Kızlar! Hangi konuda erkeklerin sizi anlamadığını ya da yanlış anladığını düşünüyorsunuz?

Kızlar! Hangi konuda erkeklerin sizi anlamadığını ya da yanlış anladığını düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
güncel

2|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Öküz altında buzağı aramayın kızlar
    Hepsinin altında bmw var 😂

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 2

• Ustam yine müthişsin :)
    hele karikatüre bayıldım :)
    bu soruyu kızlar cevaplasın onların cevaplarını gerçekten merak edityorum ara ara bakar soruya fikir alırım görüşlerinden, kızlarımız en çok neyden şikayetçi hangi konularda anlaşılamıyorlar onlar söylesinki bizde kendimize çeki düzen verelim. Tebrik ediyorum bu soruya bayıldım.

1|1
    0|0
    • Bnde yorumlari okurum. beni anlamadiklatini dusundugum tek nokta hic ciktigin var mı sorusu? e burdaki yorumlara bakiyorum bakirelik ônmli degil diyollar. e madem onmlli degilse kimle ciktigini niye sorarlar hic anlamam. beni hic ilgilendirmes kizlar hic sormuyoda. e hadi sordun inaniyormusun cvba hayir bide cvba inanmiyolar. yani bana inanmiyor ama malesef biri ile bulusup biseyler yasamadm cikmadim anliycaginiz dediniz anlamda cikmadgm halde ciktim diye yalanmi soyliyeyim napim bana bir akil ve nolursun.(karsilikli konustugum oldu buarada) ôpusme sevisme suydu buydu olmadi

• @Rozetin
      Önemli tabikide

• Karikatür çok iyi 😂😂 her konuda anlamıyoruz onları güüyaaa

0|1
    0|0
Yükleniyor...