin. yazık sana senin doğruların olsa ne fayda, karakterin var mı senin hey soruyu soran varlık, giyimi neye giyindiğini bile daha bilmeden giyiniyorsun. bedeninden utanıyormusun da giyiniyorsun senin gibi biriyle aynı dünyadan olduğuma utanıyorum insan mısın sen :D

1|0
    0|0
  • Hep acıgım ben

1|0
    0|0
  • Her Zaman açığım :D

1|0
    0|0
  • eleştiriye acık değilim sevmem eleştirileri

1|0
    0|0
  • Umrumda olmaz ki asd

1|0
    0|0
  • haklı olduğunu söylerim
    ve bunu düzeltmeye çalışabilirim duruma göre

1|0
    0|0
  • Hakaret derecesine ulaşmadığı takdirde kendi fikridir saygı duyarim

1|0
    0|0
  • Eleştrilere her zaman açığımdır. Doğrularımı yanlışlarımı görürüm. Ve hiç bir zaman bande yanlış olan yönlerimi tanımaktan üzülmem aksine sevinirim.

0|0
    0|0
  • Eleştiren eleştirir ama dikkate alır mıyım bilmem

0|0
    0|0
  • Yeterince

0|0
    0|0
  • beni gerçekten tanıyıp eksiklerimi ve yanlışlarımı bilen biri tarafından geliyorsa tamamen açığım, işime gelir. beni doğru düzgün tanımadan kafasına göre eleştiri yapan biri eleştirirse dinlemem bile dalga geçerim muhtemelen.

0|0
    0|0
  • Eleştiri tarzına bakarım ona göre cevap veririm

0|0
    0|0
  • Saygı çerçevesi içinde fazla hakaret ve had aşılmadığı sürece her türlü haklı eleştiriye açığım.

0|0
    0|0
  • Hanımefendi O Kadar Cesaretli Biri İle Karşılıklı Diyaloğa Giremedik Daha :)

0|0
    0|0
  • eleştirmiyorsa birileri biri, kesinlikle bende eğri giden bir şeyler vardır, çevreminde ne kadar sahtekar olduğunu anlarım, kusursuz değiliz sonuçta

0|0
    0|0
    • Ama bu senin kusurlarını ya da hatalarını eleştirme Hakkını vermez ki onlara, sahtekar olduğunu düşünüyorsun

• eleştiri çok güzel bir şey, bazen seni hatanın farkına vardırır, ha herkesinde eleştirisine kulak as demiyorum zaten, görüşüne değer verdiğinin fikri önemlidir

• Eh işte

0|0
    0|0
  • Hayatım özelimdir onu kimse eleştiremez ama davranışlarım hareketlerim giyimim falan isteyen istediği eleştiriyi yapabilir 😬

0|0
    0|0
  • Eleştiren kişiye bağlı samimiyetine inandığım biriyse dinlerim varsa yanlışım düzeltirim kendimi ama tanımadığım biriyse pek takmam

0|0
    0|0
  • Fazlasiylaa

0|0
    0|0
  • çpoooook

0|0
    0|0
  • Cok acim

0|0
    0|0
  • kapalıyım :D

0|0
    0|0
  • yanlışlarımı eleştirebilir doğru yolu gösterebilir tabi ama kıyafetime vs. başka bişeyime eleştirsede çokda tınlamam ben böyle mutluyum zaten isterse çuval giyim :D

0|0
    0|0
  • Teşekkür eder hatalarımı düzeltmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • Açığım her zaman

0|0
    0|0
  • kıskanılıp rencide edilmediktwn sonra sonuna kadar

0|0
    0|0
  • hiç açık değilim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 26

• Kimin eleştirdiğine bağlı dışarıdan birisi eleştirse umrumda olmaz sevdiğim önem verdiğim biriyse çok fazla umrumda olur ve kırarsa eleştiri yapayım derken yüzüm düşer yani kırmadan eleştiriye eyvallah

1|0
    0|0
  • eleştiriye açığım ancak eleştirken bizim milletimiz yerden yere vurduğundan açık filan değilim eleştirmeyin beni kabul eden etsin etmeyen iletişimi kessin :D

1|0
    0|0
  • S'ktr olup gitsin bir zahmet. Hayatımın yaşam alanı bana kadar.

1|0
    0|0
  • Kimse eleştiremez, dönüp kendini eleştirmekten yoksun insanoğlu benim hakkımda nutuk atamaz.

1|0
    0|0
  • Saygılı bir şekilde yapılan eleştirilere her zaman açığım.

1|0
    0|0
  • Eleştiriye açığım dinlemem o ayrı

1|0
    0|0
  • hakaret olmadığı sürece sorun yok

1|0
    0|0
  • Sakin olmaya çalışsam da içten içe pek güzel düşünmem

1|0
    0|0
  • eleştiremez

1|0
    0|0
  • Hergun birileri beni elestirdigi icin alistigimdandir belki ama takmiyorum jsjshshs

1|0
    0|0
  • Gereksiz eleştiriye kapalıyım

0|0
    0|0
  • Yerinde ve doğru eleştiriler yapılırsa sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Açığım ama dinlemem

0|0
    0|0
  • Fazla açık değilim galiba

0|0
    0|0
  • Hitap sekline gore

0|0
    0|0
  • Pek haz etmeyebilirim😃

0|0
    0|0
  • Bkimse beni gerçekten anlamadığı ve tanımadığı için çok takmam kimseyi

0|0
    0|0
  • Gerek olursa elestirebilir

0|0
    0|0
  • Art niyet yoksa içinde severim eleştirilmeyi

0|0
    0|0
  • Daima açığım

0|0
    0|0
  • İstediği kadar eleştirsin, değiştirmeyecek hayatımı.

0|0
    0|0
  • Gömmezse sözleriyle eleştirirebilir :D

0|0
    0|0
  • Hiç açık değilim

0|0
    0|0
  • Eleştiremez

0|0
    0|0
  • Herkes istediği gibi eleştirebilir elbette saygı duyarım. Bence toplumda bundan ders almalı

0|0
    0|0
  • Elestirilere acigim

0|0
    0|0
Yükleniyor...