Çirkin erkeklerin abaza olmaktan başka çaresi var mı sizce?

Yakışıklı erkekler envai çeşit kızı aynı anda götürürken çirkin erkekler ne yapsın? Kadere küsüp abaza mı olsun yoksa kendini dine diyanete verip cennetten huri gelecek diye kendini mi avutsun?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Çirkin erkekleri çok seviyorum

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer 1.80 üstü ise var. Gidicek güzel bir vucud yapıcak uzun Boy kirli sakal saglam vucud iyi giyinecek bitmiştir. Karizma yeter. Ama 20-30 kitap okusun 2_3 kelimeyi bir araya getireblsn.
    Eğer boyda kısa ise o zaman sakıp sabancı gibi. Iş iş yine iş diyecek ve para kazanacak para varsa tüm manitalar sende. Ha öyle bir azim veya zekada yoksa. Babaya selam sabuna devam :D

1|0
    0|0
    • ben mi istedim ya fakir ailede doğmayı ben mi istedim çirkin olmayı? Basit bir memurum işte nerde sakıp sabancı kadar zengin olacam anca evkiramı ödüyorum karnımı zor doyuruyorum :((

• yakışıklı olunca kızlar sana böcek gibi davranmıyor, en küçük bişeyde hemen azar yemiyorsun ya da sana acıyarak bakmıyorlar.

• Yav bende yakışıklı filan asla sayılmam. Ama bana böcek gibş bakıcak kızında neyse. Kendinle barışık ol adamım

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet var. Kendini gelistirsin karakter sahibi olsun

0|0
    0|0
  • Efendi olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Işte bak ben diyom kendime hep
    Çok cirkinim keşke ölsem diye ahshshs

Abaza olmak tek çare gibi bence

1|0
    0|0
  • 2sini de yapmasın okusun çalışsın para babası olup dünyada kadınlardan başka zevkler bulsun.

1|0
    0|0
  • Çirkinim ama abaza değilim :D

0|0
    0|0
  • Hanginiz sokakta mendil satan bir cocuga asik oldunuz.. Diyosun yani kizlara..

0|0
    0|0
Yükleniyor...