Kocaeli ve Sakarya'da neden terör olayları fazla olmuyor İstanbul'a yakın olmasına rağmen?

Arkadaşlar ben hergün haber dinliyorum İstanbul'da her gün olay oluyor terör olayları had safhada Gazi Mahallesi Okmeydanı vs. Ama ne zaman haberleri açsam Kocaeli'de PKK yandaşları belediye otobüsü yaktı ya da Sakarya'da canlı bomba kendini patlattı vb. haberler pek duymuyorum haberlerde sizce Kocaeli ve Sakarya'da neden terör olayları yok denecek kadar az nüfüs olarak kalabalık bir şehir tabii İstanbul kadar kalabalık değil ama sonuçta kalabalık Sizce neden bu iki ilde terör olayları olmuyor Benim bildiğim karadenizlilerin fazla yaşadığı bir şehir Kocaeli aynı zamanda Sakarya'da öyle çoğunlukla Karadeniz'den gelen insanlar var çoğunlukla bide merak ettiğim konu da ordaki insanların terör olaylarına nasıl bakıyor yani orda Allah Korusun bir olay çıksa nasıl tepki verir sizce orada ikamet eden varsa bu soruların cevabını versin

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• buralarda az insan var ondan

0|0
    0|0
    • sen Kocaeli'nin neresindensin abla İzmit'te mi yoksa başka ilçede mi?

• yoo her karadenizli öyle değil kişinin karakterine bağlı.

• ama çoğusu öyledir pek teröre fırsat vermezler ama tabii hepsi öyle değil bazen Karadenizlilerden bile terörist çıkıyor PKK'nın içinde bir tek Kürtler yok aynı zamanda Karadenizli de var oradaki gençler de dağa çıkıyor

En İyi Erkek Görüşü

• Ses getirmez, amaçlarına ulaşamazlar.

0|0
    0|0
    • peki Kocaeli'de daha çok Karadenizliler mi daha çok oturuyor benim bildiğim Karadenizli var orda eğer öyleyse evet amaçlarına ulaşamazlar ama Gazi Mahallesindeki gibi Doğulular varsa o zaman ses getirir

Kızlar Ne Diyor 2

• Sakarya'da yaşıyorum terör iyi birşey mi sanki öyle diyorsun mantıklı yazı yaz canım bomba patlasın ölelim mi bunu mu istiyorsun he?

0|0
    0|0
    • hayır tabiiki de ben gördüğümü söylüyorum haberleri dinliyorum Sakarya'da pek terör olayları olmuyor Aynı zamanda Kocaeli içinde geçerli ama burda öyle değil burası terörist kaynıyor halbuki oranın nüfusu da kalabalık orda hiç mi terör yandaşı yok ama nedense orda bomba patlamıyor

• bu yorumdan sonra korkarim ki olucak artik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Anadolu kentlerinin bir çoğunda terör olayı olmuyor ki zaten...

0|0
    0|0
    • olmuyor ama Kocaeli İstanbul'a yakın ve aynı zamanda kalabalık sonuçta orda da Kürtler var ama nedense orda belediye otobüsleri yakılmıyor canlı bombalar kendini patlatmıyor nüfus kalabalık ama huzur var İstanbul'da da nüfus kalabalık ama huzur yok kargaşa var

Yükleniyor...