Sizde farkettiniz mi bilmiyorum ama KS de çok fazla troll var. Kendini kız gibi göstermeye çalışan erkekler mesela?

bunlara ne deniyor cinsi ne bunların çok merak ediyorum. erkek desen değil kız desen o da değil acaba hangi katagoriye giriyolar. Herhangi bir cinsi var mı böylelerin? Özellikle gizli kullanıcılardan şüpheleniyorum :D

0|0
621

En İyi Erkek Görüşü

• Acayip lak lak dönūyor demeyin öyle. Biz ūniversitedeyken giriyorduk bayan bir profil yapmıştık arkadaşlarla. Kafaları çekiyorduk milleti kekliyorduk. Gūlmekten karnımıza ağrılar giriyordu. Sosyal siteden dūşūr faacebooka at. Ordan muhabbeti ilerlet gūven sağla msn e yönlendir. Ne malzemeler dūşūyordu.. Kızlar, oğlanlar, eşi ile beraber olanlar. Ben böyle bilmezdim bu memleketi her cins vatandaş varmış meğerse

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• kendini kız gibi gösteren erkekleri anlarım da bir erkek bana sen kız profildesin dedi ona ne demeli ya :)

0|0
    0|0
  • tro deniyor normalde ama bunların geni değişik herhalde :D

0|0
    0|0
  • İşsizler.

0|0
    0|0
  • böyle abazalara böyle troller şart

0|0
    0|0
  • Gizli cinsel soru soranlara dikkat etmek lazım 😂😂

0|0
    0|0
  • bunlar kendini lezbiyen diye tanıtan erkeklerdir abaza ve karaktersinizin önde gidenidirler

0|0
    0|0
  • Onlara özgüveni sıfır kişiliği olmayan can sıkıntısından ölen insanlar diyorum

0|0
    0|0
  • Mesela ben.

Kızım.
    Ama kimkse bilmiyor

0|0
    0|0
  • Onlarin cinside karakteride bozuk:)

0|0
    0|0
  • Troll degil onlaaar. Abaza. bir aralarda abaza Türk irkidir, abazan onlar diyenler falan vardi.

0|0
    0|0
  • Ee senin troll olmadıgın ne malum şimdi :D

0|0
    0|0
  • Belki sende onlardan birisin nereden bilelim:)

0|0
    0|0
  • gizli pembe cınsellık sorularının cogunu harun abiler sorar.

0|0
    0|0
  • oğraşma bosver herkesin istediği zaman istediği cinsiyete girme özgürlüğü olmalii:)))

0|0
    0|0
  • Aynen öyle

0|0
    0|0
  • evet çok fazla ama mantığını anlayamıyorum

0|0
    0|0
  • sapıklar onlar

0|0
    0|0
  • Senin hemcinslerin çok fena, arz olunca talepte oluyo yapcak bir şey yok

0|0
    0|0
    • senin hemcinsin abaza olmasaydı iyiydi.

• Arz talep meselesi, senin hemcinslerin orasını burasını açınca benim hemcinslerim de bütün kızları aynı sanıp saldırıyolar.

• Hayatini bos yasayan insanlar ne olucak

0|0
    0|0
  • Hepsinlezim ben diyor belliler. lezlere cevap vermeyin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...