Okuldan Bunaldim?

Okuldan Bunaldım Arkadaslarimdan Hocalardan. arkadas dediklerim arkadas olsa keske yuzume kanka deyip 2 gun sonra satanlar , yalaklar burnu havada kizlar burnu havada hocalar bunaltti beni artik ne yapayim bilmiyorum dersler desen ne cok iyi ne berbat orta direk gidiyo ne yapayim artik bilmiyorum. Acik lisedende universite isi zor okul bunaltiyor arkadas ortamim yok tek takikiyorum tenefuste :( . asosyalsam asosyalim Ne yapayim bilmiyorum...

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bıraktımkanka lise 1 de bıraktım boşuna para harcıyorum eğitim alamıyorum okul dedğin eğitim öğretim yeridir sınavlarla boğuyorlar bide en güzel zamanlarımızı derslerle öldürüyoruz ne için yarın bir gün hiç okumamaış adamdan bir kaç bin lira fazlaalmak için zorlama bırak gitsin sabah babamla evden çıkıyordum akşamaynı satte eve geliyoduk 8-4 işçi gibi çalışıyodum babam2 binlira getiriyor ben okulda sitreste geberiyodum bıraktım iki senedir evde yatıyorum zenginfalanda değiliz ha baba parası yiyor deme kendimi toparlıyım ayrı eve çıkıcambizim bir arkadaş var o da bıraktı ne hergün kafayı yicemsalla gitsin

0|0
    0|0
    • Universite okumamda gerekiyor aile baskisi var annem ve babam liseyi birakirsam evlatliktan reddedeceklerini soyledi bilmiyorum artik :(

• Dusunuyorum hala

• Bak orta okulun son yıllarında okulun reisleri bizdik rahat geçti o yüzden kızlı erkek li beraber zaman iyi geçiyordu hocalarla gırgır şamata liseye geçtim espri yapsan bile disiplin saçma sapan okul forması bide bizim okul ormanın içindey di okula enyakın dükkan ev 1 km uzakta hani öğle arası bir cafe falan olsa insanın kafası dağılır oda yok okul poları giymesim diye defalarca disipline gittim giydiremediler sonra okulda telefonuma çalmışlardı müdür arama yaptırmadı müdüre falan küfür ettim okuldan atacaklardı başkabi okula nakil yaptırdık oranın hocaları buradan mal lise dörtler hocadan ateş istiyor hoca bişey demiyor ben orda çocugun biri ayakkabısını bağlarken sigarasını tutuyodum müdür yakaladı bana vurdu derste öğretmen diğer okulda hiç görmediğimdersi yeni okulda ilk günden sınav yapmıştı iyice bunaldım baktım notlarda düştü son sınavı yapıyoduk hocaya hocambuyurun hiç bir soruyu yapamadımve okulu bırakıyorum. mutlusunuzdur inşallah dedim ve okulubıraktım ailem bişey demedi.

Kızlar Ne Diyor 1

• Merhaba aynı dertten ben de muzdaribim yani hemen hemen, konuşmak ister misin? ^^

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen esittir ben benimde bir aralar aklimdaydi ama sonra vazgectim bence biraz bamya disini ortama ayak uydur olmadi bir psikolaga git ilac al benimde aklimda bu aralar

0|0
    0|0
    • Ya kardesim arkadas diyosun ortama geliyosun 2-3 kardeşim geliyo nasi olsa asosyalsin ya seninle ugrasiyolar sinifin en ezikleriyle yaristiriryorlar seni insani sogutuyor

• Dostum 4 kisi ile kavga ettim hicbirinden dayak yemedim ama devam ediyor acaba sessizligimdenmi bu?

• Zaten sana ilk bazlarda bulasmalari sessizliginden nedense bazu insanlar sessiz insan gordumu ugrasmak istiyor konuskan olmadinmi ustine gelmeye calisiyorlar

Yükleniyor...