Rusyayı imha edip yok edecek yöntem buldum nasıl?

Şimdi bakın aynen şöyle olacak bütün Nato ve Ab ülkeleri rusyayı bombalıcak böylece sonu gelecek Rusya'nın nasıl güzel mi planım?

• Bu kafadan bana da😃
    64% (9)42% (10)50% (19)Oy Ver
  • Çok zekisin Melo😃
    21% (3)33% (8)29% (11)Oy Ver
  • İşe yarar
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Daha farklı şeyler 😁
    15% (2)25% (6)21% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Rusya ile derdin ne?

0|0
    0|0
  • cevabım D şıkkı rusya bomabalamakla yok olmaz neden dersen 18 mılyon km kare ıle dunyanın en buyuk ulkesı ayrıca nato AB ulkelerı rusyaya enerjı alanında muhtac durumda zaten oyle savas cıksa nukleer savas olur bu da dunyanın sonu olur bence

0|0
    0|0
  • kaybetmek üzere olan bir ülke gerekirse atom bombasi ve kimyasal silah bile kullanir ve dünya yaşanamayaçak biryere dönüşür

0|1
    0|0
  • Rusya suriyeden çekiliyor, putin talimat vermiş askerlerini çekecek.
    Zaten çekmezse bayaklığa batacak ve suriye çıkmazı onun üstüne yıkılacak.

0|0
    0|0
    • Ne hoj olurdu😃

• Olurdu değil oldu kandi açıklama yaptı, tabiki dönüş yapmazsa, bu arada bir rus bakan açıkmala yaptı türkiyeyi suriyeye çekmeye çalışıyorlar diye.
      Büyük ihtimalle oyun yapıyorlar ben çekildim onlar silah verdi oyunu tezgahlayacak.

• ahahahah busenin dediğin kendini intihar etmekle ayni anlama gelse de ancak dizilerde, cizgi filmlerde ve standup gosterilerinde kullanilmaktan vazgecilemeyen olgu, eylem, atraksiyon.

0|0
    0|0
  • Kafan güzelmiş pampa güle güle kullan :/

0|0
    0|0
  • altı üstü Abd Rusyanın bitmesini istesin zaten anasını beller rusyanın. ne var bunda ve zaten sanal yoldan rusyaya saldırdık bir bok yapamadılar. napalım rusyayı biz.

0|0
    0|0
  • Nato ve AB ülkeleri suriyede Rusya okulları ve hastaneleri bombalarken bile ses çıkarmadı. Hayal kurma gerçekci ol

0|0
    0|0
  • zaten onlarda rusyayı nasıl yok etsek diye plan düşünüyolardı sdfgasd

0|0
    0|0
  • ya rusyanın muttefikleri? cin kore bunlar nolacak?

0|0
    0|0
  • Dünyanin sonu gelir üstelik orada masum insanlarda var.

0|0
    0|0
  • Ukraynalılar ruslarla aynı kökenden geliyor neden sevmiyorsun?

0|0
    0|0
  • tabi tabi görürsem söylerim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• natoya üye sağlam ve yeri değişmez 5 ülke var ; amerika rusya çin fransa ingiltere bunlarda füze bulunuyo bir karara bunlar veto verirse o karar tıkanıyo israile karşı amerikanın suriyeye karşı rusyanın verdiği gibi rusyaya karşı kimse savaş açamaz açarlarsa dünya yok oalbilir rusyanın çok destekçisi var fransa ve ingiltere de destek verir

0|0
    0|0
  • Rusyayı ve putini severim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...