Napmaya çalışıyorlar?

Arkadaşlar merhaba ben lise ogrencisi bir genc kizim okulda aynı sınıfta olduğum beş kızın olduğu bir arkadaş gurubum vardı yaklaşık 3-4 ay önce kizlarla aram bozuldu ne kadar aynı sınıfta olsakta atisip kavga ediyoruz birbirimizi sevmiyoruz onlar beşi bir oldu ama ben grup dışı tek kaldım sınıfta tek kiz arkadaşım var sinifa geçen günlerde ortaokuldan tanıdığım yakın kaan adında bir arkadaşım geldi aynı okulda okumaya başladık kaanla çok yakınız falza değer verir severim onu fakat kizlar ne kadar çocuksu bir olay da olsa kaani sürekli kendilerine çekip bu kızla konuşma sohbet etme berbser oturma bizle takıl o kiz kötü falan demeye başlayıp kaani benden uzak tutmaya çalıştılar ben acickasi kaana Hic bir zaman o kizlarla konuşma demedim yani karışma hakkını kendimde bulmadım fakat kızların amacı gruplaşma bunu yapmaya calsiyoalr sizce napayim kizlara konuştum ama biz senin arkasından bisey yapmayız diyorlar kendilerini haklı çıkarmaya çalışıyorlar

Güncellemeler:
Napicam

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• döv resmen dayaklıklar

0|0
    0|0
    • Hepsi eski yakın arkadaşlarım eski arkadaşını dövdü diye guluntu olmak istemem

• o zaman bir şey yapma sukunete devam et kaan onlar sayesinde senle konuşmamaya başlarsa kaanın ne iğrenç biri olduğunu anlarsın

• Çok haklısın

• Boşver Kaani o da satar gider tek takıl.

0|0
    0|0
    • Ama o bana sen benim kac yıllık onlar kac yıllık arkadadim yerini ne kadar arkasda olsakta tutamazlar dedi

• Sınıfta o kızlar dışında diğerleriyle iyi anlaşmaya kendini iyi ifade etmeye bak. Kaan denen çocukla arkadaşlık kur ama ne özel ne kızlar hakkinda hic birsey sorma anlatma

• Çok teşekkürler

Yükleniyor...