Ankara'da yaşayan var mı?

Patlama gerçekten sarsmış ülkeyi. Geçmiş olsun. Ankara da yaşayıp duyan var mı?
İtalya'da sadece bir gün konuşuldu bu olay. Paristeki patlama ise iki ay boyunca her gün konuşulmuştu. Çok üzülüyorum, memleketimin haline çok..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Niye konuşsunlar ki? Sıradan, geri kalmış Ortadoğu ülkesi için neden kafalarını yorsunlar?

Biz Somali için kafa yoruyor muyuz? ya da Bangladeş için? bu da aynı hesap, Ortadoğu ülkesi için düşünmeye bile değmez. Ben Türk halimle bıktım burada ki saçmalıklardan, Bizden 500 yıl ileride ki Avrupa neden bizi düşünsün ki?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Rabbim yardimcimiz olsun... ülkemizin basi sagolsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben tüm insanlık için endişeliyim. bu artçı sarsıntıların elbet büyük bir depreme neden olacağı aşikar. bunun ateşinden herkes etkilenir.

2|0
    0|0
  • iki yüzlü batı işte türkün türkten baska dostu yoktur... yalnız ve güzel ülkem elbet aydınlığa cıkacak !

3|0
    0|0
  • Siradan bir ortadogu ulkesinde hergun savas var kac gun konusuluyor? Heh ulkemizi de ortadogu ulkesinie ceviren muhafazakarlara da selamlar buradan.

1|0
    0|0
  • Patlamadan 3-4 saat önce 3-4 km yakinlardaydim ama patlama olduğu anda çok uzaktaydim. O yüzden sesi duymadım. İtalya'da mı yaşıyorsunuz?

1|0
    0|0
  • olay yerine 70-80m mesafedeydim. olduğum yerdeki binaların bazı camları kırılmış. bu sabah ordan geçişimde gördüm.

1|0
    0|0
    • Cidden mi? Çok geçmiş olsun, iyi ki sana bir şey olmamış.

• allah belasını versin teröristlerin. bazıları maalesef daha şanssızdı. bomba patlamadan 45dk önce de tam bombanın patladığı yoldan geçmiştim

• yakınları zarar görenleri çok sarstı.
    ama herkes günlük yaşantısına devam ediyor.
    bizi düşündüğün için mersi boku

1|0
    0|0
    • Hep böyle olmadı mı? İki gün sonra unutuldu.

• sarsılmaya devam.

burası çok sıcak gelsene sen de.

• Düşünmedim değil

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...